Category
Top rated products
-
Metal Anal Plug Stainless Steel Butt Plug With Jewelry Colorful Crystal Anus Plug Anal Bead Adults Sex Toys for Women Adult Game
Rated 5.00 out of 5$8.28 – $22.47Price range: $8.28 through $22.47 -
A4 Digital Graphics Tablet: LED Light Box Pad for Writing, Painting
Rated 5.00 out of 5$11.02 -
Jabra Evolve 20 USB Stereo Ear-Pad Headset
Rated 5.00 out of 5$39.44 -
Men'S Casual Fashion Shirt Striped Texture Fabric Comfortable Senior Soft Skin Suitable for Home Or Commute Wearing All Stylish Shirts Simple Elegant Style Men'S Top Long Sleeve Shirts for Men
Rated 5.00 out of 5$27.43 – $27.73Price range: $27.43 through $27.73 -
Logitech H390 USB Headset with Microphone - Black
Rated 5.00 out of 5$49.00Original price was: $49.00.$26.28Current price is: $26.28. -
2024 Autumn Winter New Arrivals Dress Elegant O-neck Solid Texture Flounce Long Dress Women Winter New Long Sleeve Dress Sales
Rated 5.00 out of 5$6.14 – $7.02Price range: $6.14 through $7.02 -
XPPen Deco 01 V2 10x6 inch 8192 Level Battery-free Pen Support Windows Mac Digital Graphics Tablet for Drawing Animation
Rated 5.00 out of 5$85.35Original price was: $85.35.$53.50Current price is: $53.50. -
1PC Luxurious Rabbit-Shaped Long Plush Sofa Cushion - Ultra-Soft, Thickened, and Delicate for Winter Warmth - Non-Slip Furniture Protective Cover for Living Rooms, Bedrooms, and Offices with Easy Care and Durable Construction
Rated 5.00 out of 5$7.42 – $25.35Price range: $7.42 through $25.35 -
GAOMON S620 6.5 x 4 Inches Digital Tablet Anime, OSU with 8192 Levels Battery-Free Pen
Rated 5.00 out of 5$46.14 -
TOZO T9 True Wireless Earbuds Bluetooth 5.3 Noise Cancelling 4 Mic Headphones Deep Bass
Rated 5.00 out of 5$16.65 – $19.85Price range: $16.65 through $19.85
World Trading Site
Original E71 Used Mobile Cell Phone 3.2MP 2G 3G Unlocked Smartphone QWERTY Russian Arabic Keyboard. Made in Finland 15 Years Old
$50.19 Original price was: $50.19.$38.73Current price is: $38.73.
Original E71 Used Mobile Cell Phone 3.2MP 3G Unlocked Smartphone QWERTY Russian Arabic Keyboard. Made in Finland 15 Years Old
Package includes
Simple Set
1 X Battery
1 X Charger
1 X Free Gift (Send at Random)
Notice Please:
2. This is a original used phone more than 16 years, the phone is made in Finland.
3. It does not support USB connection anymore!
4. The surface has been repainted, the condition is about 90% new.














| Weight | 14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 cm |
| Brand Name | Nokia |
| Nokia Model | E71 |
| Item Condition | Used |
| Touch Screen | No |
| Fast Charging | Nonsupport |
| 3.5mm Headphone Port | no |
| Operation System | Symbian |
| Rear Camera Pixel | 3.2MP |
| Display Resolution | 240×320 |
| Front Camera Pixel | None Front Camera |
| Design | BAR |
| Battery Type | Detachable |
| Charging Power | other |
| Front Camera Quantity | none |
| Language | Arabic |
| Rear Camera Quantity | 1 |
| Display Size | 2.36 |
| Screen Type | Normal Screen |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | FI(Origin) |
| Biometrics Technology | no |
| Battery Capacity(mAh) | 1500 |
| Charging Interface Type | other |
| Wireless Charging | no |
| SIM Card Quantity | 1 SIM Card |
| Bluetooth Version | YSE |
| NFC | no |
| MIL-STD-810G | no |
| Battery Capacity Range | <3000 mAh |
| Built in radiator | no |
| IP68/IP69K | no |
| Memory Card Type | Dedicated slot |
| Wi-fi | YES |
| Other Features | Sports Phone |
| Certification | CE |
| Cellular | 2G |
| Screen Material | TFT |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
Hot Sale Global Version Tablets Xioami Pad 15 Pro 11 Inch HD Original Tablet 5G 16GB 1T Wifi Android PC Mi Google Play Tablets
$88.71 – $102.55Price range: $88.71 through $102.55Sold By: www.AliDady.commodname=ckeditor Pad 15 Pro Pad 15 Pro 1111 modname=ckeditor Globale Versie Tablets Pad 15 Pro 11 Inch Hd Originele Tablet 5G Wifi Android Pc Mi Tablets Google Play Tablets 【Product Specification】 1. Model:Pad 15 Pro Tablet2. Platform: Snapdragon 8703. Standby :1 sim card + sd card / 2 sim cards4. Screen: 11-inch HD full display …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
2024 Original XioaMi Pad 6S Pro Tablet Android14 Snapdragon888 11Inch HD 16GB+1TB 12000mAh 5G Dual SIM Bluetooth WiFi GPS Tables
$85.14 – $108.66Price range: $85.14 through $108.66Sold By: www.AliDady.commodname=ckeditor New listing in 2024, factory direct sales Description The tablet is suitable for many languages, please rest assured to buy, the tablet accessories are complete and brand new, please check the tablet after receiving the tablet, if you have any questions, please feel free to contact us, thank you for your support! …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Global Version Tablets Xioami Pad 15 Pro 10.1 Inch HD Original Tablet 5G Wifi Android 13 Snapdragon 870 Google Play Mi Tablets
$97.14 – $123.26Price range: $97.14 through $123.26Sold By: www.AliDady.comDetail introduction 【Model Name】Pad 15 Pro 10.1 Tablet 【CPU chip】Snapdragon 870 【Battery】20000mAh 【Others version】Android 13 【Screen resolution】1280 x 800 10.1-inch IPS display screen 【RAM】8+256GB/12+512GB/16+1TB 【Speaking】Support, 8core 【Frequency】1.3GHZ-1.5GHZ 【Vibration】The phone: support, double card 【Colors】Blue/White/Black 【Frequency band】 Active 2G frequency band: GSM850/900/1800/1900 WCDMA: 850/2100full spectrum Network band: 4g/LTE: B1/B2/B5/B17/B38/B39/B40 【Other features】GPS+FM+wifi+Bluetooth 【Camera pixel】5.0MP+8.0MP 【Multi Function】”Full screen, Face …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
2024 NEW Original Xioami Pad 6S Pro Tablet 11inch HD 4K Android 14 16GB+1T 20000mAh 5G Dual SIM Bluetooth WiFi GPS WPS Tablet PC
$93.33 – $142.44Price range: $93.33 through $142.44Sold By: www.AliDady.comNuevo listado en 2024, ventas directas de fábrica MI Especificación: N. ° de Modelo: XIOAMI Pad 6S PRO CPU: Snapdragon 888 Deca Core (último núcleo 10) SIM/TF: 2 ranuras para tarjetas SIM (Nano SIM) + 1 ranuras para tarjetas TF (extensión de soporte máxima de 128GB) Pantalla: pantalla 4K de 11 pulgadas …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page











Reviews
There are no reviews yet.