Category
Top rated products
-
Metal Anal Plug Stainless Steel Butt Plug With Jewelry Colorful Crystal Anus Plug Anal Bead Adults Sex Toys for Women Adult Game
Rated 5.00 out of 5$8.28 – $22.47Price range: $8.28 through $22.47 -
A4 Digital Graphics Tablet: LED Light Box Pad for Writing, Painting
Rated 5.00 out of 5$11.02 -
Jabra Evolve 20 USB Stereo Ear-Pad Headset
Rated 5.00 out of 5$39.44 -
Men'S Casual Fashion Shirt Striped Texture Fabric Comfortable Senior Soft Skin Suitable for Home Or Commute Wearing All Stylish Shirts Simple Elegant Style Men'S Top Long Sleeve Shirts for Men
Rated 5.00 out of 5$27.43 – $27.73Price range: $27.43 through $27.73 -
Logitech H390 USB Headset with Microphone - Black
Rated 5.00 out of 5$49.00Original price was: $49.00.$26.28Current price is: $26.28. -
2024 Autumn Winter New Arrivals Dress Elegant O-neck Solid Texture Flounce Long Dress Women Winter New Long Sleeve Dress Sales
Rated 5.00 out of 5$6.14 – $7.02Price range: $6.14 through $7.02 -
XPPen Deco 01 V2 10x6 inch 8192 Level Battery-free Pen Support Windows Mac Digital Graphics Tablet for Drawing Animation
Rated 5.00 out of 5$85.35Original price was: $85.35.$53.50Current price is: $53.50. -
1PC Luxurious Rabbit-Shaped Long Plush Sofa Cushion - Ultra-Soft, Thickened, and Delicate for Winter Warmth - Non-Slip Furniture Protective Cover for Living Rooms, Bedrooms, and Offices with Easy Care and Durable Construction
Rated 5.00 out of 5$7.42 – $25.35Price range: $7.42 through $25.35 -
GAOMON S620 6.5 x 4 Inches Digital Tablet Anime, OSU with 8192 Levels Battery-Free Pen
Rated 5.00 out of 5$46.14 -
TOZO T9 True Wireless Earbuds Bluetooth 5.3 Noise Cancelling 4 Mic Headphones Deep Bass
Rated 5.00 out of 5$16.65 – $19.85Price range: $16.65 through $19.85
World Trading Site
Ceiling Lighting18W 20W 32W 36W Led Panel Light 220V Round Ceiling Lamp For Indoor Home Lighting Fixtures Hanging LED Ceil Lamp
$23.67 – $28.64Price range: $23.67 through $28.64
Feature
1.Simpler design. Modern lamp for living room/Aisle/ Balcony lighting
2. 20mm Ultra thin .Saving your space.
3.Easy to install. Only two steps to completed the installtionThe base and the lamp body are separated and designed.
4.Newly designed luminaires increase brightness by 30% compared to traditional LED ceiling lights
5.Lamp cover colors: Black;White;Gold;Sliver
Lighting area
18W about(8-15 square meters)
20W about(8-15 square meters)
32W about(15-20 square meters)
36W about(15-20 square meters)










| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 cm |
| Brand Name | DVLIIL |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Origin | Mainland China |
| Certification | ROHS |
| Is Smart Device | no |
| Base Type | Wedge |
| Body Material | ABS |
| Finish | Polishing |
| Technics | Plated |
| Features | LED Celling Lamp |
| Material | Acryl |
| Model Number | XD-001 |
| Item Type | ceiling lights |
| Number of light sources | 1 |
| Lighting Area | 15-30square meters |
| Power Source | AC |
| Is Dimmable | No |
| Switch Type | None |
| Light Source | LED bulbs |
| Style | Modern Style |
| Usage | Daily Lighting |
| Install Style | Surface mounted |
| Application | BATHROOM |
| Voltage | 220V |
| Color | black |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
Jabra BIZ 2400 II Duo USB Mic Headset – Black
$192.00Original price was: $192.00.$66.00Current price is: $66.00. -
Mini Projector LED 1080P HD Home Cinema Portable Home Movie Projector Black New
$30.23Sold By: www.AliDady.comNew Item Description: Note: The power supply needs to be greater than or equal to 5V 2A describe: Projection size: 14-100 Default physical resolution: 320*180p Support resolution: 1920*1080max Lumens: 15 ± 3 lumens Light source: LED, 30,000 hours lifespan Projection technology: LCD Working voltage: DC5V Working current: 2A Power: 10W Remote control: panel buttons/infrared remote control …
Mini Projector LED 1080P HD Home Cinema Portable Home Movie Projector Black NewRead More
Add to cart Buy Now -
XIAOMI True Wireless Earphones E17 ANC Bluetooth5.3 Earbuds Active Noise Cancelling In Ear HiFi Stereo Headsets For Android iOS
$24.99 – $25.68Price range: $24.99 through $25.68Sold By: www.AliDady.comXIAOMI True Wireless Earphones E17 ANC Bluetooth5.3 Earbuds Active Noise Cancelling In Ear HiFi Stereo Headsets For Android iOS Headphone With Charging Case Product Features: ✅ ANC & ENC Crystal Clear Calls ANC-Active Noise Cancelling Dual Noise Reduction (ANC Active Noise Cancelling + ENC Environmental Noise Cancelling). So that a noisy environment has a quiet …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Network Cable Cable Seperater One Divided Into Two Conversion Connection Butt Joint Rj45 Simultaneous Internet Access Broadband Network Three-port IPTV
$11.00Sold By: Great_StoreProduct information: Color: surf the Internet at the same time, single use cannot surf the Internet at the same time, custom length Packing List: PE bag Process: Injection Molding/injection Packing list: Network cable splitter*1 Product Image:
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page











Reviews
There are no reviews yet.