Category
Top rated products
-
2024 Autumn Winter New Arrivals Dress Elegant O-neck Solid Texture Flounce Long Dress Women Winter New Long Sleeve Dress Sales
Rated 5.00 out of 5$6.14 – $7.02Price range: $6.14 through $7.02 -
XPPen Deco 01 V2 10x6 inch 8192 Level Battery-free Pen Support Windows Mac Digital Graphics Tablet for Drawing Animation
Rated 5.00 out of 5$85.35Original price was: $85.35.$53.50Current price is: $53.50. -
1PC Luxurious Rabbit-Shaped Long Plush Sofa Cushion - Ultra-Soft, Thickened, and Delicate for Winter Warmth - Non-Slip Furniture Protective Cover for Living Rooms, Bedrooms, and Offices with Easy Care and Durable Construction
Rated 5.00 out of 5$7.42 – $25.35Price range: $7.42 through $25.35 -
GAOMON S620 6.5 x 4 Inches Digital Tablet Anime, OSU with 8192 Levels Battery-Free Pen
Rated 5.00 out of 5$46.14 -
TOZO T9 True Wireless Earbuds Bluetooth 5.3 Noise Cancelling 4 Mic Headphones Deep Bass
Rated 5.00 out of 5$16.65 – $19.85Price range: $16.65 through $19.85 -
XIAOMI True Wireless Earphones E17 ANC Bluetooth5.3 Earbuds Active Noise Cancelling In Ear HiFi Stereo Headsets For Android iOS
Rated 5.00 out of 5$10.15 – $10.72Price range: $10.15 through $10.72 -
Metal Anal Plug Stainless Steel Butt Plug With Jewelry Colorful Crystal Anus Plug Anal Bead Adults Sex Toys for Women Adult Game
Rated 5.00 out of 5$8.28 – $22.47Price range: $8.28 through $22.47 -
A4 Digital Graphics Tablet: LED Light Box Pad for Writing, Painting
Rated 5.00 out of 5$11.02 -
Jabra Evolve 20 USB Stereo Ear-Pad Headset
Rated 5.00 out of 5$39.44 -
Men'S Casual Fashion Shirt Striped Texture Fabric Comfortable Senior Soft Skin Suitable for Home Or Commute Wearing All Stylish Shirts Simple Elegant Style Men'S Top Long Sleeve Shirts for Men
Rated 5.00 out of 5$27.43 – $27.73Price range: $27.43 through $27.73
World Trading Site
New Multifunctional Desktop Air Purifier Remove Formaldehyde H13 HEPA Filter UVC Car Air Purifiers for Bedroom Home
$146.98 Original price was: $146.98.$83.03Current price is: $83.03.


















| Weight | 11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 cm |
| Brand Name | ZAIXIAO |
| Voltage | 6 V |
| Air Volume | 50m³/h |
| Power (W) | 5w |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Usage Condition | Household |
| Type | Activated Carbon Air Filter |
| Benzene Removal Rate | 99.90% |
| Application | 10-20m³ |
| Noise | ā¤30DB |
| Style | Air Purifier |
| Installation | Mini |
| Formaldehyde Removal Rate | 99.99% |
| Certification | CE |
| Power Source | Solar |
| Anion Density | 4000000pcs/m³ |
| Power Supply | Battery |
| Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
110V 850W Electric Compact Portable Clothes Laundry Dryer with Stainless Steel Tub Apartment Size 1.5 cu.ft
$232.27Original price was: $232.27.$188.87Current price is: $188.87.Sold By: www.AliDady.comIt’s perfect to use as the primary dryer in an apartment, condominium and other small living spaces. Using as secondary one in house laundry room, convenient near the bedroom or a home gym, where frequent clothes washing is inevitable. Perfect for drying baby’s clothes, small loads like your underwear, Pajama, yoga suit, T-shirts, towel, handkerchief, …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Full Automatic Washer Machine,Portable Washing Machine,Laundry Washer with 10 Wash Programs& LED Display& Built-in Drain Pump
$202.93 – $226.93Price range: $202.93 through $226.93Sold By: www.AliDady.comSize:Ā S (0.95Cu.Ft) About this item š§ćEasy to ConnectćOur full automatic washing machine is equiped with quick connect adapter kit(US Standard size faucet adaptor) and built-in powerful pump.It will be very easy to connect the inlet hose to your faucet and just hang up the drain hose to a bathtub or a sink. š§ćEasy to Operate …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Fully automatic portable washing machine with built-in pump and 8-pound capacity compact washing machine rotator
$619.07Original price was: $619.07.$303.33Current price is: $303.33.Sold By: www.AliDady.comAbout this item š§ŗćEasy & Convenient to Useć: Our Giantex portable full automatic laundry washing machine only needs a small space for store, which is a solution for compact living. Once you set the washing machine program, you could just leave it alone to work and do your own staffs. It could relief your hands …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Mini Folding Washing Machines Portable 6.5L Socks Underwear Panties Retractable Automatic Washing Machine Travel Home Bra Washer
$51.09 – $52.12Price range: $51.09 through $52.12Sold By: www.AliDady.comDescription:Ā The Modern Laundry Solution Imagine coming home after a long day, only to find a pile of clothes waiting to be washed. But fear not, for the 6.5L Washing Machine is here to revolutionize your laundry routine. With its Folding Design, it's the perfect companion for those with limited space, easily fitting into any …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page











Reviews
There are no reviews yet.