Category
Top rated products
-
2024 Autumn Winter New Arrivals Dress Elegant O-neck Solid Texture Flounce Long Dress Women Winter New Long Sleeve Dress Sales
Rated 5.00 out of 5$6.14 – $7.02Price range: $6.14 through $7.02 -
XPPen Deco 01 V2 10x6 inch 8192 Level Battery-free Pen Support Windows Mac Digital Graphics Tablet for Drawing Animation
Rated 5.00 out of 5$85.35Original price was: $85.35.$53.50Current price is: $53.50. -
1PC Luxurious Rabbit-Shaped Long Plush Sofa Cushion - Ultra-Soft, Thickened, and Delicate for Winter Warmth - Non-Slip Furniture Protective Cover for Living Rooms, Bedrooms, and Offices with Easy Care and Durable Construction
Rated 5.00 out of 5$7.42 – $25.35Price range: $7.42 through $25.35 -
GAOMON S620 6.5 x 4 Inches Digital Tablet Anime, OSU with 8192 Levels Battery-Free Pen
Rated 5.00 out of 5$46.14 -
TOZO T9 True Wireless Earbuds Bluetooth 5.3 Noise Cancelling 4 Mic Headphones Deep Bass
Rated 5.00 out of 5$16.65 – $19.85Price range: $16.65 through $19.85 -
XIAOMI True Wireless Earphones E17 ANC Bluetooth5.3 Earbuds Active Noise Cancelling In Ear HiFi Stereo Headsets For Android iOS
Rated 5.00 out of 5$10.15 – $10.72Price range: $10.15 through $10.72 -
Metal Anal Plug Stainless Steel Butt Plug With Jewelry Colorful Crystal Anus Plug Anal Bead Adults Sex Toys for Women Adult Game
Rated 5.00 out of 5$8.28 – $22.47Price range: $8.28 through $22.47 -
A4 Digital Graphics Tablet: LED Light Box Pad for Writing, Painting
Rated 5.00 out of 5$11.02 -
Jabra Evolve 20 USB Stereo Ear-Pad Headset
Rated 5.00 out of 5$39.44 -
Men'S Casual Fashion Shirt Striped Texture Fabric Comfortable Senior Soft Skin Suitable for Home Or Commute Wearing All Stylish Shirts Simple Elegant Style Men'S Top Long Sleeve Shirts for Men
Rated 5.00 out of 5$27.43 – $27.73Price range: $27.43 through $27.73
World Trading Site
SOYES XS16 Mini 4G LTE Mini Smartphone 3.0 Inch Display 3GB RAM 64GB ROM 5MP Camera Dual SIM With Play Store WhatsAPP
$45.59 – $67.15Price range: $45.59 through $67.15
1. Only one rear camera is real and can be used normally. The other cameras are decorative. We do not accept disputes about 3 rear cameras.
2. Because the chargers used in each country are different, we will not be equipped with a charger plug,
but all the charging plug can be used with the configured USB. We do not accept disputes about package not include charger plug.
Network band
GSM: B3/B5/B8(1800/850/900)
CDMA: BCO (800MHZ)
WCDMA: B1/B5/B8 (2100/850/900)
FDD: B1/B3/B5/B7/B8/B20 (2100/ 1800/850/2600/900/800)
TDD: B39/B40 (2600/1900/2300)
Selling Point:
1. 3.0 Inches Mini Size Android 10.0 Smartphone ;
