Category
Top rated products
-
Logitech H390 USB Headset with Microphone - Black
Rated 5.00 out of 5$49.00Original price was: $49.00.$26.28Current price is: $26.28. -
2024 Autumn Winter New Arrivals Dress Elegant O-neck Solid Texture Flounce Long Dress Women Winter New Long Sleeve Dress Sales
Rated 5.00 out of 5$6.14 – $7.02Price range: $6.14 through $7.02 -
XPPen Deco 01 V2 10x6 inch 8192 Level Battery-free Pen Support Windows Mac Digital Graphics Tablet for Drawing Animation
Rated 5.00 out of 5$85.35Original price was: $85.35.$53.50Current price is: $53.50. -
1PC Luxurious Rabbit-Shaped Long Plush Sofa Cushion - Ultra-Soft, Thickened, and Delicate for Winter Warmth - Non-Slip Furniture Protective Cover for Living Rooms, Bedrooms, and Offices with Easy Care and Durable Construction
Rated 5.00 out of 5$7.42 – $25.35Price range: $7.42 through $25.35 -
GAOMON S620 6.5 x 4 Inches Digital Tablet Anime, OSU with 8192 Levels Battery-Free Pen
Rated 5.00 out of 5$46.14 -
TOZO T9 True Wireless Earbuds Bluetooth 5.3 Noise Cancelling 4 Mic Headphones Deep Bass
Rated 5.00 out of 5$16.65 – $19.85Price range: $16.65 through $19.85 -
XIAOMI True Wireless Earphones E17 ANC Bluetooth5.3 Earbuds Active Noise Cancelling In Ear HiFi Stereo Headsets For Android iOS
Rated 5.00 out of 5$10.15 – $10.72Price range: $10.15 through $10.72 -
Metal Anal Plug Stainless Steel Butt Plug With Jewelry Colorful Crystal Anus Plug Anal Bead Adults Sex Toys for Women Adult Game
Rated 5.00 out of 5$8.28 – $22.47Price range: $8.28 through $22.47 -
A4 Digital Graphics Tablet: LED Light Box Pad for Writing, Painting
Rated 5.00 out of 5$11.02 -
Jabra Evolve 20 USB Stereo Ear-Pad Headset
Rated 5.00 out of 5$39.44
World Trading Site
SOYES XS18 Pro Mini Smartphone 2GB RAM 16GB ROM Android8.1 3.0” With Facial Recognition Dual SIM Standby 3G Network Small Phone
$60.11 Original price was: $60.11.$41.16Current price is: $41.16.
SOYES XS18 Pro Mini Smartphone 2GB RAM 16GB ROM Android8.1 3.0'' With Facial Recognition Dual SIM Standby 3G Network Small Phone
◇ Description:
|
Basic Description |
|
|
Model |
SOYES XS18 Pro (New Arrivial Mini Smartphone) |
|
Band |
2G: GSM 850/900/1800/1900 |
|
3G WCDMA: B1/B3/B5/B8 |
|
|
Sim Card |
Dual SIM Card Dual Standby (nano sim card) |
|
GPS |
Yes |
|
Style |
Bar |
|
Color |
Black, Blue, Light Blue, Pink, Gray |
|
Shell Material |
Nami Meatal Glass(Double Glass Body 3D Design, Metal Structure) |
|
System |
|
|
OS |
Android 8.1 |
|
Chipset |
MediaTek, Quad core, MTK6580 |
|
ROM |
2GB |
|
RAM |
16GB |
|
Card Extend |
Support, (Maximum extend to 64 GB) |
|
Screen |
|
|
Display Size |
3.0 Inch |
|
Support Format |
|
|
Video |
MP4 / AVI |
|
Audio |
MP3 / WAV / MP4 / AAC / WMA |
|
Data Transfer & Connectivity |
|
|
Data transfer |
USB/bluetooth |
|
Mobile internet |
WAP/WiFi |
|
Features |
|
|
Camera |
Front camera 0.3MPX +Rear camera 5MPX |
|
Language |
Multi-language,as shown on detailed description “language” |
|
Message |
SMS/MMS/E-Mail |
|
GPS |
Yes |
|
WIFI |
Yes |
|
Bluetooth |
Yes, BT4.0 |
|
FM Radio |
Yes |
|
Google Play |
Yes |
|
HiFi speaker box |
Yes |
|
Java |
Yes |
|
Gravity Sensor |
Yes |
|
Youtube |
Yes |
|
Alert Types |
Vibration; MP3, WAV ringtones |
|
Dimensions |
90.05mm*46.3mm*10.5 mm |
|
Package Weight |
160g (Single phone weight:55g) |
|
Battery |
Li-Ion 1000mAh battery |
|
IO interface |
Type-C |
|
Headphone jack |
Type-C |
|
Other Features |
Facial recognition,book, Email, Messaging, wallpapers, calendar, calculator, clock, camera,
tethering & portable hotspot, etc |
|
Package included |
1 x Mini Smartphone |
|
1 x Cable |
|
|
1 x Phone transparent protective cover |
