Category
Top rated products
-
Men'S Casual Fashion Shirt Striped Texture Fabric Comfortable Senior Soft Skin Suitable for Home Or Commute Wearing All Stylish Shirts Simple Elegant Style Men'S Top Long Sleeve Shirts for Men
Rated 5.00 out of 5$27.43 – $27.73Price range: $27.43 through $27.73 -
Logitech H390 USB Headset with Microphone - Black
Rated 5.00 out of 5$49.00Original price was: $49.00.$26.28Current price is: $26.28. -
2024 Autumn Winter New Arrivals Dress Elegant O-neck Solid Texture Flounce Long Dress Women Winter New Long Sleeve Dress Sales
Rated 5.00 out of 5$6.14 – $7.02Price range: $6.14 through $7.02 -
XPPen Deco 01 V2 10x6 inch 8192 Level Battery-free Pen Support Windows Mac Digital Graphics Tablet for Drawing Animation
Rated 5.00 out of 5$85.35Original price was: $85.35.$53.50Current price is: $53.50. -
1PC Luxurious Rabbit-Shaped Long Plush Sofa Cushion - Ultra-Soft, Thickened, and Delicate for Winter Warmth - Non-Slip Furniture Protective Cover for Living Rooms, Bedrooms, and Offices with Easy Care and Durable Construction
Rated 5.00 out of 5$7.42 – $25.35Price range: $7.42 through $25.35 -
GAOMON S620 6.5 x 4 Inches Digital Tablet Anime, OSU with 8192 Levels Battery-Free Pen
Rated 5.00 out of 5$46.14 -
TOZO T9 True Wireless Earbuds Bluetooth 5.3 Noise Cancelling 4 Mic Headphones Deep Bass
Rated 5.00 out of 5$16.65 – $19.85Price range: $16.65 through $19.85 -
XIAOMI True Wireless Earphones E17 ANC Bluetooth5.3 Earbuds Active Noise Cancelling In Ear HiFi Stereo Headsets For Android iOS
Rated 5.00 out of 5$10.15 – $10.72Price range: $10.15 through $10.72 -
Metal Anal Plug Stainless Steel Butt Plug With Jewelry Colorful Crystal Anus Plug Anal Bead Adults Sex Toys for Women Adult Game
Rated 5.00 out of 5$8.28 – $22.47Price range: $8.28 through $22.47 -
A4 Digital Graphics Tablet: LED Light Box Pad for Writing, Painting
Rated 5.00 out of 5$11.02
World Trading Site
New Smart Watch 9 Pro Real Fixed Screw 45mm 2.19″ Amoled Screen with ECG Game Wireless Charge 450Mah Men Women For Apple Android
$31.57 – $38.84Price range: $31.57 through $38.84
1.9 inches Large HD Screen & Customize Watch Face】
【Bluetooth Calls & Instant Message Reminder】
【All-Round Health Tracking】
【10 Sport Modes & IP68 Water Resistant】
【Support Wireless Charging & Long 7-Day Battery Life】
【Your Smart Assistant】
App Supported Language
Chinese, English, German, Russian, Spanish, Portuguese, French, Japanese, Italian, Polish, Korean, Arabic, Persian, Thai, Vietnamese, Traditional Chinese, Danish, Greek, Latin, Romanian Languages, Turkish, Hebrew, Czech
Watch Supported Languages
Chinese, English, German, Russian, Spanish, Portuguese, French, Japanese, Italian, Polish, Korean, Thai, Vietnamese, Arabic, Persian
Package List
1*Smart Watch
1*USB Charging Cable
1*User Manual
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 cm |
| Brand Name | CEKPINL |
| Battery Life | 3 |
| Category | Smart Watches |
| System | None |
| Function | 24 hour instruction |
| RAM | 128MB |
| SIM Card Available | No |
| Type | On Wrist |
| Voice assistant built-in | YES |
| Language | Greek |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Network Mode | None |
