Category
Top rated products
-
1PC Luxurious Rabbit-Shaped Long Plush Sofa Cushion - Ultra-Soft, Thickened, and Delicate for Winter Warmth - Non-Slip Furniture Protective Cover for Living Rooms, Bedrooms, and Offices with Easy Care and Durable Construction
Rated 5.00 out of 5$7.42 – $25.35Price range: $7.42 through $25.35 -
GAOMON S620 6.5 x 4 Inches Digital Tablet Anime, OSU with 8192 Levels Battery-Free Pen
Rated 5.00 out of 5$46.14 -
TOZO T9 True Wireless Earbuds Bluetooth 5.3 Noise Cancelling 4 Mic Headphones Deep Bass
Rated 5.00 out of 5$16.65 – $19.85Price range: $16.65 through $19.85 -
XIAOMI True Wireless Earphones E17 ANC Bluetooth5.3 Earbuds Active Noise Cancelling In Ear HiFi Stereo Headsets For Android iOS
Rated 5.00 out of 5$10.15 – $10.72Price range: $10.15 through $10.72 -
Metal Anal Plug Stainless Steel Butt Plug With Jewelry Colorful Crystal Anus Plug Anal Bead Adults Sex Toys for Women Adult Game
Rated 5.00 out of 5$8.28 – $22.47Price range: $8.28 through $22.47 -
A4 Digital Graphics Tablet: LED Light Box Pad for Writing, Painting
Rated 5.00 out of 5$11.02 -
Jabra Evolve 20 USB Stereo Ear-Pad Headset
Rated 5.00 out of 5$39.44 -
Men'S Casual Fashion Shirt Striped Texture Fabric Comfortable Senior Soft Skin Suitable for Home Or Commute Wearing All Stylish Shirts Simple Elegant Style Men'S Top Long Sleeve Shirts for Men
Rated 5.00 out of 5$27.43 – $27.73Price range: $27.43 through $27.73 -
Logitech H390 USB Headset with Microphone - Black
Rated 5.00 out of 5$49.00Original price was: $49.00.$26.28Current price is: $26.28. -
2024 Autumn Winter New Arrivals Dress Elegant O-neck Solid Texture Flounce Long Dress Women Winter New Long Sleeve Dress Sales
Rated 5.00 out of 5$6.14 – $7.02Price range: $6.14 through $7.02
World Trading Site
YIKOOLIN Portable Nail File Care Electric Nail Drill with 4 Speeds Cuticle Trimmer Battery Operated Manicure and Pedicure Tools
$10.55 – $17.12Price range: $10.55 through $17.12
Product Description:
Product Name:Nail Polishing Machine
Main Material:ABS
Product Size:About 16*2cm/6.3*0.8inch
Color:White/Pink
Specifications: USB plug
Product Packaging: Color Box
Applicable People: General
Package Included:
White-1/Pink-1
1*Grinding Machine
11*Grinding Head
6*Sand Ring
1*Ceramic Grinding Head
1*Data Cable
1*Manual
White-2/Pink-2
1*Grinding Machine
5*Grinding Head
1*Data Cable
1*Manual
Features:
1.Compact and Portable:This 5 in 1 Electric Nail Polish Drill Machine is compact and portable, making it easy to carry around and use wherever you need a manicure.
2.Versatile Tool:With its multi-functional capabilities,this tool acts as a nail drill,gel remover,and more,making it a versatile addition to your manicure kit.
3.Electric Power:Powered by electricity,this manicure drill ensures efficient and effective operation,providing a professional-grade manicure experience at home.
4.Durable Material:Made from durable plastic,this manicure drill is designed to withstand regular use while remaining lightweight and portable.
5.Easy to Use:This manicure drill is user-friendly and easy to operate,making it suitable for both professional nail artists and home users.









| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | PL(Origin) |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory |
| Output voltage | other |
| Certification | CE |
| Material | Plastic |
| No-Load Speed | 20000rpm |
| Size | 1Set |
| Model Number | DMJ-1101-DCK |
| Power | other |
| Manicure Electric File | Drill Electric Machine Manicure |
| Nails Accessories And Tools | Nail Kit |
| Nail Equipment | Drill Machine For Manicure Kit |
| Electric Apparatus Nail Drill Machine | Manicure Tool Electric |
| Nails Products | Nail Equipment |
| Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
Children’s Music Boxing Machine Blue Light Hitting Reaction Boxing Target Intelligent Electronic Wall Target
$71.00 – $74.00Price range: $71.00 through $74.00Sold By: Great_StoreProduct information: Applicable scenario: Martial arts self-defense Color: children boxing target without gloves, children boxing target children gloves, children boxing target adult gloves, Red Light Children boxing target without gloves, Red Light Children boxing target children gloves, Red Light Children boxing target adult gloves Style: hanging-type Material: PU Packing list: Boxing machine x1 Product Image:
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
100pcs/Box 32G 4mm 6mm 8mm 13mm Painless Small Needle Irrigator Eyelid Tool Parts For Teeth Disposable Syringes Needles
$24.88 – $25.31Price range: $24.88 through $25.31Sold By: www.AliDady.com
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Dental Loupes Dental Magnifier Dental Lab Medical Loupes Magnification Binocular 2.5/3.5x Headlight Wireless 5W Headlamp
$54.18 – $54.91Price range: $54.18 through $54.91Sold By: www.AliDady.comSpecificationsMaterial of the Loupe Lens: optical glassColor: black or whiteMagnification: 2.5X, 3.5XDepth of View: 90 mm(2.5X), 80 mm(3.5X)Field of View: 100 mm(2.5X), 60 mm(3.5X)Working Distance: 320-420 mm or 420-620 mmInterpupillary Distance: about 53-65mmWireless headlamp Net Weight:0.035kg Features1.Wide field of view and generous depth of field with high enough magnification for daily use. Superior field of …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Eyebrow Tint Airbrush Brow Pigment for Hybrid Dye&Tint 10ml Tattoo Ink Supplies Tinta para tatuar Maquiagem Makeup Maquillaje
$28.99Original price was: $28.99.$25.59Current price is: $25.59.Sold By: www.AliDady.comAirbrush Brow Pigment for Hybrid Dye&Tint 10ml Eyebrow Tint Airbrush Brow Pigment for Hybrid Dye&Tint 10ml Tattoo Ink Supplies Tinta para tatuar Maquiagem Makeup Maquillaje Characters: 1.Introducing ECO PMU Stain Hybrid Dye -a revolutionary innovation in brow staining. 2.Combining the rich pigment payoff of henna with the ease and speed of a tint, this cutting-edge …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page











Reviews
There are no reviews yet.