Category
Top rated products
-
XPPen Deco 01 V2 10x6 inch 8192 Level Battery-free Pen Support Windows Mac Digital Graphics Tablet for Drawing Animation
Rated 5.00 out of 5$85.35Original price was: $85.35.$53.50Current price is: $53.50. -
1PC Luxurious Rabbit-Shaped Long Plush Sofa Cushion - Ultra-Soft, Thickened, and Delicate for Winter Warmth - Non-Slip Furniture Protective Cover for Living Rooms, Bedrooms, and Offices with Easy Care and Durable Construction
Rated 5.00 out of 5$7.42 – $25.35Price range: $7.42 through $25.35 -
GAOMON S620 6.5 x 4 Inches Digital Tablet Anime, OSU with 8192 Levels Battery-Free Pen
Rated 5.00 out of 5$46.14 -
TOZO T9 True Wireless Earbuds Bluetooth 5.3 Noise Cancelling 4 Mic Headphones Deep Bass
Rated 5.00 out of 5$16.65 – $19.85Price range: $16.65 through $19.85 -
XIAOMI True Wireless Earphones E17 ANC Bluetooth5.3 Earbuds Active Noise Cancelling In Ear HiFi Stereo Headsets For Android iOS
Rated 5.00 out of 5$10.15 – $10.72Price range: $10.15 through $10.72 -
Metal Anal Plug Stainless Steel Butt Plug With Jewelry Colorful Crystal Anus Plug Anal Bead Adults Sex Toys for Women Adult Game
Rated 5.00 out of 5$8.28 – $22.47Price range: $8.28 through $22.47 -
A4 Digital Graphics Tablet: LED Light Box Pad for Writing, Painting
Rated 5.00 out of 5$11.02 -
Jabra Evolve 20 USB Stereo Ear-Pad Headset
Rated 5.00 out of 5$39.44 -
Men'S Casual Fashion Shirt Striped Texture Fabric Comfortable Senior Soft Skin Suitable for Home Or Commute Wearing All Stylish Shirts Simple Elegant Style Men'S Top Long Sleeve Shirts for Men
Rated 5.00 out of 5$27.43 – $27.73Price range: $27.43 through $27.73 -
Logitech H390 USB Headset with Microphone - Black
Rated 5.00 out of 5$49.00Original price was: $49.00.$26.28Current price is: $26.28.
World Trading Site
Chinese Astragalus Face Whitening Cream Remove Freckles Dark Spots Lightening Brighten Moisturizing Anti-aging Facial Skin Care
$19.16
124 in stock
Describe:
Net content: 70g
Storage method: Store in a cool dry place
Applicable people: general
Shelf life: 3 years
Category: Cream
Product function: moisturizing and tender, Whitening brighten
Features:
Completely replenish skin nutrients, activate flowing energy, and delay skin aging. Prevents dry, rough, dull skin and visibly improves skin tone. Long-term use can improve the skin. Removes melanin.
This product is rich in traditional Chinese medicine ingredients, gentle on sensitive skin!
How to use:
After cleansing, take an appropriate amount of cream and massage until absorbed. Can be used as a day and night cream
Package Included:
1*70g Astragalus Cream









| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 cm |
| Brand Name | VIBRANT GLAMOUR |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Feature | Whitening |
| Gender | Female |
| Manufacturer | China |
| NET WT | 70g |
| Shelf Life | Three Years |
| Distributor/Importer | China |
| Certificate Number | Dullness Skin, Yellow Dark Spots, Freckle, etc… |
| Use | Face |
| Date of Manufacture | 2023 |
| Item Type | Cream |
| Model Number | Chinese Astragalus Face Whitening Cream |
| Ingredient | Astragalus |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
The ultimate nail care toolkit – professional electric nail clippers, polishers, polishers, file organizers, and shaping tools –
$21.93 – $22.46Price range: $21.93 through $22.46Sold By: www.AliDady.com
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
IB Series Glue for False Eyelash Extension Glue Non-irrititing professional Waterproof Adhesive Korean Original Makeup Tools
$18.04 – $20.34Price range: $18.04 through $20.34Sold By: www.AliDady.comIB Series Glue for False Eyelash Extension Glue Non-irrititing professional Semi-Permanent Waterproof Adhesive Korea Original 【Product Name】IB Series Glue 【Origin】Korean original 【Specification】5 ml 【Color】Black Glue 【Viscosity】 Liquid type 【Private Label】Available 【Usage】 Individual or beauty salon 【Note】 Please do not mix and store with glue,if not,the glue will be dried.Do not place close to fire. 【Note】 …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
100pcs/Box 32G 4mm 6mm 8mm 13mm Painless Small Needle Irrigator Eyelid Tool Parts For Teeth Disposable Syringes Needles
$24.88 – $25.31Price range: $24.88 through $25.31Sold By: www.AliDady.com
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Newest High-Quality 99.5% Super Gooscia Tattoo Cream Before Permanent Makeup Microblading Piercing Eyebrow Lips 10g
$17.87 – $92.01Price range: $17.87 through $92.01Sold By: www.AliDady.comPackage: 2/3/5/10/20/30pcs Weight: 10G Detail: this is before cream for tattoo, if want to know more, please contact us, thanks
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page











Reviews
There are no reviews yet.