Category
Top rated products
-
A4 Digital Graphics Tablet: LED Light Box Pad for Writing, Painting
Rated 5.00 out of 5$11.02 -
Jabra Evolve 20 USB Stereo Ear-Pad Headset
Rated 5.00 out of 5$39.44 -
Men'S Casual Fashion Shirt Striped Texture Fabric Comfortable Senior Soft Skin Suitable for Home Or Commute Wearing All Stylish Shirts Simple Elegant Style Men'S Top Long Sleeve Shirts for Men
Rated 5.00 out of 5$27.43 – $27.73Price range: $27.43 through $27.73 -
Logitech H390 USB Headset with Microphone - Black
Rated 5.00 out of 5$49.00Original price was: $49.00.$26.28Current price is: $26.28. -
2024 Autumn Winter New Arrivals Dress Elegant O-neck Solid Texture Flounce Long Dress Women Winter New Long Sleeve Dress Sales
Rated 5.00 out of 5$6.14 – $7.02Price range: $6.14 through $7.02 -
XPPen Deco 01 V2 10x6 inch 8192 Level Battery-free Pen Support Windows Mac Digital Graphics Tablet for Drawing Animation
Rated 5.00 out of 5$85.35Original price was: $85.35.$53.50Current price is: $53.50. -
1PC Luxurious Rabbit-Shaped Long Plush Sofa Cushion - Ultra-Soft, Thickened, and Delicate for Winter Warmth - Non-Slip Furniture Protective Cover for Living Rooms, Bedrooms, and Offices with Easy Care and Durable Construction
Rated 5.00 out of 5$7.42 – $25.35Price range: $7.42 through $25.35 -
GAOMON S620 6.5 x 4 Inches Digital Tablet Anime, OSU with 8192 Levels Battery-Free Pen
Rated 5.00 out of 5$46.14 -
TOZO T9 True Wireless Earbuds Bluetooth 5.3 Noise Cancelling 4 Mic Headphones Deep Bass
Rated 5.00 out of 5$16.65 – $19.85Price range: $16.65 through $19.85 -
XIAOMI True Wireless Earphones E17 ANC Bluetooth5.3 Earbuds Active Noise Cancelling In Ear HiFi Stereo Headsets For Android iOS
Rated 5.00 out of 5$10.15 – $10.72Price range: $10.15 through $10.72
World Trading Site
XIAOMI MIJIA Mini Portable Blender Electric Fruit Juicer Machine Orange Juicer Kitchen Food Processor Maker Juice Extractor Home
$62.37 Original price was: $62.37.$35.67Current price is: $35.67.
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 cm |
| Brand Name | XIAOMI |
| Capacity | 300ml |
| Hign-concerned Chemical | none |
| Origin | Mainland China |
| Power (W) | 45W |
| Pulp Container Volume | 0.5L-1L |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 82*82*205mm |
| Shape of Charging Port | Round |
| Laying Method | Mini |
| Rating (Rpm) | 15001-18000Rpm |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | MJZZB01PL |
| Housing Material | Food Grade ABS |
| Charging Port Shape | Round |
| Certification | EMC |
| Function | Ice Cream |
| Type | Citrus Juicer |
| Speed Adjustment | Manual |
| Cup Body Material | Plastic |
| Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
Kitchen BBQ Oil Brushs High Temperature Resistant Barbecue Brush Safe Paint Brush Reusable Pastry Brush Outdooor Cooking Tools
$6.25Sold By: www.AliDady.comNon-toxic and environmentally friendly.Multifunctional kitchen utensils and tools.Suitable for baking, cooking, barbecue.For cake, bread, butter or barbecue, brush the cooking utensils with oil.Easy to clean and resistant to high temperatures Material: Pet silk +PP plastic handleSize:L: About 150mm in length, brush hair is about 42*33mmS: About 156mm in length, brush hair is about 27*30mm
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Portable Stainless Steel Folding Grill Basket BBQ Grill Basket With Handle for Fish Vegetables Shrimp Cook Accessories Outdoor
$17.20 – $25.25Price range: $17.20 through $25.25Sold By: www.AliDady.comFrom the brand Product Description Lightweight Easy for you to handle, flip, and carry around on your grilling and camping trips. Made light yet sturdy enough to take the heat. Rust-Resistant Our basket is made with high-quality Stainless steel so it won't rust or corrode even when wet or moist from your delicious …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
7-16inch Barbecue Clips Food BBQ Steak Bread Tongs Cooking Utensils Party Non-Slip Clips Home Kitchen Baking Gadgets Accessories
$6.25 – $9.43Price range: $6.25 through $9.43Sold By: www.AliDady.comDescription: 【High-Quality Stainless Steel】: Our food tongs are made from premium stainless steel material, ensuring long-lasting durability and resistance to rust. Designed for versatile usage, they are ideal for various cooking and serving tasks. 【Smooth Surface】: The smooth surface of our tongs allows for easy gripping and handling of food items. Whether you’re grilling, serving, …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Non-Slip Stainless Steel Food Tongs Meat Salad Bread Serving Tongs BBQ Meat Bread Clip Kitchen Accessories Cooking Utensils
$9.23 – $10.22Price range: $9.23 through $10.22Sold By: www.AliDady.comProduct Detail: Material: Stainless Steel Color: Gold Size: 20cm * 4.5cm Product Feature: 【Multi-purpose】 Food tongs are suitable for many occasions such as home and kitchen,party,barbecue.It can be used as serving tongs,noodle,BBQ tongs,Ice cubes,steak,salad and bread tongs.【Safe & Reusable】Food grade stainless steel material. Eco-friendly and durable.Easy to clean and operate.It can also be washed in …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page











Reviews
There are no reviews yet.