Category
Top rated products
-
2024 Autumn Winter New Arrivals Dress Elegant O-neck Solid Texture Flounce Long Dress Women Winter New Long Sleeve Dress Sales
Rated 5.00 out of 5$6.14 – $7.02Price range: $6.14 through $7.02 -
XPPen Deco 01 V2 10x6 inch 8192 Level Battery-free Pen Support Windows Mac Digital Graphics Tablet for Drawing Animation
Rated 5.00 out of 5$85.35Original price was: $85.35.$53.50Current price is: $53.50. -
1PC Luxurious Rabbit-Shaped Long Plush Sofa Cushion - Ultra-Soft, Thickened, and Delicate for Winter Warmth - Non-Slip Furniture Protective Cover for Living Rooms, Bedrooms, and Offices with Easy Care and Durable Construction
Rated 5.00 out of 5$7.42 – $25.35Price range: $7.42 through $25.35 -
GAOMON S620 6.5 x 4 Inches Digital Tablet Anime, OSU with 8192 Levels Battery-Free Pen
Rated 5.00 out of 5$46.14 -
TOZO T9 True Wireless Earbuds Bluetooth 5.3 Noise Cancelling 4 Mic Headphones Deep Bass
Rated 5.00 out of 5$16.65 – $19.85Price range: $16.65 through $19.85 -
XIAOMI True Wireless Earphones E17 ANC Bluetooth5.3 Earbuds Active Noise Cancelling In Ear HiFi Stereo Headsets For Android iOS
Rated 5.00 out of 5$10.15 – $10.72Price range: $10.15 through $10.72 -
Metal Anal Plug Stainless Steel Butt Plug With Jewelry Colorful Crystal Anus Plug Anal Bead Adults Sex Toys for Women Adult Game
Rated 5.00 out of 5$8.28 – $22.47Price range: $8.28 through $22.47 -
A4 Digital Graphics Tablet: LED Light Box Pad for Writing, Painting
Rated 5.00 out of 5$11.02 -
Jabra Evolve 20 USB Stereo Ear-Pad Headset
Rated 5.00 out of 5$39.44 -
Men'S Casual Fashion Shirt Striped Texture Fabric Comfortable Senior Soft Skin Suitable for Home Or Commute Wearing All Stylish Shirts Simple Elegant Style Men'S Top Long Sleeve Shirts for Men
Rated 5.00 out of 5$27.43 – $27.73Price range: $27.43 through $27.73
World Trading Site
SERVO KING1000 Tiny 3.0 inch Screen Smartphone 3G NET Android OS Google Store GPS 16GB ROM Urltra-Light Compact Smart Cellphones
$57.03 Original price was: $57.03.$41.59Current price is: $41.59.
SERVO KING1000 Mini Smart Phone
Card smartphone, life is as you please
Product Parameter
⋆ Model : KING1000
⋆ CPU : MTK6580 Quad core
⋆ OS: Android8.1 Version
⋆ Screen Size : 3.0 inch HD 480*854 Screen
⋆ SIM Card Quantity : 2 SIM cards (2x Nano SIM card /1x Nano SIM card + 1x TF Memory Card)
⋆ Phone Size : 90.5*46.4*11.2mm
⋆ Phone Weight : 66g
⋆ Color : Black, Gold, Blue
⋆ Memory Card : 2GB RAM+16GB ROM
⋆ Battery : 1100mAh
⋆ Phone SMS :1000+
⋆ Charging Interface Type : Type-C
⋆ Camera : Rear Camera Pixel 5MP
Front Camera Pixel 2MP
⋆ Phone Unlock : password unlock /Face unlock
Languages
Support muti-languages
Networks
⋆ 2G GSM 850/900/1800/1900 MHZ
⋆ 3G WCDA 900/2100 MHZ
Features
⋆ Dual SIM and dual standby
⋆ 3G Internet access capability
⋆ Android 8.1 operating system
⋆ High performance hardware
⋆ Running Memory 2GB+16GB
⋆ Camera 5.0MP+ 2.0MP
⋆ 3.0 inch High definition touch screen
⋆ Wireless freedom, unlimited enjoyment
Package
⋆ 1x Phone(Including battery)
⋆ 1x User manual
⋆ 1x Card Removal Pin
⋆ 1x Phone Case
⋆ 1x HD Protective Film
⋆ 1x Type-C Cable
⋆ 1x Box
⋆ 1x Sling (color randomly distributed)




















| Weight | 13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 cm |
| Brand Name | SERVO |
| Item Condition | New |
| Touch Screen | Yes |
| Fast Charging | Nonsupport |
| 3.5mm Headphone Port | no |
| Operation System | Android |
| Rear Camera Pixel | 5MP |
