Category
Top rated products
-
TOZO T9 True Wireless Earbuds Bluetooth 5.3 Noise Cancelling 4 Mic Headphones Deep Bass
Rated 5.00 out of 5$16.65 – $19.85Price range: $16.65 through $19.85 -
XIAOMI True Wireless Earphones E17 ANC Bluetooth5.3 Earbuds Active Noise Cancelling In Ear HiFi Stereo Headsets For Android iOS
Rated 5.00 out of 5$10.15 – $10.72Price range: $10.15 through $10.72 -
Metal Anal Plug Stainless Steel Butt Plug With Jewelry Colorful Crystal Anus Plug Anal Bead Adults Sex Toys for Women Adult Game
Rated 5.00 out of 5$8.28 – $22.47Price range: $8.28 through $22.47 -
A4 Digital Graphics Tablet: LED Light Box Pad for Writing, Painting
Rated 5.00 out of 5$11.02 -
Jabra Evolve 20 USB Stereo Ear-Pad Headset
Rated 5.00 out of 5$39.44 -
Men'S Casual Fashion Shirt Striped Texture Fabric Comfortable Senior Soft Skin Suitable for Home Or Commute Wearing All Stylish Shirts Simple Elegant Style Men'S Top Long Sleeve Shirts for Men
Rated 5.00 out of 5$27.43 – $27.73Price range: $27.43 through $27.73 -
Logitech H390 USB Headset with Microphone - Black
Rated 5.00 out of 5$49.00Original price was: $49.00.$26.28Current price is: $26.28. -
2024 Autumn Winter New Arrivals Dress Elegant O-neck Solid Texture Flounce Long Dress Women Winter New Long Sleeve Dress Sales
Rated 5.00 out of 5$6.14 – $7.02Price range: $6.14 through $7.02 -
XPPen Deco 01 V2 10x6 inch 8192 Level Battery-free Pen Support Windows Mac Digital Graphics Tablet for Drawing Animation
Rated 5.00 out of 5$85.35Original price was: $85.35.$53.50Current price is: $53.50. -
1PC Luxurious Rabbit-Shaped Long Plush Sofa Cushion - Ultra-Soft, Thickened, and Delicate for Winter Warmth - Non-Slip Furniture Protective Cover for Living Rooms, Bedrooms, and Offices with Easy Care and Durable Construction
Rated 5.00 out of 5$7.42 – $25.35Price range: $7.42 through $25.35
World Trading Site
Wireless Heating Waist Supporter Warm Hot Compress Stomach Heating Belt Heating Physiotherapy Waist Support Electric Abdominal M
$41.79
Wireless Design
Experience ultimate convenience with our wireless heating waist supporter, perfect for on-the-go warmth.
Heating Therapy
Relieve pain and discomfort with our electric abdominal massage instrument, providing soothing heat therapy.
Abdominal Support
Our heating belt offers excellent support to your waist, enhancing comfort and aiding recovery.
Easy to Use
This warm hot compress stomach heating belt is designed for ease of use, making it ideal for daily use.
Portable Size
Compact and lightweight, this heating physiotherapy waist support is easy to carry around, ensuring you stay warm wherever you go.

| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 cm |
| Brand Name | OIMG |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Massage & Relaxation |
| Application | Waist |
| Size | Medium |
| Rated Voltage | 5V |
| Power | 7W |
| Heating Temperature | 40℃60℃ |
| Temperature Control Range | 40℃60℃ |
| Body care parts | Waist Support |
| Product Features | Heating Massage |
| Product Selling Point | Graphene Heating |
| Material Fabric | Breathable Non-Woven Fabric |
| Controller Gear | 3 |
| Color Classification | Belt High Grade GrayBelt Advanced BlueBelt Advanced Black |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
IB Series Glue for False Eyelash Extension Glue Non-irrititing professional Waterproof Adhesive Korean Original Makeup Tools
$18.04 – $20.34Price range: $18.04 through $20.34Sold By: www.AliDady.comIB Series Glue for False Eyelash Extension Glue Non-irrititing professional Semi-Permanent Waterproof Adhesive Korea Original 【Product Name】IB Series Glue 【Origin】Korean original 【Specification】5 ml 【Color】Black Glue 【Viscosity】 Liquid type 【Private Label】Available 【Usage】 Individual or beauty salon 【Note】 Please do not mix and store with glue,if not,the glue will be dried.Do not place close to fire. 【Note】 …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
The ultimate nail care toolkit – professional electric nail clippers, polishers, polishers, file organizers, and shaping tools –
$21.93 – $22.46Price range: $21.93 through $22.46Sold By: www.AliDady.com
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Home Fashion Smart Music Boxing Trainer
$105.00 – $112.00Price range: $105.00 through $112.00Sold By: Great_StoreProduct information: Material: Leather+PP Size:40*40*7.5CM Margin:440CM Thickness:75MM Color:black Applicable people:Professional training/children/amateur fitness Size Information: Packing list: Boxing Target*1/Boxing Target*1Gloves*2Pair Product Image:
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Intelligent Music Sports Boxing Machine Children Boxing Trainer
$43.00 – $109.00Price range: $43.00 through $109.00Sold By: Great_StoreProduct information: Product Category: other boxing supplies Material: PU Style: hanging-type Packing list: Wall target set x1 Product Image:
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page











Reviews
There are no reviews yet.