Category
Top rated products
-
1PC Luxurious Rabbit-Shaped Long Plush Sofa Cushion - Ultra-Soft, Thickened, and Delicate for Winter Warmth - Non-Slip Furniture Protective Cover for Living Rooms, Bedrooms, and Offices with Easy Care and Durable Construction
Rated 5.00 out of 5$7.42 – $25.35Price range: $7.42 through $25.35 -
GAOMON S620 6.5 x 4 Inches Digital Tablet Anime, OSU with 8192 Levels Battery-Free Pen
Rated 5.00 out of 5$46.14 -
TOZO T9 True Wireless Earbuds Bluetooth 5.3 Noise Cancelling 4 Mic Headphones Deep Bass
Rated 5.00 out of 5$16.65 – $19.85Price range: $16.65 through $19.85 -
XIAOMI True Wireless Earphones E17 ANC Bluetooth5.3 Earbuds Active Noise Cancelling In Ear HiFi Stereo Headsets For Android iOS
Rated 5.00 out of 5$10.15 – $10.72Price range: $10.15 through $10.72 -
Metal Anal Plug Stainless Steel Butt Plug With Jewelry Colorful Crystal Anus Plug Anal Bead Adults Sex Toys for Women Adult Game
Rated 5.00 out of 5$8.28 – $22.47Price range: $8.28 through $22.47 -
A4 Digital Graphics Tablet: LED Light Box Pad for Writing, Painting
Rated 5.00 out of 5$11.02 -
Jabra Evolve 20 USB Stereo Ear-Pad Headset
Rated 5.00 out of 5$39.44 -
Men'S Casual Fashion Shirt Striped Texture Fabric Comfortable Senior Soft Skin Suitable for Home Or Commute Wearing All Stylish Shirts Simple Elegant Style Men'S Top Long Sleeve Shirts for Men
Rated 5.00 out of 5$27.43 – $27.73Price range: $27.43 through $27.73 -
Logitech H390 USB Headset with Microphone - Black
Rated 5.00 out of 5$49.00Original price was: $49.00.$26.28Current price is: $26.28. -
2024 Autumn Winter New Arrivals Dress Elegant O-neck Solid Texture Flounce Long Dress Women Winter New Long Sleeve Dress Sales
Rated 5.00 out of 5$6.14 – $7.02Price range: $6.14 through $7.02
World Trading Site
New laptop Intel Windows 11 system 16 inch HD screen 16G RAM 2TB SSD N5095 keyboard mouse 0.3S fingerprint unlocking computer
$371.54 – $513.26Price range: $371.54 through $513.26
Free computer bag as a gift. Please click on this link to purchase it together with your laptop. Contact customer service for free—- //www.aliexpress.com/item/3256807453527827.html?gatewayAdapt=4itemAdapt
Reminder :
Daily limited time and quantity large discount coupons, seize opportunities!!!
If you need a language keyboard, we will provide free stickers for language keyboards from various countries. Please contact customer service and leave a message!














| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 cm |
| Brand Name | Yepo |
| Graphics Brand | Intel |
| Display Ratio | 4:3 |
| Max Turbo Frequency | 2.9GHz |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Base Frequency (GHz)4 | 2.0GHz |
| Type | Slim Laptop |
| Dimensions (WxHxD) | 312.8mm*228.6mm*8mm |
| Operating System | Windows 11 |
| Origin | Mainland China |
| Graphic Type | Integrated |
| Graphics Card Model | Intel HD Graphics 500 |
| Number of Cores | 4 |
| Hard Drive Type | SSD |
| Memory Type | DDR4 |
| Keyboards | Backlit Keyboard |
| Screen Refresh Rate | 60Hz |
| Weight (Battery Included) | <1.5Kg |
| Port | HDMI-compatible |
| Video Memory Capacity | 16GB |
| Display Size | 16Inches 400mm |
| Panel Type | IPS |
| Body Material | Metal |
| Thermal Design Power | 15W |
| Feature | Fingerprint Recognition |
| Expandable storage | no |
| Average Battery Life(in hours) | 4-6 |
| Wireless Interfaces | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Display resolution | 1920×1200 |
| Keyboard language | English |
| Hard Drive Interface | M.2 |
| Battery Capacity(mAh) | 5000 |
| Recommended use | Daily Entertainment |
| Network Communiction | WIFI |
| Hard Drive Capacity | 2TB |
| Battery lifetime | up to 4 – 6 hour |
| Package | Yes |
| CPU Brand/Model | Intel Celeron N5095 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
Private Mode I8 Flying Squirrel Smart Touch Game USB2.4G Full Keyboard TV Brain Wireless Remote Control
$13.60Sold By: Great_StoreOverview: Wireless connection,smart & portable size To enjoy PC Multi-media Entertainment at home Convenient& efficient for Conference,Presentation& lecturing To share large TV and projector screen Large PAD for handwrite Specification: Measurements(L x W x H): 146.8 x 97.5 x 19 mm Weight:(grams): 110g Operational Range: up to 3 meters Transmit power: +5db Max Operation current: …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
new UGREEN HiTune Max5 Hybrid Active Noise Cancelling Headphones Hi-Res LDAC Sound Bluetooth Headphones Multipoint Connection
$107.95Original price was: $107.95.$52.26Current price is: $52.26.Sold By: www.AliDady.comUGREEN ◎ Brand Newest Launch <> ★Dual Hi-Res+LDAC Decoding ★90H Listening Time ★ Dual Mic DNN Call Noise Reduction ★120ms Ultra Low Latency Hi-Res Certification Enjoy high-quality sound whether wired or wireless 43dB ANC Deep Noise Reduction Block Out the World, Just Your Music 40mm Composite …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Logitech 960 Stereo Headset Over-the-Head Black
$65.87Original price was: $65.87.$29.00Current price is: $29.00. -
Jabra BIZ 2400 II Duo USB Mic Headset – Black
$192.00Original price was: $192.00.$66.00Current price is: $66.00.











Reviews
There are no reviews yet.