| Display Resolution | 854×480 |
| Front Camera Pixel | 2MP |
| Design | BAR |
| Battery Type | Not Detachable |
| Charging Power | other |
| Front Camera Quantity | 1 |
| Language | Arabic |
| Rear Camera Quantity | 1 |
| Display Size | 3.0 |
| Screen Type | Normal Screen |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Biometrics Technology | no |
| Battery Capacity(mAh) | 1100 |
| Charging Interface Type | TYPE-C |
| Wireless Charging | no |
| SIM Card Quantity | 2 SIM Card |
| Bluetooth Version | YSE |
| NFC | no |
| Battery Capacity Range | <3000 mAh |
| CPU Model | MTK |
| MTK Model | MT6580 |
| Memory Card Type | Shared with SIM slot |
| Wi-fi | YES |
| Cellular | 2G |
| Screen Material | IPS |
| Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
Xiaomi Redmi Pad SE Tablet, global version, FHD + screen 11 “,8 cores Snapdragon® 680,90Hz, 8000 mAh battery,Dolby Atmos,WIFI
$223.40Original price was: $223.40.$166.51Current price is: $166.51.Sold By: www.AliDady.comRedmi iPad SE CPU ——————- sn-680 Mobile Platform, up to 2.4 GHz ———- FHD + 11 “screen, 1920×1200 resolution, 207 DP, up to 90Hz ———– 8 MP rear camera, 5 MP front camera Battery & Charge ———8000 mAh (Type),Charge 10W,USB Type-C Network and connectivity ———– Wi-Fi,Bluetooth 5.0 Other ———– Four speakers, Dolby Atmos® Support, 3.5mm …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Global Version Original Xioami Pad 6S Pro Tablet 11inch HD 4K Android 14 16GB+1T 20000mAh 5G Dual SIM Bluetooth WiFi GPS Tablet
$100.53 – $134.80Price range: $100.53 through $134.80Sold By: www.AliDady.comNew listing in 2024, MI factory direct sales Specification: Model No.: XioaMi Pad 6S PRO CPU: Snapdragon 888 Deca Core (Latest 10 Core) SIM/TF: 2 SIM Card Slots (Nano SIM) + 1 TF Card Slots (Maximum support extension 128GB) Screen: 11 Inch 4K Screen Resolution :2560*1600 Camera: Front Camera 16MP+ Rear Camera 32MP Memory: 16GB …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Global Version Tablets Xioami Pad 15 Pro 10.1 Inch HD Original Tablet 5G Wifi Android 13 Snapdragon 870 Google Play Mi Tablets
$97.14 – $123.26Price range: $97.14 through $123.26Sold By: www.AliDady.comDetail introduction 【Model Name】Pad 15 Pro 10.1 Tablet 【CPU chip】Snapdragon 870 【Battery】20000mAh 【Others version】Android 13 【Screen resolution】1280 x 800 10.1-inch IPS display screen 【RAM】8+256GB/12+512GB/16+1TB 【Speaking】Support, 8core 【Frequency】1.3GHZ-1.5GHZ 【Vibration】The phone: support, double card 【Colors】Blue/White/Black 【Frequency band】 Active 2G frequency band: GSM850/900/1800/1900 WCDMA: 850/2100full spectrum Network band: 4g/LTE: B1/B2/B5/B17/B38/B39/B40 【Other features】GPS+FM+wifi+Bluetooth 【Camera pixel】5.0MP+8.0MP 【Multi Function】”Full screen, Face …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Global Version Original Xioami Pad 6S Pro Tablet 11inch HD 4K Android 14 16GB+1T 20000mAh 5G Dual SIM Bluetooth WiFi GPS Tablet
$104.30 – $139.57Price range: $104.30 through $139.57Sold By: www.AliDady.comNew listing in 2024, MI factory direct sales Specification: Model No.: XioaMi Pad 6S PRO CPU: Snapdragon 888 Deca Core (Latest 10 Core) SIM/TF: 2 SIM Card Slots (Nano SIM) + 1 TF Card Slots (Maximum support extension 128GB) Screen: 11 Inch 4K Screen Resolution :2560*1600 Camera: Front Camera 16MP+ Rear Camera 32MP Memory: 16GB …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page











Reviews
There are no reviews yet.