Category
Top rated products
-
Metal Anal Plug Stainless Steel Butt Plug With Jewelry Colorful Crystal Anus Plug Anal Bead Adults Sex Toys for Women Adult Game
Rated 5.00 out of 5$8.28 – $22.47Price range: $8.28 through $22.47 -
A4 Digital Graphics Tablet: LED Light Box Pad for Writing, Painting
Rated 5.00 out of 5$11.02 -
Jabra Evolve 20 USB Stereo Ear-Pad Headset
Rated 5.00 out of 5$39.44 -
Men'S Casual Fashion Shirt Striped Texture Fabric Comfortable Senior Soft Skin Suitable for Home Or Commute Wearing All Stylish Shirts Simple Elegant Style Men'S Top Long Sleeve Shirts for Men
Rated 5.00 out of 5$27.43 – $27.73Price range: $27.43 through $27.73 -
Logitech H390 USB Headset with Microphone - Black
Rated 5.00 out of 5$49.00Original price was: $49.00.$26.28Current price is: $26.28. -
2024 Autumn Winter New Arrivals Dress Elegant O-neck Solid Texture Flounce Long Dress Women Winter New Long Sleeve Dress Sales
Rated 5.00 out of 5$6.14 – $7.02Price range: $6.14 through $7.02 -
XPPen Deco 01 V2 10x6 inch 8192 Level Battery-free Pen Support Windows Mac Digital Graphics Tablet for Drawing Animation
Rated 5.00 out of 5$85.35Original price was: $85.35.$53.50Current price is: $53.50. -
1PC Luxurious Rabbit-Shaped Long Plush Sofa Cushion - Ultra-Soft, Thickened, and Delicate for Winter Warmth - Non-Slip Furniture Protective Cover for Living Rooms, Bedrooms, and Offices with Easy Care and Durable Construction
Rated 5.00 out of 5$7.42 – $25.35Price range: $7.42 through $25.35 -
GAOMON S620 6.5 x 4 Inches Digital Tablet Anime, OSU with 8192 Levels Battery-Free Pen
Rated 5.00 out of 5$46.14 -
TOZO T9 True Wireless Earbuds Bluetooth 5.3 Noise Cancelling 4 Mic Headphones Deep Bass
Rated 5.00 out of 5$16.65 – $19.85Price range: $16.65 through $19.85
World Trading Site
CRELANDER Laptop Intel N95 CPU 4 Cores 4 Threads 10.5 “TDP Touch Screen Detachable Gamepad Portable Handheld Gaming PC Laptops
$386.87 – $565.29Price range: $386.87 through $565.29


CRELANDER Laptop Intel N95 CPU 4 Cores 4 Threads 10.5 inch TDP Touch Screen 16:11 Ratio M2 2280 SSD Handheld Gaming Laptop
1.10.5 inch TP touch screen, IPS 1920*1280(100% sRGB color gamut) 60Hz 16:11 Screen ratio
2.Intel® Processor N95,4Cores4Threads ,Max Turbo Frequency3.40GHz
3.8G/16G/32G,4800Hz
4. M2-2280 Specifications: 64g ~~ 2T
5.2.0M 30 fps HD camera
6. Dual-band WIFI, 2.4G/5G; WIFI supports 802.11b/g/n+BT4.0(Option)1*1
7.USB 3.0 interface * 1, Type-c * 1, DC power supply * 1, audio interface * 1, TF card interface * 1
8. Power Adapter:12V-2.5A 100-240V 50/60Hz 0.8A











Warranty Service
Most problems can be solved through online technical support
1. If you receive the package within 15 days, found that the product has defects (not man-made damage), you can choose to return the product, return the product postage needs to be paid by you first, after we receive the package, we will be for you to make a full refund and pay you postage,(Please note that the product must be packaged to avoid damage to the screen and body).if you do not want to return the product, we can send you a replacement parts, you do not need to return the damaged parts.
2. If you receive the product within 365 days after the use of the product failure (non-human-caused damage), you can contact us, we will provide you with free parts for repair, if for other reasons the repair parts can not be delivered to the region, you can choose to repair in the local, we will bear the repair costs for you.
3. If your laptop has been purchased for more than 365 days and is malfunctioning, you can contact us and provide the model number of the product you purchased, we will provide the appropriate accessories according to the model number you purchased, but the accessories you need to pay for yourself.

What Adapter Do You Need?
UK standard plug Applicable Countries:
UK,India,Ireland,Scotland,Hongkong,Pakistan, Singapore,Malaysia,Vietnam, Indonesia,Maldives,Qatar
US standard plug Applicable Countries:
United States,Canada,Japan,Brazil,Philippines,Thailand,Most North and South American Countries etc.
EU standard plug Applicable Countries:
Chile,South Korea,Paraguay,Russia, Most Europe Countries,Most African Countries,Most Middle East Countries,etc.
AU standard plug Applicable Countries:
Australia,New Zealand,Argentina

LANGUAGE
The OS of our device supports 100+ languages.We will send you the language of the corresponding country according to the country where you placed the order. For example, if you are a Russian guest, I will send the Russian language by default and provide Russian keyboard stickers.
*The original keyboards are English. If you have stickers in other languages, please leave a message in the order. We are serious about serving attentively.

