Category
Top rated products
-
1PC Luxurious Rabbit-Shaped Long Plush Sofa Cushion - Ultra-Soft, Thickened, and Delicate for Winter Warmth - Non-Slip Furniture Protective Cover for Living Rooms, Bedrooms, and Offices with Easy Care and Durable Construction
Rated 5.00 out of 5$7.42 – $25.35Price range: $7.42 through $25.35 -
GAOMON S620 6.5 x 4 Inches Digital Tablet Anime, OSU with 8192 Levels Battery-Free Pen
Rated 5.00 out of 5$46.14 -
TOZO T9 True Wireless Earbuds Bluetooth 5.3 Noise Cancelling 4 Mic Headphones Deep Bass
Rated 5.00 out of 5$16.65 – $19.85Price range: $16.65 through $19.85 -
XIAOMI True Wireless Earphones E17 ANC Bluetooth5.3 Earbuds Active Noise Cancelling In Ear HiFi Stereo Headsets For Android iOS
Rated 5.00 out of 5$10.15 – $10.72Price range: $10.15 through $10.72 -
Metal Anal Plug Stainless Steel Butt Plug With Jewelry Colorful Crystal Anus Plug Anal Bead Adults Sex Toys for Women Adult Game
Rated 5.00 out of 5$8.28 – $22.47Price range: $8.28 through $22.47 -
A4 Digital Graphics Tablet: LED Light Box Pad for Writing, Painting
Rated 5.00 out of 5$11.02 -
Jabra Evolve 20 USB Stereo Ear-Pad Headset
Rated 5.00 out of 5$39.44 -
Men'S Casual Fashion Shirt Striped Texture Fabric Comfortable Senior Soft Skin Suitable for Home Or Commute Wearing All Stylish Shirts Simple Elegant Style Men'S Top Long Sleeve Shirts for Men
Rated 5.00 out of 5$27.43 – $27.73Price range: $27.43 through $27.73 -
Logitech H390 USB Headset with Microphone - Black
Rated 5.00 out of 5$49.00Original price was: $49.00.$26.28Current price is: $26.28. -
2024 Autumn Winter New Arrivals Dress Elegant O-neck Solid Texture Flounce Long Dress Women Winter New Long Sleeve Dress Sales
Rated 5.00 out of 5$6.14 – $7.02Price range: $6.14 through $7.02
World Trading Site
Bluetooth Handsfree Earphones YYK-530 Wireless Bussiness Headphone Noise Canceling Headset With Mic For Driver
$18.90 – $26.56Price range: $18.90 through $26.56
Features:
1. BT5.1 technology brings a more stable and faster wireless connection to your device, allowing you to enjoy stable calls and great music.
2. With soft, flexible, and secure fit earhook design, dual-axis 360-degree +360-degree rotation, the left and right ear angles can be
adjusted arbitrarily, ensuring unparalleled comfort and stability when moving.
3. Built-in high-definition microphone, ENC intelligent noise reduction, reduce interference during the call, deep noise reduction,
make the call as clear as an interview.
4. The earphone weighs only 13g, which is very light and stress-free to wear.
5. Unbreakable Hi-Fi Sound: The wireless earphones offer powerful, balanced stereo and dynamic range for an incredible listening experience.
6. LED display power display, power can be checked anytime, anywhere.
7. Comes with a portable storage and charging compartment, which is convenient for charging, storage and carrying, and has good protection.
8. The bluetooth headset is suitable for office, driving, and outdoor sports travel. It has a cool appearance and is a business headset.
You deserve it!
Specification:
Model:Bluetooth headset YYK-530
Bluetooth version: V5.1+EDR
Transmission distance: 10 meters
Play/talk time: about 10-12 hours
Charging time: about 1.5 hours
Standby time: 180 hours
Package Included: Headphone*1, charging compartment*1 (optional), charging cable*1, ear cap*2, manual*1












| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 cm |
| Brand Name | Airme |
| Style | Ear Hook |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Origin | