Category
Top rated products
-
Metal Anal Plug Stainless Steel Butt Plug With Jewelry Colorful Crystal Anus Plug Anal Bead Adults Sex Toys for Women Adult Game
Rated 5.00 out of 5$8.28 – $22.47Price range: $8.28 through $22.47 -
A4 Digital Graphics Tablet: LED Light Box Pad for Writing, Painting
Rated 5.00 out of 5$11.02 -
Jabra Evolve 20 USB Stereo Ear-Pad Headset
Rated 5.00 out of 5$39.44 -
Men'S Casual Fashion Shirt Striped Texture Fabric Comfortable Senior Soft Skin Suitable for Home Or Commute Wearing All Stylish Shirts Simple Elegant Style Men'S Top Long Sleeve Shirts for Men
Rated 5.00 out of 5$27.43 – $27.73Price range: $27.43 through $27.73 -
Logitech H390 USB Headset with Microphone - Black
Rated 5.00 out of 5$49.00Original price was: $49.00.$26.28Current price is: $26.28. -
2024 Autumn Winter New Arrivals Dress Elegant O-neck Solid Texture Flounce Long Dress Women Winter New Long Sleeve Dress Sales
Rated 5.00 out of 5$6.14 – $7.02Price range: $6.14 through $7.02 -
XPPen Deco 01 V2 10x6 inch 8192 Level Battery-free Pen Support Windows Mac Digital Graphics Tablet for Drawing Animation
Rated 5.00 out of 5$85.35Original price was: $85.35.$53.50Current price is: $53.50. -
1PC Luxurious Rabbit-Shaped Long Plush Sofa Cushion - Ultra-Soft, Thickened, and Delicate for Winter Warmth - Non-Slip Furniture Protective Cover for Living Rooms, Bedrooms, and Offices with Easy Care and Durable Construction
Rated 5.00 out of 5$7.42 – $25.35Price range: $7.42 through $25.35 -
GAOMON S620 6.5 x 4 Inches Digital Tablet Anime, OSU with 8192 Levels Battery-Free Pen
Rated 5.00 out of 5$46.14 -
TOZO T9 True Wireless Earbuds Bluetooth 5.3 Noise Cancelling 4 Mic Headphones Deep Bass
Rated 5.00 out of 5$16.65 – $19.85Price range: $16.65 through $19.85
World Trading Site
Samsung Galaxy S22 Ultra 5G S22U 6.8″ ROM 256/512GB/1TB RAM 12GB Snapdragon 8 NFC S Pen Original Unlocked Cell Phone
$453.08 – $548.75Price range: $453.08 through $548.75





| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 cm |
| Brand Name | SAMSUNG |
| Item Condition | Used |
| Touch Screen | Yes |
| Fast Charging | USB-PD |
| 3.5mm Headphone Port | no |
| Operation System | Android |
| Rear Camera Pixel | ≈108MP |
| Display Resolution | 1440 x 3088 |
| Front Camera Pixel | ≈40MP |
| Design | BAR |
| Battery Type | Not Detachable |
| Charging Power | other |
| Front Camera Quantity | 1 |
| Language | japanese |
| Rear Camera Quantity | 4 |
| Display Size | 6.8" |
| Screen Type | Full Screen |
| Hign-concerned Chemical | none |
| Origin | VN(Origin) |
| Biometrics Technology | Fingerprint Recognition |
| Battery Capacity(mAh) | 5000 |
| Charging Interface Type | TYPE-C |
| Wireless Charging | YES |
| SIM Card Quantity | 1 SIM Card |
| Bluetooth Version | YSE |
| NFC | YES |
| Battery Capacity Range | 4500-5999 mAh |
| CPU Model | qualcomm |
| Qualcomm Model | Snapdragon 8 Gen 1 |
| Built in radiator | no |
| Screen Refresh Rate | 120Hz |
| IP68/IP69K | no |
| Memory Card Type | Not supported |
| Wi-fi | YES |