2. Supports Google App Store, WhatsApp and others ;
3. Supports GPS, Bleutooth, WiFi, hotspot sharing, USB C audio output;
4. Other functions: calculator, alarm clock, calendar, memo, keyboard lock, timer switch .
There are two versions of memory:
* Languages:English(Default),French,Spanish,Portuguese(Brazil),Italian,German,Dutch,Hungarian,Russian, Arabic,Greek,Romanian,
Bulgarian,Turkish,Vietnamese,Czech,Persian,Indonesian,Malay,Thai,Portuguese,Philippine,Hebrew,Cambodian,Khmer,Korean,Japanese























| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 cm |
| Brand Name | SOYES |
| Soyes Model | XS16 |
| Item Condition | New |
| Touch Screen | Yes |
| Fast Charging | Nonsupport |
| 3.5mm Headphone Port | no |
| Operation System | Android |
| Rear Camera Pixel | 5MP |
| Display Resolution | 800×480 |
| Front Camera Pixel | 2MP |
| Design | BAR |
| Battery Type | Not Detachable |
| Charging Power | other |
| Front Camera Quantity | 1 |
| Language | KOREAN |
| Rear Camera Quantity | 1 |
| Display Size | 3.0 |
| Screen Type | Normal Screen |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Biometrics Technology | no |
| Battery Capacity(mAh) | 2000 |
| Charging Interface Type | TYPE-C |
| Wireless Charging | no |
| SIM Card Quantity | 2 SIM Card |
| Bluetooth Version | YSE |
| NFC | no |
| MIL-STD-810G | no |
| Battery Capacity Range | <3000 mAh |
| CPU Model | MTK |
| MTK Model | MT6737 |
| Wi-Fi Transmission Standard | 802.11a |
| Built in radiator | no |
| Screen Refresh Rate | other |
| IP68/IP69K | no |
| Memory Card Type | Shared with SIM slot |
| Wi-fi | YES |
| Other Features | Sports Phone |
| Certification | RoHS |
| Built-in GPS | YES |
| Cellular | 4G |
| Video recording resolution | HD (720p) 30 fps |
| Screen Material | LCD |
| Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
2024 Global Version XioaMi Pad 6 Pro Tablet Android 13 16GB 1TB Dual SIM 10 Core 12000mAh 5G Network Phone Call GPS Tablet PC
$94.44 – $130.77Price range: $94.44 through $130.77Sold By: www.AliDady.comNew listing in 2024, factory direct sales Specification: Model No.: Xioami Pad 6 PRO CPU: MTK6797 Deca Core (Latest 10 Core) SIM/TF: 2 SIM Card Slots (Nano SIM) + 1 TF Card Slots (Maximum support extension 128GB) Screen: 11 Inch 4K Screen Resolution :2560*1600 Camera: Front Camera 24MP+ Rear Camera 48MP Memory: 16GB RAM+1T ROM/16GB …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
2024 Xioaml Pad 6S PRO Global Version Tablet Android 14 16GB+1T 11 Inch Snapdragon888 20000mAh 5G Dual SIM PhoneCall WiFi Mi Tab
$30.76 – $40.01Price range: $30.76 through $40.01Sold By: www.AliDady.comNew listing in 2024, factory direct sales Description The tablet is suitable for many languages, please rest assured to buy, the tablet accessories are complete and brand new, please check the tablet after receiving the tablet, if you have any questions, please feel free to contact us, thank you for your support! Original Xioaml …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
2024 Original XioaMi Pad 6S Pro Tablet Android14 Snapdragon888 11Inch HD 16GB+1TB 12000mAh 5G Dual SIM Bluetooth WiFi GPS Tables
$85.14 – $108.66Price range: $85.14 through $108.66Sold By: www.AliDady.commodname=ckeditor New listing in 2024, factory direct sales Description The tablet is suitable for many languages, please rest assured to buy, the tablet accessories are complete and brand new, please check the tablet after receiving the tablet, if you have any questions, please feel free to contact us, thank you for your support! …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
2024 Original Global Version Xiao Tablet Pad 6 Pro Android 12 Snapdragon 870 HD 4K Tablette PC 1TB Dual SIM Card 5G WIFI Mi Tab
$80.22 – $134.88Price range: $80.22 through $134.88Sold By: www.AliDady.com1.We promise to deliver the goods within 48 hours (we can’t deliver the goods on Chinese legal holidays and Sundays). 2.We have One-year store warranty. 3.Our product is standard package,We will send the correct free plug adapter according to the destination country. (EU/US/UK/AU adapter global version) 4.You can contact our customer service for other …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page











Reviews
There are no reviews yet.