Category
Top rated products
-
TOZO T9 True Wireless Earbuds Bluetooth 5.3 Noise Cancelling 4 Mic Headphones Deep Bass
Rated 5.00 out of 5$16.65 – $19.85Price range: $16.65 through $19.85 -
XIAOMI True Wireless Earphones E17 ANC Bluetooth5.3 Earbuds Active Noise Cancelling In Ear HiFi Stereo Headsets For Android iOS
Rated 5.00 out of 5$10.15 – $10.72Price range: $10.15 through $10.72 -
Metal Anal Plug Stainless Steel Butt Plug With Jewelry Colorful Crystal Anus Plug Anal Bead Adults Sex Toys for Women Adult Game
Rated 5.00 out of 5$8.28 – $22.47Price range: $8.28 through $22.47 -
A4 Digital Graphics Tablet: LED Light Box Pad for Writing, Painting
Rated 5.00 out of 5$11.02 -
Jabra Evolve 20 USB Stereo Ear-Pad Headset
Rated 5.00 out of 5$39.44 -
Men'S Casual Fashion Shirt Striped Texture Fabric Comfortable Senior Soft Skin Suitable for Home Or Commute Wearing All Stylish Shirts Simple Elegant Style Men'S Top Long Sleeve Shirts for Men
Rated 5.00 out of 5$27.43 – $27.73Price range: $27.43 through $27.73 -
Logitech H390 USB Headset with Microphone - Black
Rated 5.00 out of 5$49.00Original price was: $49.00.$26.28Current price is: $26.28. -
2024 Autumn Winter New Arrivals Dress Elegant O-neck Solid Texture Flounce Long Dress Women Winter New Long Sleeve Dress Sales
Rated 5.00 out of 5$6.14 – $7.02Price range: $6.14 through $7.02 -
XPPen Deco 01 V2 10x6 inch 8192 Level Battery-free Pen Support Windows Mac Digital Graphics Tablet for Drawing Animation
Rated 5.00 out of 5$85.35Original price was: $85.35.$53.50Current price is: $53.50. -
1PC Luxurious Rabbit-Shaped Long Plush Sofa Cushion - Ultra-Soft, Thickened, and Delicate for Winter Warmth - Non-Slip Furniture Protective Cover for Living Rooms, Bedrooms, and Offices with Easy Care and Durable Construction
Rated 5.00 out of 5$7.42 – $25.35Price range: $7.42 through $25.35
World Trading Site
Water-Based Purifier Air Washer, Air Revitalizer & Freshener, Air Fresher with 7 LED Color Changing Light for Rooms (Black)
$42.35 – $42.94Price range: $42.35 through $42.94
About this item
- High Effective Air Purifer: Expericially for large room and small room, living room, bathroom, warehouse, office, etc. ap airpleasure air purfier lead a better life.
- Easy to Clean: 1000ml capacity, just need to clean the bottle every day.
- Material: Made with BPA FREE material, can be used with confidence. And you can add a few drops of essential oils into the air purifier, turn stale, dirty air into fresh scented air. Please notice that bottle gall(transparent bowl at the bottom) is made of ABS plastic, It only needs to be cleaned with clean water or warm water, Not Hot Water.
- with LED Night Light: With night light design, 7 colors changing mood lights, give you a peaceful of night.
- Buy with Confidence: Add 2-3 drops of fragrance oil or any of your favorite essential oil and it becomes an aromatizer while at the same fresh the air. Please note that this unit is not a diffuser, our air purifier do not contain essential oils. Welcome to purchase our ap airpleasure essential oils to use together.









| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 cm |
| Brand Name | Alanchi |
| Air Volume | 50m³/h |
| Power (W) | 10w |
| Voltage | 100-240V |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Coverage Area | >61㎡ |
| Dimension | other |
| Function | Fragrant |
| Wind Speed | Standard |
| Usage Condition | Household |
| Capacity (CFM) | / |
| Type | Air Ionizer |
| Benzene Removal Rate | 99.00% |
| Style | Air Purifier |
| Installation | Mini |
| Formaldehyde Removal Rate | 96.20% |
| Power Source | A.C. Source |
| Noise | ≤50dB |
| Anion Density | 1000000pcs/m³ |
| Oxygen Supply | Below 1L/min |
| Power Supply | Alternating Current |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
Portable Folding Washing Machine 3 Modes Deep Cleaning Half Automatic Mini Travel Washer US Plug 110-240V
$53.17Sold By: www.AliDady.comDescriptive Scenario:Â Imagine the convenience of doing laundry without the hassle of lugging your clothes to a laundromat. The “Portable Folding Washing Machine” is designed for those moments when you need a quick and efficient wash. Whether you’re a busy parent with baby clothes piling up or a traveler seeking a compact solution for fresh …
Add to cart Buy Now -
Hot sale Personal USB Ultrasonic Turbine Washer Portable Mini Washing Machine for Travel and Children’s Laundry
$18.04 – $18.15Price range: $18.04 through $18.15Sold By: www.AliDady.com
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
8L Portable Small Foldable Washing Machine with Spin Dryer For Socks Underwear Panties Washer Household Mini Washing Machine
$48.26 – $48.97Price range: $48.26 through $48.97Sold By: www.AliDady.comVoltage: US 110V EU 220V UK 230V Note: Only small items of clothing can be washed1. Large capacity: 29.5 * 29.5 * 29CM , One washable: 1 baby bath towel&8 baby clothes&15 baby sweaters&4 small toys&2 mother T-shirts&6 underwear&8 underwear&12 pairs of socks (Above data provided by the laboratory to 800 g driven cloths capacity …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Single Person Can Be Used As An Electric Sewer Tool
$15.66Sold By: Great_StoreProduct information: Material: Manganese Steel Style: simple and stylish Features: pipe dredging Colour: black Packing list: Pipe dredge*1 Product Image:
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page











Reviews
There are no reviews yet.