| Other Features | Fast Charging Phone |
| Certification | FCC |
| Built-in GPS | YES |
| Cellular | 5 G |
| Screen Material | AMOLED |
| Samsung Model | Galaxy S22 Ultra |
| Google play store | Yes |
| Samsung Pay | Yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
2024 NEW Original Xioami Pad 6S Pro Tablet 11inch HD 4K Android 14 16GB+1T 20000mAh 5G Dual SIM Bluetooth WiFi GPS WPS Tablet PC
$90.07 – $131.37Price range: $90.07 through $131.37Sold By: www.AliDady.comNew listing in 2024, MI factory direct sales Specification: Model No.: XIOAMI Pad 6S PRO CPU: Snapdragon 888 Deca Core (Latest 10 Core) SIM/TF: 2 SIM Card Slots (Nano SIM) + 1 TF Card Slots (Maximum support extension 128GB) Screen: 11 Inch 4K Screen Resolution :2560*1600 Camera: Front Camera 16MP+ Rear Camera 32MP …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Global Version Tablets Xioami Pad 15 Pro 10.1 Inch HD Original Tablet 5G Wifi Android 13 Snapdragon 870 Google Play Mi Tablets
$97.14 – $123.26Price range: $97.14 through $123.26Sold By: www.AliDady.comDetail introduction 【Model Name】Pad 15 Pro 10.1 Tablet 【CPU chip】Snapdragon 870 【Battery】20000mAh 【Others version】Android 13 【Screen resolution】1280 x 800 10.1-inch IPS display screen 【RAM】8+256GB/12+512GB/16+1TB 【Speaking】Support, 8core 【Frequency】1.3GHZ-1.5GHZ 【Vibration】The phone: support, double card 【Colors】Blue/White/Black 【Frequency band】 Active 2G frequency band: GSM850/900/1800/1900 WCDMA: 850/2100full spectrum Network band: 4g/LTE: B1/B2/B5/B17/B38/B39/B40 【Other features】GPS+FM+wifi+Bluetooth 【Camera pixel】5.0MP+8.0MP 【Multi Function】”Full screen, Face …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
2024 Global Original Version Xioami Pad 6S Pro HD 4K Android14 16GB 1TB 12000mAh GPS 5G Dual SIM Bluetooth WiFi Gaming Tablet
$86.87 – $120.69Price range: $86.87 through $120.69Sold By: www.AliDady.commodname=ckeditor 【Product Specification】1. Model:Pad 6S Pro2. Platform: Snapdragon 8883. Standby :1 sim card + sd card / 2 sim cards4. Screen: 11-inch HD full display 2560*16005.Speaker :1511 box speaker frequency :GSM-B2 B3 B5 B8 WCDMA-B1 B5 B8 FDD-B1 B3 B5 B7 B8 B20 TDD-B34 B38 B39 B40 B41 TDSCDMA-B34 B39 5G6. Vibration: Support7. Color: Blue/Black/Green8. Memory :12GB+256GB/16GB+ 512GB/1TB9. Multimedia :MP3/MP4/3GP/FM radio/Bluetooth10. Features: Full screen,GPS, …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Global Version Original Xioami Pad 6S Pro Tablet 11inch HD 4K Android 14 16GB+1T 20000mAh 5G Dual SIM Bluetooth WiFi GPS Tablet
$100.53 – $134.80Price range: $100.53 through $134.80Sold By: www.AliDady.comNew listing in 2024, MI factory direct sales Specification: Model No.: XioaMi Pad 6S PRO CPU: Snapdragon 888 Deca Core (Latest 10 Core) SIM/TF: 2 SIM Card Slots (Nano SIM) + 1 TF Card Slots (Maximum support extension 128GB) Screen: 11 Inch 4K Screen Resolution :2560*1600 Camera: Front Camera 16MP+ Rear Camera 32MP Memory: 16GB …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page











Reviews
There are no reviews yet.