SYSTEM
Each of our laptops will help customers to install the system and can be used normally. Please do not replace other systems to our laptops without authorization. This may cause some drivers to be lost. If this happens, the customer Be responsible for yourself, we can help you solve the problem, but we do not assume the problem of system incompatibility caused by reinstalling the system.

AFTER SALE
ABOUT WARRANTY
We offer 1-year hardware warranty for each product without personal error use.
*Attention: Root without permission or any other personal action of modifying system makes your device out of warranty
ABOUT TAXES
Our price doesn't include any taxes. The buyers are responsible for customs clearance. Any special demands, please tell us, we'll try our best to help you.If the parcel get strict inspected by custom,You still need to pay tax to clear custom. We won't bear the customs taxes. The cost of return or lost parcel would be on customer due to reject customs clearance.
ABOUT SHIPPING
Free Shipping Note: Free shipping means we pay the normal shipping fee. Remote area will be charged remote area delivery fee additionally, and the tax is bared by buyer.
FEEDBACK & REVIEWS
If satisfied with our product, please kindly leave 5 star rating.Any questions, please contact us,we'll help you in the first time.

| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 cm |
| Brand Name | Crelander |
| Graphics Brand | Intel |
| Display Ratio | 16:10 |
| Max Turbo Frequency | 3.4GHz |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Base Frequency (GHz)4 | 1.7GHz |
| Type | 2 in 1 laptop |
| Dimensions (WxHxD) | 200*420*80MM |
| Operating System | Windows 11 |
| Origin | Mainland China |
| Graphic Type | Integrated |
| Graphics Card Model | Intel Iris Xe Graphics |
| Number of Cores | 4 |
| Hard Drive Type | SSD |
| Memory Type | DDR4 |
| Keyboards | Numeric Keypad |
| Screen Refresh Rate | 60Hz |
| Weight (Battery Included) | ≥2.0Kg |
| Port | 1*USB3.0 |
| Video Memory Capacity | Main memory allocated memory |
| Display Size | 10.4" |
| Panel Type | IPS |
| Touch Screen | YES |
| RAM | 32GB |
| Body Material | Plastic |
| Thermal Design Power | 75W |
| Thickness | ≥20mm |
| Feature | Camera |
| Expandable storage | YES |
| Average Battery Life(in hours) | 4~6 Hours |
| Certification | FCC |
| Wireless Interfaces | Bluetooth 4.2 |
| Display resolution | 1920×1280 |
| Keyboard backlit type | Multicolor (RGB) |
| Keyboard language | English |
| Hard Drive Interface | PCI-E |
| Battery Capacity(mAh) | 4500 |
| Recommended use | Daily Entertainment |
| Network Communiction | WIFI |
| Hard Drive Capacity | 2TB |
| Battery lifetime | up to 4 – 6 hour |
| Package | Yes |
| CPU Brand/Model | Intel Core i9-10885H |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
Air Conditioner Air Cooler Fan Water Cooling Fan Air Conditioning For Room Office Portable Air Conditioner Cars
$34.18Sold By: Great_StoreOverview: 1. Different cooling atomization technology: The portable air conditioner adopts atomization technology to convert the hydration in the box into ultra-fine water molecules and blow out low-temperature and air-conditioned air. Without making your skin excessively dry. 2. Unique product charm: you can use other products on the market, we use unique products and add …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
HUION H430P 4096 Level Ultrathin Graphics Drawing Tablet
$34.00Sold By: Great_StoreProduct information: Model: H430 Specifications: retail, distribution price Whether it is a gift: Yes, personal gift Applicable festivals: Christmas, Valentine’s Day, Spring Festival, Father’s Day, Mother’s Day, Teacher’s Day, New Year’s Day, Tanabata, National Day, Children’s Day, Women’s Day Applicable gift-giving occasions: weddings, travel souvenirs, graduations, party gatherings, visits and condolences Packing list: Hand-painted board …
HUION H430P 4096 Level Ultrathin Graphics Drawing TabletRead More
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Mini Projector LED 1080P HD Home Cinema Portable Home Movie Projector Black New
$30.23Sold By: www.AliDady.comNew Item Description: Note: The power supply needs to be greater than or equal to 5V 2A describe: Projection size: 14-100 Default physical resolution: 320*180p Support resolution: 1920*1080max Lumens: 15 ± 3 lumens Light source: LED, 30,000 hours lifespan Projection technology: LCD Working voltage: DC5V Working current: 2A Power: 10W Remote control: panel buttons/infrared remote control …
Mini Projector LED 1080P HD Home Cinema Portable Home Movie Projector Black NewRead More
Add to cart Buy Now -
Logitech 960 Stereo Headset Over-the-Head Black
$65.87Original price was: $65.87.$29.00Current price is: $29.00.











Reviews
There are no reviews yet.