Category
Top rated products
-
Logitech H390 USB Headset with Microphone - Black
Rated 5.00 out of 5$49.00Original price was: $49.00.$26.28Current price is: $26.28. -
2024 Autumn Winter New Arrivals Dress Elegant O-neck Solid Texture Flounce Long Dress Women Winter New Long Sleeve Dress Sales
Rated 5.00 out of 5$6.14 – $7.02Price range: $6.14 through $7.02 -
XPPen Deco 01 V2 10x6 inch 8192 Level Battery-free Pen Support Windows Mac Digital Graphics Tablet for Drawing Animation
Rated 5.00 out of 5$85.35Original price was: $85.35.$53.50Current price is: $53.50. -
1PC Luxurious Rabbit-Shaped Long Plush Sofa Cushion - Ultra-Soft, Thickened, and Delicate for Winter Warmth - Non-Slip Furniture Protective Cover for Living Rooms, Bedrooms, and Offices with Easy Care and Durable Construction
Rated 5.00 out of 5$7.42 – $25.35Price range: $7.42 through $25.35 -
GAOMON S620 6.5 x 4 Inches Digital Tablet Anime, OSU with 8192 Levels Battery-Free Pen
Rated 5.00 out of 5$46.14 -
TOZO T9 True Wireless Earbuds Bluetooth 5.3 Noise Cancelling 4 Mic Headphones Deep Bass
Rated 5.00 out of 5$16.65 – $19.85Price range: $16.65 through $19.85 -
XIAOMI True Wireless Earphones E17 ANC Bluetooth5.3 Earbuds Active Noise Cancelling In Ear HiFi Stereo Headsets For Android iOS
Rated 5.00 out of 5$10.15 – $10.72Price range: $10.15 through $10.72 -
Metal Anal Plug Stainless Steel Butt Plug With Jewelry Colorful Crystal Anus Plug Anal Bead Adults Sex Toys for Women Adult Game
Rated 5.00 out of 5$8.28 – $22.47Price range: $8.28 through $22.47 -
A4 Digital Graphics Tablet: LED Light Box Pad for Writing, Painting
Rated 5.00 out of 5$11.02 -
Jabra Evolve 20 USB Stereo Ear-Pad Headset
Rated 5.00 out of 5$39.44
World Trading Site
Cheap 43inch 4K UHD LED TV 50 Pouces Flat Screen Home Hotel LCD TV 55 65 75 Inch Smart TV
$761.47 Original price was: $761.47.$709.83Current price is: $709.83.
909 in stock
|
Product Name
|
Plastic Frame LED TV Television 43 Inch 4K Smart TV
|
|
RAM
|
512M+4G; 1G+8G; 1.5G+8G; 2G+16G
|
|
Powered By
|
Android/ WebOs/ Google/ Vidaa/ Hotel Customized
|
|
Digital Standard
|
DVB-S2/DVB-T2/DVBT/DVBS/ATSC/ISDB
|
|
Resolution
|
HD(1280*720); FHD(1920*1080); 4K(3840*2160)
|
|
Other Size TV
|
17/19/24/27/32/40/43/50/55/65/75/85/100 Inches TV Supply
|
|
After Sale
|
1 Year Warranty And Lifelong Free Parts
|
2.Are You Acceptable OEM&ODM And How About Your Capacity?
3.How About Your Tv Quality? If Any Defective, Is There Any Compensation Or What Can You Do For Me?
4.Is It Possible Do The Models With Our Brand And All Artwork In Our Language?
A:Yes, both are ok. the products can be in your brand and all artwork in your language.
5.Can I Get A Tv Sample Before Mass Production?
A: Yes, it is free for our exist samples. it charges for custom size, color and printing, sample charges will refund after order confirmed. if you want to know more information about our products welcome to contact us in any time, and welcome to our company! We display more new design in our showroom. special attention all of the above quotations are based on the price of the product, and the price quoted varies with the following factors: 1. different countries, the use of the motherboard type is not the same, the price will be different; 2. market main board prices are subject to change, thus affecting the price of the product; 3.regular tv and smart tv price are different, smart tv will add some fee; 4. other special requests, some expenses are required at your own expense.
| Weight | 11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 62 cm |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Screen Size Range | ā¤24" |
| TV Type | LED TV |
| Type Of OS | other |
| Hign-concerned Chemical | none |
| Origin | Mainland China |
| Display Size | 18.5 inch |
| Backlight Type | LED |
| Cabinet Color | Black/ Other |
| Definition | UHD TV |
| Display Format | 4K (Ultra-HD) |
| Private Mold | NO |
| Receiving System | PAL/ NTSC/ SECAM |
| Refresh Rate | PAL(50Hz)/ Ntsc(60Hz) |
| Resolution | FHD(1920*1080), 4K(3840*2160) |
| Screen Size | 43inch tv, 17" to 100" Inch Tvs Supply |
| Type | lcd |
| Place of Origin | Made in China |
| Model Number | YT-43H |
| Product Name | LED TV Television 43 Inch 4K Smart TV |
| Item Type | 2K Full HD 1080P LED Tv |
| Digital TV Standard | DVB-S2/DVB-T2/DVBT/DVBS/ATSC/ISDB |
| Power Supply | AC 100-240V DC12V |
| OSD Language | English/Arabic/Russian/Spanish/French…etc |
| OEM/ ODM | Tv Motherboard/Logo/Packing/Plug |
| Keyword | OEM TV Factory Manufacturer |
| Certification | CB,COC,PVOC,Saber,CE,FCC,ISO…etc |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
Painted King K68 Painting Board Painted Area 8×5 Inch Hand Painted Plate Painted King Kenting K68 Digital Tablet
$55.00Sold By: Great_StoreRole: Paint King Condition: New Interface Type: USB Additional features: Tablet Induction method: electromagnetic pressure induction
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Logitech H390 USB Headset with Microphone – Black
$49.00Original price was: $49.00.$26.28Current price is: $26.28. -
Jabra Evolve 20 USB Stereo Ear-Pad Headset
$39.44Sold By: www.AliDady.comElevate your audio experience with the Jabra Evolve 20 UC Stereo Ear-Pad Headset. This top-of-the-line headset boasts impressive features such as active noise cancellation, HD voice, and adjustable headband. It also comes with a boom microphone, volume control, and a built-in on/off switch for added convenience.Connectivity is made easy with its USBĀ jack option. Whether for work or leisure, this black Jabra Evolve 20 headset is perfect for those who demand excellent audio quality without compromising comfort. Its open back design and microphone mute button are just some of the added features that make it a truly exceptional headset.
Add to cart Buy Now -
Network Cable Cable Seperater One Divided Into Two Conversion Connection Butt Joint Rj45 Simultaneous Internet Access Broadband Network Three-port IPTV
$11.00Sold By: Great_StoreProduct information: Color: surf the Internet at the same time, single use cannot surf the Internet at the same time, custom length Packing List: PE bag Process: Injection Molding/injection Packing list: Network cable splitter*1 Product Image:
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page










Reviews
There are no reviews yet.