Category
Top rated products
-
XIAOMI True Wireless Earphones E17 ANC Bluetooth5.3 Earbuds Active Noise Cancelling In Ear HiFi Stereo Headsets For Android iOS
Rated 5.00 out of 5$10.15 – $10.72Price range: $10.15 through $10.72 -
Metal Anal Plug Stainless Steel Butt Plug With Jewelry Colorful Crystal Anus Plug Anal Bead Adults Sex Toys for Women Adult Game
Rated 5.00 out of 5$8.28 – $22.47Price range: $8.28 through $22.47 -
A4 Digital Graphics Tablet: LED Light Box Pad for Writing, Painting
Rated 5.00 out of 5$11.02 -
Jabra Evolve 20 USB Stereo Ear-Pad Headset
Rated 5.00 out of 5$39.44 -
Men'S Casual Fashion Shirt Striped Texture Fabric Comfortable Senior Soft Skin Suitable for Home Or Commute Wearing All Stylish Shirts Simple Elegant Style Men'S Top Long Sleeve Shirts for Men
Rated 5.00 out of 5$27.43 – $27.73Price range: $27.43 through $27.73 -
Logitech H390 USB Headset with Microphone - Black
Rated 5.00 out of 5$49.00Original price was: $49.00.$26.28Current price is: $26.28. -
2024 Autumn Winter New Arrivals Dress Elegant O-neck Solid Texture Flounce Long Dress Women Winter New Long Sleeve Dress Sales
Rated 5.00 out of 5$6.14 – $7.02Price range: $6.14 through $7.02 -
XPPen Deco 01 V2 10x6 inch 8192 Level Battery-free Pen Support Windows Mac Digital Graphics Tablet for Drawing Animation
Rated 5.00 out of 5$85.35Original price was: $85.35.$53.50Current price is: $53.50. -
1PC Luxurious Rabbit-Shaped Long Plush Sofa Cushion - Ultra-Soft, Thickened, and Delicate for Winter Warmth - Non-Slip Furniture Protective Cover for Living Rooms, Bedrooms, and Offices with Easy Care and Durable Construction
Rated 5.00 out of 5$7.42 – $25.35Price range: $7.42 through $25.35 -
GAOMON S620 6.5 x 4 Inches Digital Tablet Anime, OSU with 8192 Levels Battery-Free Pen
Rated 5.00 out of 5$46.14
World Trading Site
Double-Screen Laptop Intel N100 13.5+13.5 inch 9000 mAH 16GB RAM 2TB SSD 2256*1504 DDR5 Windows 11 HD Camera Lightweight Tablet
$763.09 – $1,071.59Price range: $763.09 through $1,071.59
Please read before ordering
1.The language for keyboard cover is only for Russian/Spanish/English/Italian/Arabic,please leave note for what you want.
2.Price does not include any tax/duty. Customers are liable to any customs duties, taxes or other costs related with customs clearance.
3.If your city is in a remote area, customers are liable to possible additional charge by shipping company.
4.We suggest our customers record a video when opening the parcel. This is important evidence in case the parcel were to arrive damaged.
Double sided touchable large screen
Fingertip mastery of vision
13.5-inch touchable screen | ultra clear resolution with 180 ° foldable screen

What makes you love it
Dual touch screenMore space
convenience for maneuvering
Fully touchable 13.5-inch upper and lower dual-screen design, leaving behind the traditional physical keyboard so that the screen has a larger viewing area, can be touched more convenient sense of technology is full of.

Ultra HD resolution
Narrow bezel design with good view
1920*1280 ultra-high definition resolution, the picture quality of the dual-screen are fine and clear narrow bezel and high screen-to-body ratio to make the visual experience to achieve a bette
Foldable 180° body
Slim and compact with many possibilities
Dual 13.5-inch 3:2 Screen Ratio Dual touch Dual handwriting

Intel's Powerful core
Unleash the Power

Business OfficelGames & Entertainment
Video & Audio Design & Editing
Virtual Touch Keyboard
Customizable keyboard style
A change from the traditional physical keyboard, the new virtual touch keyboard design

Large capacity and long standby time
No need to be anxious
Hidden under-screen camera
Video Calling
Live Streaming More Convenient
The bottom of the screen is equipped with a camera,high-definition pixels, video calls with clear picture quality with a noise-canceling microphone and dual speakers, as if face-to-face communication.

Supports PD fast charging
lt only takes half an hour to fully charge and play for a whole day,with two fully functional type-c interfaces for quick linking and play

Product Pictures



Warranty Service
Most problems can be solved through online technical support.
If your laptop has been purchased for more than 365 days and is malfunctioning, you can contact us and provide the model number of the product you purchased, we will provide the appropriate accessories according to the model number you purchased, but the accessories you need to pay for yourself.


