Category
Top rated products
-
Metal Anal Plug Stainless Steel Butt Plug With Jewelry Colorful Crystal Anus Plug Anal Bead Adults Sex Toys for Women Adult Game
Rated 5.00 out of 5$8.28 – $22.47Price range: $8.28 through $22.47 -
A4 Digital Graphics Tablet: LED Light Box Pad for Writing, Painting
Rated 5.00 out of 5$11.02 -
Jabra Evolve 20 USB Stereo Ear-Pad Headset
Rated 5.00 out of 5$39.44 -
Men'S Casual Fashion Shirt Striped Texture Fabric Comfortable Senior Soft Skin Suitable for Home Or Commute Wearing All Stylish Shirts Simple Elegant Style Men'S Top Long Sleeve Shirts for Men
Rated 5.00 out of 5$27.43 – $27.73Price range: $27.43 through $27.73 -
Logitech H390 USB Headset with Microphone - Black
Rated 5.00 out of 5$49.00Original price was: $49.00.$26.28Current price is: $26.28. -
2024 Autumn Winter New Arrivals Dress Elegant O-neck Solid Texture Flounce Long Dress Women Winter New Long Sleeve Dress Sales
Rated 5.00 out of 5$6.14 – $7.02Price range: $6.14 through $7.02 -
XPPen Deco 01 V2 10x6 inch 8192 Level Battery-free Pen Support Windows Mac Digital Graphics Tablet for Drawing Animation
Rated 5.00 out of 5$85.35Original price was: $85.35.$53.50Current price is: $53.50. -
1PC Luxurious Rabbit-Shaped Long Plush Sofa Cushion - Ultra-Soft, Thickened, and Delicate for Winter Warmth - Non-Slip Furniture Protective Cover for Living Rooms, Bedrooms, and Offices with Easy Care and Durable Construction
Rated 5.00 out of 5$7.42 – $25.35Price range: $7.42 through $25.35 -
GAOMON S620 6.5 x 4 Inches Digital Tablet Anime, OSU with 8192 Levels Battery-Free Pen
Rated 5.00 out of 5$46.14 -
TOZO T9 True Wireless Earbuds Bluetooth 5.3 Noise Cancelling 4 Mic Headphones Deep Bass
Rated 5.00 out of 5$16.65 – $19.85Price range: $16.65 through $19.85
World Trading Site
Cat Ear Gaming Headphones For PC Computer Gaming Headsets With Microphone Noise Cancell Wired USB 3.5mm Plug For PS4/Xbox One
$38.92 Original price was: $38.92.$25.46Current price is: $25.46.
Specification
Widely applicable to various devices, including laptops, XboxOneS/X, PS4 Pro, PS5, Nintendo Switch, mobile phones, and other 3.5mm devices.
Selecting a high-quality 40mm large unit with triple frequency balance and high-resolution reproduction of every sound detail, and collaborating with a professional acoustic team for tuning.
Unique 3D spatial sound effects allow you to enjoy precise sound positioning and excellent audio experience anytime, anywhere.
The head beam adopts a dual suspension pressure distribution design, which evenly distributes pressure and better adapts to different head shapes, bringing a more comfortable wearing experience.
All Inclusive Protein Leather Earmuffs, with excellent sound insulation effect, and can fit various facial shapes, just like customized, suitable for long-term wear.
360 ° noise reduction microphone. it can adjust the angle at will, accurately pick up human voice, and with professional digital noise reduction technology, effectively eliminate environmental noise and achieve clearer voice communication.
Package included
earphone * 1
manual * 1
one to two adapter cable * 1
Note
The real color of the item may be slightly different from the pictures shown on website caused by many factors such as brightness of your monitor and light brightness.
And if the item was damaged on the road or you don't satisfied with the item after you receive,just please feel free to contact us,we will give you a satisfactory solution.

















| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 cm |
| Brand Name | BLUEKAKA |
| Style | Over the Ear |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Origin | Mainland China |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Material | Plastic |
| Control Button | Yes |
| Communication | Wired |
| Volume Control | Yes |
| Category | Earphones & Headphones |
| Certification | CE |
| Impedance Range | up to 32 ⦠|
| Headphone Pads Material | Memory Foam |
| Sound Isolating | YES |
| Frequency Response Range | 20 – 20000 |
| Wireless Type | bluetooth |
| Package List | 3.5mm Jack Adapter |
| Resistance | 32 |
| Sensitivity | 123 |
| Is wireless | No |
| Total Harmonic Distortion | 0.1 |
| Function | For Study |
| With Microphone | Yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
RJ45 Network Three-way Tee Network Cable Cable Seperater Network Cable Extension One Divided Into Two Adapter IPTV Network Cable Connector
$7.28Sold By: Great_StoreProduct information: Color: white, yellow, red, blue, black Packing List: Bags Process: Injection Molding/injection Packing list: A set of network cable splitter (2PCS) Product Image:
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
TOZO A2 Wireless Earbuds Bluetooth 5.3 in Ear Light-Weight Headphones Built-in Microphone IPX5 Waterproof
$47.34Original price was: $47.34.$27.98Current price is: $27.98.Sold By: www.AliDady.comAbout this item [Ultra Lightweight and Compatible for Small Ear] The surface and Angle of A2 earbuds in-ear part have been polished and refined repeatedly to achieve a balance between beauty and comfort and make it comfortable to wear. Likewise, a single earbud weighs only 3.7g, making it as light as a feather and discreet …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Jabra BIZ 2400 II Duo USB Mic Headset – Black
$192.00Original price was: $192.00.$66.00Current price is: $66.00. -
Air Conditioner Air Cooler Fan Water Cooling Fan Air Conditioning For Room Office Portable Air Conditioner Cars
$34.18Sold By: Great_StoreOverview: 1. Different cooling atomization technology: The portable air conditioner adopts atomization technology to convert the hydration in the box into ultra-fine water molecules and blow out low-temperature and air-conditioned air. Without making your skin excessively dry. 2. Unique product charm: you can use other products on the market, we use unique products and add …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page











Reviews
There are no reviews yet.