Category
Top rated products
-
1PC Luxurious Rabbit-Shaped Long Plush Sofa Cushion - Ultra-Soft, Thickened, and Delicate for Winter Warmth - Non-Slip Furniture Protective Cover for Living Rooms, Bedrooms, and Offices with Easy Care and Durable Construction
Rated 5.00 out of 5$7.42 – $25.35Price range: $7.42 through $25.35 -
GAOMON S620 6.5 x 4 Inches Digital Tablet Anime, OSU with 8192 Levels Battery-Free Pen
Rated 5.00 out of 5$46.14 -
TOZO T9 True Wireless Earbuds Bluetooth 5.3 Noise Cancelling 4 Mic Headphones Deep Bass
Rated 5.00 out of 5$16.65 – $19.85Price range: $16.65 through $19.85 -
XIAOMI True Wireless Earphones E17 ANC Bluetooth5.3 Earbuds Active Noise Cancelling In Ear HiFi Stereo Headsets For Android iOS
Rated 5.00 out of 5$10.15 – $10.72Price range: $10.15 through $10.72 -
Metal Anal Plug Stainless Steel Butt Plug With Jewelry Colorful Crystal Anus Plug Anal Bead Adults Sex Toys for Women Adult Game
Rated 5.00 out of 5$8.28 – $22.47Price range: $8.28 through $22.47 -
A4 Digital Graphics Tablet: LED Light Box Pad for Writing, Painting
Rated 5.00 out of 5$11.02 -
Jabra Evolve 20 USB Stereo Ear-Pad Headset
Rated 5.00 out of 5$39.44 -
Men'S Casual Fashion Shirt Striped Texture Fabric Comfortable Senior Soft Skin Suitable for Home Or Commute Wearing All Stylish Shirts Simple Elegant Style Men'S Top Long Sleeve Shirts for Men
Rated 5.00 out of 5$27.43 – $27.73Price range: $27.43 through $27.73 -
Logitech H390 USB Headset with Microphone - Black
Rated 5.00 out of 5$49.00Original price was: $49.00.$26.28Current price is: $26.28. -
2024 Autumn Winter New Arrivals Dress Elegant O-neck Solid Texture Flounce Long Dress Women Winter New Long Sleeve Dress Sales
Rated 5.00 out of 5$6.14 – $7.02Price range: $6.14 through $7.02
World Trading Site
Original Apple iPhone 6S Plus 4G LTE Mobile Cell Phone 5.5″ 2GB RAM 16/64/128GB ROM IOS Dual Core 12MP Unlocked Used CellPhone
$100.35 – $140.09Price range: $100.35 through $140.09
Original Apple iPhone 6S Plus 4G LTE Mobile Cell Phone 5.5″ 2GB RAM 16/64/128GB ROM IOS Dual Core 12MP Unlocked Used CellPhone


Package Content:
Simple Set:
1 X Mobile Phone
1 X Charger
1 X USB Cable
Full Set:
1 X Mobile Phone
1 X Charger
1 X USB Cable
1 X Earphone
1 X Manual Book
1 X Box








| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 cm |
| Brand Name | Apple |
| Item Condition | Used |
| Touch Screen | Yes |
| Fast Charging | Nonsupport |
| 3.5mm Headphone Port | YES |
| Operation System | IOS |
| Rear Camera Pixel | 12mp |
| Display Resolution | 1920×1080 |
| Front Camera Pixel | 5MP |
| Design | BAR |
| Battery Type | Not Detachable |
| Charging Power | other |
| Front Camera Quantity | 1 |
| Language | Arabic |
| Rear Camera Quantity | 1 |
| Display Size | 5.5 |
| Screen Type | Normal Screen |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Biometrics Technology | Fingerprint Recognition |
| Battery Capacity(mAh) | 2750 |
| Charging Interface Type | Linghting |
| Wireless Charging | no |
| SIM Card Quantity | 1 SIM Card |
| Bluetooth Version | YSE |
| NFC | no |
| Battery Capacity Range | <3000 mAh |
| CPU Model | APPLE |
| IP68/IP69K | no |
| Memory Card Type | Not supported |
| Wi-fi | YES |
| Other Features | Sports Phone |
| Certification | CE |
| Cellular | 4G |
| Screen Material | LCD |
| Apple Model | Apple A9 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
Global Version Original Xioami Pad 6S Pro Tablet 11inch HD 4K Android 14 16GB+1T 20000mAh 5G Dual SIM Bluetooth WiFi Tablet PC
$98.14 – $131.70Price range: $98.14 through $131.70Sold By: www.AliDady.comSpecification:Model No.: XioaMi Pad 6S PROCPU: Snapdragon 888 Deca Core (Latest 10 Core)SIM/TF: 2 SIM Card Slots (Nano SIM) + 1 TF Card Slots (Maximum support extension 128GB)Screen: 11 Inch 4K ScreenResolution :2560*1600Camera: Front Camera 16MP+ Rear Camera 32MPMemory: 16GB RAM+1T ROM/16GB RAM+512GB ROM /12GB RAM+256GB ROMSystem: Android 14 SystemBattery: 20000mAh High Density Lithium-ion batteryUnique Back Cover: Hot …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
2024 Global Version Original Xioami Pad 6S Pro Tablet 16GB+1T 11inch HD 4K Android 14 20000mAh 5G Dual SIM WiFi GPS Tablet PC
$90.20 – $130.85Price range: $90.20 through $130.85Sold By: www.AliDady.comNew listing in 2024, MI factory direct sales Specification: Model No.: XIOAMI Pad 6S PRO CPU: Snapdragon 888 Deca Core (Latest 10 Core) SIM/TF: 2 SIM Card Slots (Nano SIM) + 1 TF Card Slots (Maximum support extension 128GB) Screen: 11 Inch 4K Screen Resolution :2560*1600 Camera: Front Camera 16MP+ Rear Camera 32MP …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Global Version Original Xioami Pad 6S Pro Tablet 11inch HD 4K Android 14 16GB+1T 20000mAh 5G Dual SIM Bluetooth WiFi GPS Tablet
$100.53 – $134.80Price range: $100.53 through $134.80Sold By: www.AliDady.comNew listing in 2024, MI factory direct sales Specification: Model No.: XioaMi Pad 6S PRO CPU: Snapdragon 888 Deca Core (Latest 10 Core) SIM/TF: 2 SIM Card Slots (Nano SIM) + 1 TF Card Slots (Maximum support extension 128GB) Screen: 11 Inch 4K Screen Resolution :2560*1600 Camera: Front Camera 16MP+ Rear Camera 32MP Memory: 16GB …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
2024 NEW Global Version Original Xioami Pad 6S Pro Tablet 16GB+1T 11inch HD 4K Android 14 20000mAh 5G Dual SIM WiFi GPS Tablet
$90.20 – $130.85Price range: $90.20 through $130.85Sold By: www.AliDady.comNew listing in 2024, MI factory direct sales Specification: Model No.: XIOAMI Pad 6S PRO CPU: Snapdragon 888 Deca Core (Latest 10 Core) SIM/TF: 2 SIM Card Slots (Nano SIM) + 1 TF Card Slots (Maximum support extension 128GB) Screen: 11 Inch 4K Screen Resolution :2560*1600 Camera: Front Camera 16MP+ Rear Camera 32MP …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page











Reviews
There are no reviews yet.