|
|
1 x Phone Screen Protector |
|
◇ Language:
Default English, compatible with Indonesia, Malaysia, German, English, Spanish, Philippines, French, Italy, Persian, Portugal, Vietnam, Turkey, Russian, Arabic, India, Thai, Cambodia and Myanmar

























| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 cm |
| Brand Name | UNIWA |
| Item Condition | New |
| Touch Screen | Yes |
| Fast Charging | Nonsupport |
| 3.5mm Headphone Port | no |
| Operation System | Android |
| Rear Camera Pixel | 5MP |
| Display Resolution | 480×320 |
| Front Camera Pixel | 0.3MP |
| Design | BAR |
| Battery Type | Not Detachable |
| Charging Power | other |
| Front Camera Quantity | 1 |
| Language | Arabic |
| Rear Camera Quantity | 3 |
| Display Size | 3.0 |
| Screen Type | Normal Screen |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Biometrics Technology | Face Recognition |
| Battery Capacity(mAh) | 900 |
| Charging Interface Type | TYPE-C |
| Wireless Charging | no |
| SIM Card Quantity | 2 SIM Card |
| Bluetooth Version | YSE |
| Battery Capacity Range | <3000 mAh |
| Wi-fi | no |
| Certification | CE |
| Built-in GPS | no |
| Cellular | 2G |
| Screen Material | TFT |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
2024 Global Version Original Xioami Pad 6S Pro Tablet 11inch HD 4K Android 14 16GB+1T 20000mAh 5G Dual SIM WiFi GPS Tablet PC
$90.07 – $130.85Price range: $90.07 through $130.85Sold By: www.AliDady.comNew listing in 2024, MI factory direct sales Specification: Model No.: XIOAMI Pad 6S PRO CPU: Snapdragon 888 Deca Core (Latest 10 Core) SIM/TF: 2 SIM Card Slots (Nano SIM) + 1 TF Card Slots (Maximum support extension 128GB) Screen: 11 Inch 4K Screen Resolution :2560*1600 Camera: Front Camera 16MP+ Rear Camera 32MP …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Xiaomi Redmi Pad SE Tablet, global version, FHD + screen 11 “,8 cores Snapdragon® 680,90Hz, 8000 mAh battery,Dolby Atmos,WIFI
$223.40Original price was: $223.40.$166.51Current price is: $166.51.Sold By: www.AliDady.comRedmi iPad SE CPU ——————- sn-680 Mobile Platform, up to 2.4 GHz ———- FHD + 11 “screen, 1920×1200 resolution, 207 DP, up to 90Hz ———– 8 MP rear camera, 5 MP front camera Battery & Charge ———8000 mAh (Type),Charge 10W,USB Type-C Network and connectivity ———– Wi-Fi,Bluetooth 5.0 Other ———– Four speakers, Dolby Atmos® Support, 3.5mm …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
2024 Global Version XioaMi Pad 6 Pro Tablet Android 13 16GB 1TB Dual SIM 10 Core 12000mAh 5G Network Phone Call GPS Tablet PC
$94.44 – $130.77Price range: $94.44 through $130.77Sold By: www.AliDady.comNew listing in 2024, factory direct sales Specification: Model No.: Xioami Pad 6 PRO CPU: MTK6797 Deca Core (Latest 10 Core) SIM/TF: 2 SIM Card Slots (Nano SIM) + 1 TF Card Slots (Maximum support extension 128GB) Screen: 11 Inch 4K Screen Resolution :2560*1600 Camera: Front Camera 24MP+ Rear Camera 48MP Memory: 16GB RAM+1T ROM/16GB …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
2024 NEW Original Xioami Pad 6S Pro Tablet 11inch HD 4K Android 14 16GB+1T 20000mAh 5G Dual SIM Bluetooth WiFi GPS WPS Tablet PC
$93.33 – $142.44Price range: $93.33 through $142.44Sold By: www.AliDady.comNuevo listado en 2024, ventas directas de fábrica MI Especificación: N. ° de Modelo: XIOAMI Pad 6S PRO CPU: Snapdragon 888 Deca Core (último núcleo 10) SIM/TF: 2 ranuras para tarjetas SIM (Nano SIM) + 1 ranuras para tarjetas TF (extensión de soporte máxima de 128GB) Pantalla: pantalla 4K de 11 pulgadas …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page











Reviews
There are no reviews yet.