Category
Top rated products
-
2024 Autumn Winter New Arrivals Dress Elegant O-neck Solid Texture Flounce Long Dress Women Winter New Long Sleeve Dress Sales
Rated 5.00 out of 5$6.14 – $7.02Price range: $6.14 through $7.02 -
XPPen Deco 01 V2 10x6 inch 8192 Level Battery-free Pen Support Windows Mac Digital Graphics Tablet for Drawing Animation
Rated 5.00 out of 5$85.35Original price was: $85.35.$53.50Current price is: $53.50. -
1PC Luxurious Rabbit-Shaped Long Plush Sofa Cushion - Ultra-Soft, Thickened, and Delicate for Winter Warmth - Non-Slip Furniture Protective Cover for Living Rooms, Bedrooms, and Offices with Easy Care and Durable Construction
Rated 5.00 out of 5$7.42 – $25.35Price range: $7.42 through $25.35 -
GAOMON S620 6.5 x 4 Inches Digital Tablet Anime, OSU with 8192 Levels Battery-Free Pen
Rated 5.00 out of 5$46.14 -
TOZO T9 True Wireless Earbuds Bluetooth 5.3 Noise Cancelling 4 Mic Headphones Deep Bass
Rated 5.00 out of 5$16.65 – $19.85Price range: $16.65 through $19.85 -
XIAOMI True Wireless Earphones E17 ANC Bluetooth5.3 Earbuds Active Noise Cancelling In Ear HiFi Stereo Headsets For Android iOS
Rated 5.00 out of 5$10.15 – $10.72Price range: $10.15 through $10.72 -
Metal Anal Plug Stainless Steel Butt Plug With Jewelry Colorful Crystal Anus Plug Anal Bead Adults Sex Toys for Women Adult Game
Rated 5.00 out of 5$8.28 – $22.47Price range: $8.28 through $22.47 -
A4 Digital Graphics Tablet: LED Light Box Pad for Writing, Painting
Rated 5.00 out of 5$11.02 -
Jabra Evolve 20 USB Stereo Ear-Pad Headset
Rated 5.00 out of 5$39.44 -
Men'S Casual Fashion Shirt Striped Texture Fabric Comfortable Senior Soft Skin Suitable for Home Or Commute Wearing All Stylish Shirts Simple Elegant Style Men'S Top Long Sleeve Shirts for Men
Rated 5.00 out of 5$27.43 – $27.73Price range: $27.43 through $27.73
World Trading Site
Blackview Acebook 8 Laptop 15.6” Win 11 12th Gen Intel Core N97 processor 16GB DDR4 512GB SSD 5000mAh Battery with 36W Charge
$471.65 Original price was: $471.65.$339.39Current price is: $339.39.



































| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 cm |
| Brand Name | BLACKVIEW |
| Graphics Brand | Intel |
| Display Ratio | 16:9 |
| Max Turbo Frequency | 3.6GHZ |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Base Frequency (GHz)4 | 3.0GHZ |
| Type | Laptop |
| Dimensions (WxHxD) | 35.9*23.4*2cm |
| Operating System | Windows 11 |
| Origin | Mainland China |
| Graphic Type | Integrated |
| Graphics Card Model | Intel UHD Graphics |
| Number of Cores | 4 |
| Hard Drive Type | SSD |
| Memory Type | DDR4 |
| Keyboards | TOUCHPAD |
| Screen Refresh Rate | 60Hz |
| Weight (Battery Included) | 1.5Kg-1.8Kg |
| Port | HDMI-compatible |
| Video Memory Capacity | 16GB |
| Display Size | 15.6" |
| Touch Screen | no |
| RAM | 16GB |
| Body Material | Metal |
| Thermal Design Power | 12w |
| Expandable storage | YES |
| Keyboard language | English |
| Battery Capacity(mAh) | 5000 |
| Recommended use | Daily Entertainment |
| Hard Drive Capacity | 512GB+1TB |
| Package | Yes |
| CPU Brand/Model | Intel Processor N95 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
Children’s HD Digital Waterproof Camera
$17.21Sold By: Great_StoreProduct information: Battery capacity: 600 mA Charging time: 2-3 hours Working time: 3-6 hours Product size: 80*60 Current and voltage: 5V/1A Liquid crystal screen: 2.3 inches Weight: 65g PC interface: USB 2.0 The product is 800W pixels
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Private Mode I8 Flying Squirrel Smart Touch Game USB2.4G Full Keyboard TV Brain Wireless Remote Control
$13.60Sold By: Great_StoreOverview: Wireless connection,smart & portable size To enjoy PC Multi-media Entertainment at home Convenient& efficient for Conference,Presentation& lecturing To share large TV and projector screen Large PAD for handwrite Specification: Measurements(L x W x H): 146.8 x 97.5 x 19 mm Weight:(grams): 110g Operational Range: up to 3 meters Transmit power: +5db Max Operation current: …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Bugs Finder Spy Gadgets Detector GPS Tracking GSM Card Locator Mini Cam Hidden Camera Pen Spy Wiretap Sound Signal Hunter Finder
$38.00 – $119.00Price range: $38.00 through $119.00Sold By: Great_StoreOverview This product adopts the method of passive wireless frequency scanning, which can accurately find out: eavesdropping device phone eavesdropping, digital eavesdropping, tracking device, car eavesdropping, wireless pinhole camera, wired camera, electrical radiation source, etc. It can effectively prevent eavesdropping, take pictures, cheat, and protect personal privacy and information confidentiality. 1. Anti-Spy, Anti-eavesdropping, Anti-Tracking Detector …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Painted King K68 Painting Board Painted Area 8×5 Inch Hand Painted Plate Painted King Kenting K68 Digital Tablet
$55.00Sold By: Great_StoreRole: Paint King Condition: New Interface Type: USB Additional features: Tablet Induction method: electromagnetic pressure induction
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page











Reviews
There are no reviews yet.