Category
Top rated products
-
1PC Luxurious Rabbit-Shaped Long Plush Sofa Cushion - Ultra-Soft, Thickened, and Delicate for Winter Warmth - Non-Slip Furniture Protective Cover for Living Rooms, Bedrooms, and Offices with Easy Care and Durable Construction
Rated 5.00 out of 5$7.42 – $25.35Price range: $7.42 through $25.35 -
GAOMON S620 6.5 x 4 Inches Digital Tablet Anime, OSU with 8192 Levels Battery-Free Pen
Rated 5.00 out of 5$46.14 -
TOZO T9 True Wireless Earbuds Bluetooth 5.3 Noise Cancelling 4 Mic Headphones Deep Bass
Rated 5.00 out of 5$16.65 – $19.85Price range: $16.65 through $19.85 -
XIAOMI True Wireless Earphones E17 ANC Bluetooth5.3 Earbuds Active Noise Cancelling In Ear HiFi Stereo Headsets For Android iOS
Rated 5.00 out of 5$10.15 – $10.72Price range: $10.15 through $10.72 -
Metal Anal Plug Stainless Steel Butt Plug With Jewelry Colorful Crystal Anus Plug Anal Bead Adults Sex Toys for Women Adult Game
Rated 5.00 out of 5$8.28 – $22.47Price range: $8.28 through $22.47 -
A4 Digital Graphics Tablet: LED Light Box Pad for Writing, Painting
Rated 5.00 out of 5$11.02 -
Jabra Evolve 20 USB Stereo Ear-Pad Headset
Rated 5.00 out of 5$39.44 -
Men'S Casual Fashion Shirt Striped Texture Fabric Comfortable Senior Soft Skin Suitable for Home Or Commute Wearing All Stylish Shirts Simple Elegant Style Men'S Top Long Sleeve Shirts for Men
Rated 5.00 out of 5$27.43 – $27.73Price range: $27.43 through $27.73 -
Logitech H390 USB Headset with Microphone - Black
Rated 5.00 out of 5$49.00Original price was: $49.00.$26.28Current price is: $26.28. -
2024 Autumn Winter New Arrivals Dress Elegant O-neck Solid Texture Flounce Long Dress Women Winter New Long Sleeve Dress Sales
Rated 5.00 out of 5$6.14 – $7.02Price range: $6.14 through $7.02
World Trading Site
BYONE BY156 Dual Screen Laptop 15.6″ IPS+7″ Touch Screen 32G DDR4 2TB SSD Intel N100 Processor Windows11 Notebook Computer
$398.54 – $633.50Price range: $398.54 through $633.50
Note:
1:We have a Russian warehouse, and Russian buyers choose “express” with a delivery time of 3-7 days. The products can be returned to the Russian warehouse
2 :We can send you the required Windows language system and power plug according to your country
3:The buyer is responsible for customs clearance. If you have any questions, please contact us through the buyer's conversation
Packaging
Laptop * 1
Charger * 1
Mouse * 1
Mouse pad * 1
Keyboard film * 1
Product parameters:
1.15.6 inch 1920*1080 IPS Screen+7 inch 1280*800 Touch Screen
2.7-color backlit keyboard
3.Intel® Processor N100
(4-core 4-thread,4M Cache, 6M Cache, up to 3.40 GHz)
4.Intel UHD graphics card
5.DDR4 16GB/32GB +128GB /256GB/512GB/1TB/2TB SSD(M.2 2280 SATA)
6.119X85mm Touch pad
7.Built-in stereo speakers 8R/1.0W*2
8.USB3.0*2 , USB-C*1,headphone jack*1,mini HDMI*1,TF Card*1(Maximum 128G)
9.Lithium-ion polymer battery 7.7V /5400mAh
10.Power adapter DC 12V/3A


















Warranty Service
Most problems can be solved through online technical support.
If your laptop has been purchased for more than 365 days and is malfunctioning, you can contact us and provide the model number of the product you purchased, we will provide the appropriate accessories according to the model number you purchased, but the accessories you need to pay for yourself.

SYSTEM
Each of our laptops will help customers to install the system and can be used normally. Please do not replace other systems to our laptops without authorization. This may cause some drivers to be lost. If this happens, the customer Be responsible for yourself, we can help you solve the problem, but we do not assume the problem of system incompatibility caused by reinstalling the system.*The original keyboards are English. If you have stickers in other languages, please leave a message in the order. We are serious about serving attentively.

