Category
Top rated products
-
TOZO T9 True Wireless Earbuds Bluetooth 5.3 Noise Cancelling 4 Mic Headphones Deep Bass
Rated 5.00 out of 5$16.65 – $19.85Price range: $16.65 through $19.85 -
XIAOMI True Wireless Earphones E17 ANC Bluetooth5.3 Earbuds Active Noise Cancelling In Ear HiFi Stereo Headsets For Android iOS
Rated 5.00 out of 5$10.15 – $10.72Price range: $10.15 through $10.72 -
Metal Anal Plug Stainless Steel Butt Plug With Jewelry Colorful Crystal Anus Plug Anal Bead Adults Sex Toys for Women Adult Game
Rated 5.00 out of 5$8.28 – $22.47Price range: $8.28 through $22.47 -
A4 Digital Graphics Tablet: LED Light Box Pad for Writing, Painting
Rated 5.00 out of 5$11.02 -
Jabra Evolve 20 USB Stereo Ear-Pad Headset
Rated 5.00 out of 5$39.44 -
Men'S Casual Fashion Shirt Striped Texture Fabric Comfortable Senior Soft Skin Suitable for Home Or Commute Wearing All Stylish Shirts Simple Elegant Style Men'S Top Long Sleeve Shirts for Men
Rated 5.00 out of 5$27.43 – $27.73Price range: $27.43 through $27.73 -
Logitech H390 USB Headset with Microphone - Black
Rated 5.00 out of 5$49.00Original price was: $49.00.$26.28Current price is: $26.28. -
2024 Autumn Winter New Arrivals Dress Elegant O-neck Solid Texture Flounce Long Dress Women Winter New Long Sleeve Dress Sales
Rated 5.00 out of 5$6.14 – $7.02Price range: $6.14 through $7.02 -
XPPen Deco 01 V2 10x6 inch 8192 Level Battery-free Pen Support Windows Mac Digital Graphics Tablet for Drawing Animation
Rated 5.00 out of 5$85.35Original price was: $85.35.$53.50Current price is: $53.50. -
1PC Luxurious Rabbit-Shaped Long Plush Sofa Cushion - Ultra-Soft, Thickened, and Delicate for Winter Warmth - Non-Slip Furniture Protective Cover for Living Rooms, Bedrooms, and Offices with Easy Care and Durable Construction
Rated 5.00 out of 5$7.42 – $25.35Price range: $7.42 through $25.35
World Trading Site
SANDYHA Nordic Long Transparent Glass Ball LED Pendant Light Fashion Dining Living Room Bar Study Lamp Home Decoration Fixtures
$157.86 – $220.48Price range: $157.86 through $220.48
| Weight | 55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 cm |
| Brand Name | SANDYHA |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Origin | Mainland China |
| Certification | EAC |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Luminous Flux | 60-249 |
| Installation Method | Assembly |
| Place | Hotel Room |
| Installation Type | Cord Pendant |
| Item Type | Pendant Lights |
| Warranty | 1 year |
| Number of light sources | 7 |
| Lighting Area | 10-15square meters |
| Lampshade Color | WHITE |
| Is Dimmable | No |
| Switch Type | Knob switch |
| Material | Glass Stone |
| Technics | Painted |
| Base Type | G4 |
| Finish | IRON |
| Voltage | 90-260V |
| Model Number | 0jc109 |
| Light Source | LED bulbs |
| Style | Modern Style |
| lustres de plafond | lampadario soffitto moderno |
| lampadario | led lights for room |
| lustres | lustre para sala de jantar |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
Fully automatic portable washing machine with built-in pump and 8-pound capacity compact washing machine rotator
$619.07Original price was: $619.07.$303.33Current price is: $303.33.Sold By: www.AliDady.comAbout this item 🧺【Easy & Convenient to Use】: Our Giantex portable full automatic laundry washing machine only needs a small space for store, which is a solution for compact living. Once you set the washing machine program, you could just leave it alone to work and do your own staffs. It could relief your hands …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Portable Washing Machine, 0.9 cu.ft Compact Washer With LED Display, 5 Wash Cycles, 2 Built-in Rollers
$454.86Original price was: $454.86.$190.35Current price is: $190.35.Sold By: www.AliDady.comProduct Dimensions 17.7″D x 18.1″W x 31.5″H Capaci 0.9 Cubic Feet Special Feature Full-automatic Access Location Top Load Color Gray Cycle Options Soak, Gentle, Heavy Duty, Normal, Rapid Item Weight 44.1 Pounds Material Stainless Steel, Plastic Controls Type Push Button See less About this item The full-automatic washing machine equipped with Heavy, Soft, …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Portable Washing Machine, Twin Tub Washing Machine Laundry Compact Washer spinner Combo with 40lbs capacity, 24Lbs Washer
$688.96Original price was: $688.96.$263.95Current price is: $263.95.Sold By: www.AliDady.comAbout this item 【Twin Tub Design】Wash capacity: 24 lbs, Spin capacity: 16 lbs. This washer is perfect for washing big loads such as shirts, jackets and sheets. 【Equip with Drain Pump & upgrade with long Hose(4ft)】 We upgrade the extended drain pipe(4ft), So you can drain more easily. and This portable washing machine equipped with …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Portable Mini Washing Machine USB Powered Ultrasonic Turbo Washing Machine Rotating Mini Ultrasonic Turbo Washer for Home Travel
$28.02Original price was: $28.02.$17.58Current price is: $17.58.Sold By: www.AliDady.comPortable Mini Turbo Washer Removes Dirt Ultrasonic Turbo Washer for Underwear Socks Mini Ultrasonic Turbo Washer for Home Travel Feature: 1. Low noise design: Effectively remove dirt and keep your clothes clean. With low noise design, don’t worry about disturbing your rest or sleep 2. Powered: The mini washing machine is powered by a USB …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page











Reviews
There are no reviews yet.