LANGUAGE
1,The OS of our device supports 100+ languages.We will send you the language of the corresponding country according to the country where you placed the order. For example, if you are a Russian guest, I will send the Russian language by default and provide Russian keyboard stickers.
2,The keyboard defaults to English. We support printing a second language on the keyboard, but you will need to pay an additional $10. If you would like, please contact us.
SYSTEM
Each of our laptops will help customers to install the system and can be used normally. Please do not replace other systems to our laptops without authorization. This may cause some drivers to be lost. If this happens, the customer Be responsible for yourself, we can help you solve the problem, but we do not assume the problem of system incompatibility caused by reinstalling the system.*The original keyboards are English. If you have stickers in other languages, please leave a message in the order. We are serious about serving attentively.

ABOUT TAXES
Our price doesn't include any taxes. The buyers are responsible for customs clearance. Any special demands, please tell us, we'll try our best to help you.If the parcel get strict inspected by custom,You still need to pay tax to clear custom. We won't bear the customs taxes. The cost of return or lost parcel would be on customer due to reject customs clearance.
ABOUT SHIPPING
Free Shipping Note: Free shipping means we pay the normal shipping fee. Remote area will be charged remote area delivery fee additionally, and the tax is bared by buyer.
FEEDBACK & REVIEWS
If satisfied with our product, please kindly leave 5 star rating.Any questions, please contact us,we'll help you in the first time



| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 cm |
| Brand Name | BSLAY |
| Graphics Brand | Intel |
| Port | 2*USB3.1 Type-C |
| Video Memory Capacity | Main memory allocated memory |
| Display Size | 13.5" |
| Display Ratio | 4:3 |
| Max Turbo Frequency | 3.4 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Base Frequency (GHz)4 | 1.8 |
| Thermal Design Power | 20 |
| Type | Laptop |
| Dimensions (WxHxD) | 301.2X218.6X23.3mm |
| Expandable storage | YES |
| Operating System | windows 10 pro |
| Origin | Mainland China |
| Graphic Type | Integrated |
| Graphics Card Model | Intel UHD Graphics |
| Number of Cores | 4 |
| Hard Drive Type | SSD |
| Memory Type | DDR5 |
| Keyboards | TOUCHPAD |
| Screen Refresh Rate | 60Hz |
| Hard Drive Capacity | 2TB |
| Weight (Battery Included) | 1.8Kg-2.0Kg |
| CPU Brand/Model | Intel Processor N100 |
| Panel Type | IPS |
| Touch Screen | YES |
| RAM | 32GB |
| Thickness | ≥20mm |
| Feature | Touchscreen |
| Average Battery Life(in hours) | 4-6 |
| Display resolution | 1920×1280 |
| Keyboard backlit type | no |
| Keyboard language | English |
| Battery Capacity(mAh) | 9000 |
| Recommended use | Daily Entertainment |
| Network Communiction | WIFI |
| Battery lifetime | up to 4 – 6 hour |
| Package | Yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
Jabra BIZ 2400 II Duo USB Mic Headset – Black
$192.00Original price was: $192.00.$66.00Current price is: $66.00. -
WayGoal Mini Projector, Movie Projector Brand New NIB
$19.69Sold By: Great_StoreMini Projector,WayGoal Movie Projector with 50000 Hours LED Lamp Life and 1080P Supported Projector for Outdoor,150″ Display for TV Stick,Video Game,Dual Speakers 🌎📦 Attention eBay Shoppers! 🎉 Discover the Perfect Item You’ve Been Searching For! 🎁💫 Introducing an extraordinary opportunity to revolutionize your personality with this exceptional item. Crafted with uncompromising quality and …
WayGoal Mini Projector, Movie Projector Brand New NIBRead More
Add to cart Buy Now -
Logitech 960 Stereo Headset Over-the-Head Black
$65.87Original price was: $65.87.$29.00Current price is: $29.00. -
Mini Projector Portable LED Home Cinema Movie Media Player HDMI USB Compatible
$29.34Sold By: www.AliDady.comMini Projector Portable LED Home Cinema Movie Media Player HDMI USB Compatible @import url(‘https://fonts.googleapis.com/css2?family=Poppins:wght@400;700&display=swap’); :root { –description-image-width: 500px; /* Image width variable */ } :root { –primary-color: #0070c0; –secondary-color: white; –text-color: black; –font-family: ‘Poppins’, sans-serif; –background-highlight-color: #e0f7fa; } body { background-color: var(–secondary-color); font-family: var(–font-family); margin: 0; padding: 0; box-sizing: border-box; } .container { display: flex; …
Mini Projector Portable LED Home Cinema Movie Media Player HDMI USB CompatibleRead More
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page









Reviews
There are no reviews yet.