Category
Top rated products
-
XPPen Deco 01 V2 10x6 inch 8192 Level Battery-free Pen Support Windows Mac Digital Graphics Tablet for Drawing Animation
Rated 5.00 out of 5$85.35Original price was: $85.35.$53.50Current price is: $53.50. -
1PC Luxurious Rabbit-Shaped Long Plush Sofa Cushion - Ultra-Soft, Thickened, and Delicate for Winter Warmth - Non-Slip Furniture Protective Cover for Living Rooms, Bedrooms, and Offices with Easy Care and Durable Construction
Rated 5.00 out of 5$7.42 – $25.35Price range: $7.42 through $25.35 -
GAOMON S620 6.5 x 4 Inches Digital Tablet Anime, OSU with 8192 Levels Battery-Free Pen
Rated 5.00 out of 5$46.14 -
TOZO T9 True Wireless Earbuds Bluetooth 5.3 Noise Cancelling 4 Mic Headphones Deep Bass
Rated 5.00 out of 5$16.65 – $19.85Price range: $16.65 through $19.85 -
XIAOMI True Wireless Earphones E17 ANC Bluetooth5.3 Earbuds Active Noise Cancelling In Ear HiFi Stereo Headsets For Android iOS
Rated 5.00 out of 5$10.15 – $10.72Price range: $10.15 through $10.72 -
Metal Anal Plug Stainless Steel Butt Plug With Jewelry Colorful Crystal Anus Plug Anal Bead Adults Sex Toys for Women Adult Game
Rated 5.00 out of 5$8.28 – $22.47Price range: $8.28 through $22.47 -
A4 Digital Graphics Tablet: LED Light Box Pad for Writing, Painting
Rated 5.00 out of 5$11.02 -
Jabra Evolve 20 USB Stereo Ear-Pad Headset
Rated 5.00 out of 5$39.44 -
Men'S Casual Fashion Shirt Striped Texture Fabric Comfortable Senior Soft Skin Suitable for Home Or Commute Wearing All Stylish Shirts Simple Elegant Style Men'S Top Long Sleeve Shirts for Men
Rated 5.00 out of 5$27.43 – $27.73Price range: $27.43 through $27.73 -
Logitech H390 USB Headset with Microphone - Black
Rated 5.00 out of 5$49.00Original price was: $49.00.$26.28Current price is: $26.28.
World Trading Site
SOYES XS18 Pro 3G Network Mini Smartphone Android 8.1 2GB RAM 16GB ROM Facial Recognition Dual SIM 1000mAh 3.0 Inch Small Phone
$45.23 – $49.83Price range: $45.23 through $49.83
SOYES XS18 Pro Mini Smartphone Android 8.1 2GB RAM 16GB ROM Facial Recognition Dual SIM 1000mAh 3G Network 3.0 Inch Small Phone
Basic Description
Model : SOYES XS18 Pro (New Arrivial Mini Smartphone)
Sim Card Dual SIM Card Dual Standby (nano sim card)
GPS Yes
StyleBar
Color Black, Blue, Blue-green Pink, Gray
Shell Material Nami Meatal Glass(Double Glass Body 3D Design, Metal Structure)
System
OS Android 8.1
Chipset MediaTek, Quad core, MTK6580
2GB RAM + 16GB ROM
Card Extend : Support, (Maximum extend to 64 GB)
Display Size : 3.0 Inch
Band:
2G: GSM 850/900/1800/1900
3G WCDMA: B1/B3/B5/B8
Package included:
1 x Mini Smartphone
1 x Cable
1 x Phone transparent protective cover
1 x Phone Screen Protector
Language:
Default English, compatible with Indonesia, Malaysia, German, English, Spanish, Philippines, French, Italy, Persian, Portugal, Vietnam, Turkey, Russian, Arabic, India, Thai, Cambodia and Myanmar

























| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 cm |
| Brand Name | UNIWA |
| Item Condition | New |
| Touch Screen | Yes |
| Fast Charging | Nonsupport |
| 3.5mm Headphone Port | no |
| Operation System | Android |
| Rear Camera Pixel | 5MP |
| Display Resolution | 854×480 |
| Front Camera Pixel | 0.3MP |
| Design | BAR |
| Battery Type | Not Detachable |
| Charging Power | other |
| Front Camera Quantity | 1 |
| Language | Arabic |
| Rear Camera Quantity | 3 |
| Display Size | 3.0 |
| Screen Type | Normal Screen |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Biometrics Technology | Face Recognition |
| Battery Capacity(mAh) | 1000 |
| Charging Interface Type | TYPE-C |
| Wireless Charging | no |
| SIM Card Quantity | 2 SIM Card |
| NFC | no |
| Battery Capacity Range | <3000 mAh |
| IP68/IP69K | no |
| Memory Card Type | Shared with SIM slot |
| Wi-fi | YES |
| Cellular | 2G |
| Screen Material | IPS |
| Android Version | 8.1 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
2024 NEW Global Version Original Xioami Pad 6S Pro Tablet 16GB+1T 11inch HD 4K Android 14 20000mAh 5G Dual SIM WiFi GPS Tablet
$90.20 – $130.85Price range: $90.20 through $130.85Sold By: www.AliDady.comNew listing in 2024, MI factory direct sales Specification: Model No.: XIOAMI Pad 6S PRO CPU: Snapdragon 888 Deca Core (Latest 10 Core) SIM/TF: 2 SIM Card Slots (Nano SIM) + 1 TF Card Slots (Maximum support extension 128GB) Screen: 11 Inch 4K Screen Resolution :2560*1600 Camera: Front Camera 16MP+ Rear Camera 32MP …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
2024 NEW Original Xioami Pad 6S Pro Tablet 11inch HD 4K Android 14 16GB+1T 20000mAh 5G Dual SIM Bluetooth WiFi GPS WPS Tablet PC
$90.07 – $131.37Price range: $90.07 through $131.37Sold By: www.AliDady.comNew listing in 2024, MI factory direct sales Specification: Model No.: XIOAMI Pad 6S PRO CPU: Snapdragon 888 Deca Core (Latest 10 Core) SIM/TF: 2 SIM Card Slots (Nano SIM) + 1 TF Card Slots (Maximum support extension 128GB) Screen: 11 Inch 4K Screen Resolution :2560*1600 Camera: Front Camera 16MP+ Rear Camera 32MP …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 inch Global Version Mi Tablet SE 64GB 128GB 90Hz Display 6650mAh MTK Helio G85 Dual Speakers Dolby Atmos
Sold By: www.AliDady.comGlobal Version Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 inch Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 ————- MediaTek Helio G85,Octa-core Screen ———- 8.7 inch 1340*800 (LCD) Display, 90Hz Refresh Rate RAM+ROM —– 4GB+64GB, 4GB+128GB, 6GB+128GB,LPDDR4X + EMMC 5.1 Camera ——– 8MP Rear Camera, 5MP Front Camera Battery ——— 6650mAh (typ),Supports 18W Fast Charging,USB Type-C OS ————– Global Version, …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
2024 Original XioaMi Pad 6S Pro Tablet Android14 Snapdragon888 11Inch HD 16GB+1TB 12000mAh 5G Dual SIM Bluetooth WiFi GPS Tables
$85.14 – $108.66Price range: $85.14 through $108.66Sold By: www.AliDady.commodname=ckeditor New listing in 2024, factory direct sales Description The tablet is suitable for many languages, please rest assured to buy, the tablet accessories are complete and brand new, please check the tablet after receiving the tablet, if you have any questions, please feel free to contact us, thank you for your support! …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page












Reviews
There are no reviews yet.