ABOUT TAXES
Our price doesn't include any taxes. The buyers are responsible for customs clearance. Any special demands, please tell us, we'll try our best to help you.If the parcel get strict inspected by custom,You still need to pay tax to clear custom. We won't bear the customs taxes. The cost of return or lost parcel would be on customer due to reject customs clearance.
ABOUT SHIPPING
Free Shipping Note: Free shipping means we pay the normal shipping fee. Remote area will be charged remote area delivery fee additionally, and the tax is bared by buyer.


| Weight | 35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 cm |
| Brand Name | BYONE |
| Graphics Brand | Intel |
| Port | Mini HDMI-Compatible |
| Video Memory Capacity | Main memory allocated memory |
| Display Size | 15.6" |
| Display Ratio | 16:9 |
| Max Turbo Frequency | 3.4GHZ |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Base Frequency (GHz)4 | 1.8GHZ |
| Thermal Design Power | 6W |
| Type | Laptop |
| Dimensions (WxHxD) | 357*225*21.3mm |
| Expandable storage | no |
| Operating System | Windows 11 |
| Origin | Mainland China |
| Graphic Type | Integrated |
| Graphics Card Model | Intel UHD Graphics |
| Number of Cores | 4 |
| Hard Drive Type | SSD |
| Memory Type | DDR4 |
| Keyboards | Numeric Keypad |
| Screen Refresh Rate | 60Hz |
| Hard Drive Capacity | 2TB |
| Weight (Battery Included) | 1.5Kg-1.8Kg |
| CPU Brand/Model | Intel Processor N100 |
| Panel Type | IPS |
| Touch Screen | YES |
| RAM | 32GB |
| Body Material | Plastic |
| Thickness | <15mm |
| Feature | Numpad block |
| Average Battery Life(in hours) | 4~6 Hours |
| Certification | RoHS |
| Wireless Interfaces | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Display resolution | 1920×1080 |
| Keyboard backlit type | Multicolor (RGB) |
| Keyboard language | English |
| Hard Drive Interface | M.2 |
| Battery Capacity(mAh) | 5400 |
| Recommended use | Daily Entertainment |
| Network Communiction | WIFI |
| Battery lifetime | up to 4 – 6 hour |
| Package | Yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
Painted King K68 Painting Board Painted Area 8×5 Inch Hand Painted Plate Painted King Kenting K68 Digital Tablet
$55.00Sold By: Great_StoreRole: Paint King Condition: New Interface Type: USB Additional features: Tablet Induction method: electromagnetic pressure induction
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
RJ45 Network Three-way Tee Network Cable Cable Seperater Network Cable Extension One Divided Into Two Adapter IPTV Network Cable Connector
$7.28Sold By: Great_StoreProduct information: Color: white, yellow, red, blue, black Packing List: Bags Process: Injection Molding/injection Packing list: A set of network cable splitter (2PCS) Product Image:
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Bugs Finder Spy Gadgets Detector GPS Tracking GSM Card Locator Mini Cam Hidden Camera Pen Spy Wiretap Sound Signal Hunter Finder
$38.00 – $119.00Price range: $38.00 through $119.00Sold By: Great_StoreOverview This product adopts the method of passive wireless frequency scanning, which can accurately find out: eavesdropping device phone eavesdropping, digital eavesdropping, tracking device, car eavesdropping, wireless pinhole camera, wired camera, electrical radiation source, etc. It can effectively prevent eavesdropping, take pictures, cheat, and protect personal privacy and information confidentiality. 1. Anti-Spy, Anti-eavesdropping, Anti-Tracking Detector …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Mini LED Projector Portable LCD Display Small Home Projector 1080p Same Screen
$32.50Sold By: Great_Storeimg{width: 100%;}; Feature: 1. SAME SCREEN FUNCTION: Mini projector for IOS, for phones, tablets can be connected using the device’s charging cable, no need for a separate phone adapter cable. 2. OPTICAL LENS: Palm sized projector. With new optical calibration, matching professional optical lens, the picture is clear and visible, solving the problem of …
Mini LED Projector Portable LCD Display Small Home Projector 1080p Same ScreenRead More
Add to cart Buy Now











Reviews
There are no reviews yet.