| Metrics measured | Sleep Monitor |
| Screen Shape | SQUARE |
| Resolution | 390 |
| Bluetooth-compatible Version | 5.0 |
| GPS | No |
| Screen Material | OLED |
| Display Size | 45 |
| Multiple Dials | No |
| Battery Capacity | >450mAh |
| Application Age Group | ADULT |
| Mechanism | No |
| Origin | Mainland China |
| Compatibility | All Compatible |
| ROM | 128MB |
| Rear Camera | None |
| Activity Tracked | Distance Tracker |
| Waterproof Grade | Life Waterproof |
| Certification | none |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
Xiaomi Redmi Pad SE Tablet, global version, FHD + screen 11 “,8 cores Snapdragon® 680,90Hz, 8000 mAh battery,Dolby Atmos,WIFI
$223.40Original price was: $223.40.$166.51Current price is: $166.51.Sold By: www.AliDady.comRedmi iPad SE CPU ——————- sn-680 Mobile Platform, up to 2.4 GHz ———- FHD + 11 “screen, 1920×1200 resolution, 207 DP, up to 90Hz ———– 8 MP rear camera, 5 MP front camera Battery & Charge ———8000 mAh (Type),Charge 10W,USB Type-C Network and connectivity ———– Wi-Fi,Bluetooth 5.0 Other ———– Four speakers, Dolby Atmos® Support, 3.5mm …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Global Version Tablets Xioami Pad 15 Pro 10.1 Inch HD Original Tablet 5G Wifi Android 13 Snapdragon 870 Google Play Mi Tablets
$97.14 – $123.26Price range: $97.14 through $123.26Sold By: www.AliDady.comDetail introduction 【Model Name】Pad 15 Pro 10.1 Tablet 【CPU chip】Snapdragon 870 【Battery】20000mAh 【Others version】Android 13 【Screen resolution】1280 x 800 10.1-inch IPS display screen 【RAM】8+256GB/12+512GB/16+1TB 【Speaking】Support, 8core 【Frequency】1.3GHZ-1.5GHZ 【Vibration】The phone: support, double card 【Colors】Blue/White/Black 【Frequency band】 Active 2G frequency band: GSM850/900/1800/1900 WCDMA: 850/2100full spectrum Network band: 4g/LTE: B1/B2/B5/B17/B38/B39/B40 【Other features】GPS+FM+wifi+Bluetooth 【Camera pixel】5.0MP+8.0MP 【Multi Function】”Full screen, Face …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Hot Sale Global Version Tablets Xioami Pad 15 Pro 11 Inch HD Original Tablet 5G 16GB 1T Wifi Android PC Mi Google Play Tablets
$88.71 – $102.55Price range: $88.71 through $102.55Sold By: www.AliDady.commodname=ckeditor Pad 15 Pro Pad 15 Pro 1111 modname=ckeditor Globale Versie Tablets Pad 15 Pro 11 Inch Hd Originele Tablet 5G Wifi Android Pc Mi Tablets Google Play Tablets 【Product Specification】 1. Model:Pad 15 Pro Tablet2. Platform: Snapdragon 8703. Standby :1 sim card + sd card / 2 sim cards4. Screen: 11-inch HD full display …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Global Version Original Xioami Pad 6S Pro Tablet 11inch HD 4K Android 14 16GB+1T 20000mAh 5G Dual SIM Bluetooth WiFi GPS Tablet
$100.53 – $134.80Price range: $100.53 through $134.80Sold By: www.AliDady.comNew listing in 2024, MI factory direct sales Specification: Model No.: XioaMi Pad 6S PRO CPU: Snapdragon 888 Deca Core (Latest 10 Core) SIM/TF: 2 SIM Card Slots (Nano SIM) + 1 TF Card Slots (Maximum support extension 128GB) Screen: 11 Inch 4K Screen Resolution :2560*1600 Camera: Front Camera 16MP+ Rear Camera 32MP Memory: 16GB …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page






Reviews
There are no reviews yet.