Category
Top rated products
-
A4 Digital Graphics Tablet: LED Light Box Pad for Writing, Painting
Rated 5.00 out of 5$11.02 -
Jabra Evolve 20 USB Stereo Ear-Pad Headset
Rated 5.00 out of 5$39.44 -
Men'S Casual Fashion Shirt Striped Texture Fabric Comfortable Senior Soft Skin Suitable for Home Or Commute Wearing All Stylish Shirts Simple Elegant Style Men'S Top Long Sleeve Shirts for Men
Rated 5.00 out of 5$27.43 – $27.73Price range: $27.43 through $27.73 -
Logitech H390 USB Headset with Microphone - Black
Rated 5.00 out of 5$49.00Original price was: $49.00.$26.28Current price is: $26.28. -
2024 Autumn Winter New Arrivals Dress Elegant O-neck Solid Texture Flounce Long Dress Women Winter New Long Sleeve Dress Sales
Rated 5.00 out of 5$6.14 – $7.02Price range: $6.14 through $7.02 -
XPPen Deco 01 V2 10x6 inch 8192 Level Battery-free Pen Support Windows Mac Digital Graphics Tablet for Drawing Animation
Rated 5.00 out of 5$85.35Original price was: $85.35.$53.50Current price is: $53.50. -
1PC Luxurious Rabbit-Shaped Long Plush Sofa Cushion - Ultra-Soft, Thickened, and Delicate for Winter Warmth - Non-Slip Furniture Protective Cover for Living Rooms, Bedrooms, and Offices with Easy Care and Durable Construction
Rated 5.00 out of 5$7.42 – $25.35Price range: $7.42 through $25.35 -
GAOMON S620 6.5 x 4 Inches Digital Tablet Anime, OSU with 8192 Levels Battery-Free Pen
Rated 5.00 out of 5$46.14 -
TOZO T9 True Wireless Earbuds Bluetooth 5.3 Noise Cancelling 4 Mic Headphones Deep Bass
Rated 5.00 out of 5$16.65 – $19.85Price range: $16.65 through $19.85 -
XIAOMI True Wireless Earphones E17 ANC Bluetooth5.3 Earbuds Active Noise Cancelling In Ear HiFi Stereo Headsets For Android iOS
Rated 5.00 out of 5$10.15 – $10.72Price range: $10.15 through $10.72
World Trading Site
Batana Oil Hair Growth Conditioner Anti Hair Loss Products Fast Growing Hair Mask Nourishing Repair Roots Hair Care for women
$18.83 – $21.11Price range: $18.83 through $21.11
120ml Batana Hair Growth Oil Conditioner Anti Hair Loss Products Fast Growing Hair Mask Nourishing Repair Strengthens Roots Smoothing Hair Conditioner Hair Care for women
Specifications:
Name: Batana Oil
Net content: 120ml
Main ingredients: Batana Oil
Shelf life: three years
Storage method: store in a cool and dry place
★Features:improving your hair's strength giving you fuller, thicker hair.
▶Revitalized Hair Growth & Strength: Experience the power of Batana oil as it invigorates hair follicles,accelerating hair growth, while improving your hair's strength giving you fuller, thicker hair.
▶Elevate Your Hair's Texture & Natural Shine: Provide a world of refined hair texture and silky smoothness that enhances the allure of your tresses, leaving it looking healthy and vibrant.
▶Extreme Hydration & Reduced Split Ends: Batana oil provides deep hydration to both the scalp and hair, to combat dryness and frizz while reducing split ends, promoting healthier-looking hair.
Protects & Enhances Hair Color – Batana oil forms a protective barrier around the hair strands and enhances the natural color of your hair, adding richness and vibrancy.





































| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Gender | Unisex |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| NET WT | 120ml |
| Ingredient | Batana Oil |
| Quantity | 1 |
| Item Type | Conditioner |
| Model Number | EEA09-A063-120-MX1 |
| Product Name | Batana Oil Butter Batana Oil Hair Growth Essential Oil |
| Feature | Anti-hair loss,Postpartum hair loss,broken hair |
| Effect | Effectively prevent hair loss,Soothe Your Scalp |
| No side effects | 100% of Chinese natural herbal extracts |
| Advantage | Not greasy, easy to absorb,hair treatment |
| Use for hair | Nourish hair roots,accelerate growth and repair damage |
| Suitable For age | Any Age,unisex,men, women, children, elderly |
| Quality Inspection | Qualitied, 7 days batana oil for hair |
| Expiration Date | 3 years,hair growth products |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
אבקת נפח Hair Fluffy Powder Increase Hair Volume Captures Haircut Spray Modeling Styling Hair Treatments Powder Health Beauty
$10.81Original price was: $10.81.$8.78Current price is: $8.78.Sold By: www.AliDady.com
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Tooth Gem Glue Dental Adhesive for Tooth Gems Diamond Kit Glue Teeth Crystal Jewelry Sturdy Tooth Jewelry Orthodontic Gel
$9.44Original price was: $9.44.$6.25Current price is: $6.25.Sold By: www.AliDady.comCharacteristics: Professional glue for curing dental rhinestones, making you more beautiful and charming. The formula is safe and gentle, skin-friendly and without irritating odor. Teeth decoration glue is waterproof and durable, be yourself and make yourself comfortable. Dries quickly without streaks. No harsh white spots, perfect natural look. Easy to wear, perfect choice for popular …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Upgraded Home Smart Boxing Machine Music Target
$124.00Sold By: Great_StoreProduct information: Applicable scenario: Fitness Equipment Color: Black smart music boxing target gloves, white smart music boxing target gloves Style: hanging-type Material: PU Packing list: Boxing target * 1pcs Product Image:
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
35000RPM Drill Pen SDE H200 Handpiece For All STRONG 210 Electric Manicure machine control box Nails Drill handle Tools
$40.16Sold By: www.AliDady.comThe product sold is the same as the product described in our link, thank you
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page











Reviews
There are no reviews yet.