Category
Top rated products
-
1PC Luxurious Rabbit-Shaped Long Plush Sofa Cushion - Ultra-Soft, Thickened, and Delicate for Winter Warmth - Non-Slip Furniture Protective Cover for Living Rooms, Bedrooms, and Offices with Easy Care and Durable Construction
Rated 5.00 out of 5$7.42 – $25.35Price range: $7.42 through $25.35 -
GAOMON S620 6.5 x 4 Inches Digital Tablet Anime, OSU with 8192 Levels Battery-Free Pen
Rated 5.00 out of 5$46.14 -
TOZO T9 True Wireless Earbuds Bluetooth 5.3 Noise Cancelling 4 Mic Headphones Deep Bass
Rated 5.00 out of 5$16.65 – $19.85Price range: $16.65 through $19.85 -
XIAOMI True Wireless Earphones E17 ANC Bluetooth5.3 Earbuds Active Noise Cancelling In Ear HiFi Stereo Headsets For Android iOS
Rated 5.00 out of 5$10.15 – $10.72Price range: $10.15 through $10.72 -
Metal Anal Plug Stainless Steel Butt Plug With Jewelry Colorful Crystal Anus Plug Anal Bead Adults Sex Toys for Women Adult Game
Rated 5.00 out of 5$8.28 – $22.47Price range: $8.28 through $22.47 -
A4 Digital Graphics Tablet: LED Light Box Pad for Writing, Painting
Rated 5.00 out of 5$11.02 -
Jabra Evolve 20 USB Stereo Ear-Pad Headset
Rated 5.00 out of 5$39.44 -
Men'S Casual Fashion Shirt Striped Texture Fabric Comfortable Senior Soft Skin Suitable for Home Or Commute Wearing All Stylish Shirts Simple Elegant Style Men'S Top Long Sleeve Shirts for Men
Rated 5.00 out of 5$27.43 – $27.73Price range: $27.43 through $27.73 -
Logitech H390 USB Headset with Microphone - Black
Rated 5.00 out of 5$49.00Original price was: $49.00.$26.28Current price is: $26.28. -
2024 Autumn Winter New Arrivals Dress Elegant O-neck Solid Texture Flounce Long Dress Women Winter New Long Sleeve Dress Sales
Rated 5.00 out of 5$6.14 – $7.02Price range: $6.14 through $7.02
World Trading Site
Ninkear N16 Pro Laptops 16″ 2.5K 165Hz Intel Core i7-13620H WiFi 6 32GB RAM 1TB SSD Laptop Windows 11 Notebook Office Computer
$2,051.61 Original price was: $2,051.61.$796.54Current price is: $796.54.

Ninkear N16 Pro Laptop Intel Core i7-13620H WiFi 6 2.5K 165Hz 32GB+1TB SSD Gaming Office Computer Notebook Windows 11 Notebook
– The N16 Pro laptop is equipped with Intel's 13th generation Core i7-13620H processing with a maximum frequency of 4.9Ghz. It can easily run various office software and some games.
-The N16 Pro comes with a 16″ high quality IPS Full HD matte screen that prevents glare, with a resolution of up to 2.5K, a refresh rate of up to 165Hz and HDR support.
– The N16 Pro has a built-in 5500 mAh high-capacity lithium-ion battery for 4-6 hours of continuous use and a built-in next-generation WiFi6 chip that dramatically increases network speeds and rejects lag.
– The N16 Pro supports engraving of other languages on the keyboard for your convenience, including but not limited to Russian, Portuguese, Spanish, French and more.
– Fast 24-hour shipping and 365-day worldwide warranty with free repair service for any unattended damage within 365 days of ordering the product.



















| Weight | 35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 cm |
| Brand Name | Ninkear |
| Graphics Brand | Intel |
| Display Ratio | 16:10 |
| Max Turbo Frequency | 4.9Ghz |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Base Frequency (GHz)4 | 3.6 Ghz |
| Type | Gaming Laptop |
| Dimensions (WxHxD) | 360*240*19 mm |
| Operating System | Windows 11 |
| Origin | Mainland China |
| Graphic Type | Integrated |
| Graphics Card Model | Intel Iris Xe Graphics |
| Number of Cores | 10 |
| Hard Drive Type | SSD |
| Memory Type | DDR4 |
| Keyboards | Numeric Keypad |
| Screen Refresh Rate | 165Hz |
| Weight (Battery Included) | ā„2.0Kg |
| Port | HDMI-compatible |
| Video Memory Capacity | Main memory allocated memory |
| Display Size | 16" |
| Panel Type | IPS |
| Touch Screen | no |
| RAM | 32GB |
| Body Material | Magal |
| Thermal Design Power | 45 W |
| Thickness | ā„20mm |
| Feature | Fingerprint Recognition |
| Optical Drive Type | None |
| Expandable storage | YES |
| Average Battery Life(in hours) | 4-6H |
| Certification | CE |
| Wireless Interfaces | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Display resolution | 2560×1600 |
| Keyboard backlit type | monochrome |
| Keyboard language | English |
| Hard Drive Interface | M.2 |
| Battery Capacityļ¼mAhļ¼ | 5500mAh |
| Recommended use | Daily Entertainment |
| Network Communiction | WIFI |
| Hard Drive Capacity | 1TB |
| Battery lifetime | up to 4 – 6 hour |
| Package | Yes |
| CPU Brand/Model | intel core i7-13620H |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
Retro Turntable Speaker Wireless Bluetooth 5.0 Vinyl Record Player Stereo Sound With White Noise RGB Projection Lamp Effect
$44.35Sold By: Great_StoreOverview: Portable Retro Design:Ā The retro Bluetooth speaker only occupies 5.6*6*2.64 inches of space, which is very suitable for placing on the bedside, and can also be carried around to listen to music easily. Listen to vintage music while cooking outdoors, at parties, yard work, in the garage, at the campfire, hiking, biking, or at …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Jabra Evolve 20 USB Stereo Ear-Pad Headset
$39.44Sold By: www.AliDady.comElevate your audio experience with the Jabra Evolve 20 UC Stereo Ear-Pad Headset. This top-of-the-line headset boasts impressive features such as active noise cancellation, HD voice, and adjustable headband. It also comes with a boom microphone, volume control, and a built-in on/off switch for added convenience.Connectivity is made easy with its USBĀ jack option. Whether for work or leisure, this black Jabra Evolve 20 headset is perfect for those who demand excellent audio quality without compromising comfort. Its open back design and microphone mute button are just some of the added features that make it a truly exceptional headset.
Add to cart Buy Now -
Logitech 960 Stereo Headset Over-the-Head Black
$65.87Original price was: $65.87.$29.00Current price is: $29.00. -
TOZO A2 Wireless Earbuds Bluetooth 5.3 in Ear Light-Weight Headphones Built-in Microphone IPX5 Waterproof
$47.34Original price was: $47.34.$27.98Current price is: $27.98.Sold By: www.AliDady.comAbout this item [Ultra Lightweight and Compatible for Small Ear] The surface and Angle of A2 earbuds in-ear part have been polished and refined repeatedly to achieve a balance between beauty and comfort and make it comfortable to wear. Likewise, a single earbud weighs only 3.7g, making it as light as a feather and discreet …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page










Reviews
There are no reviews yet.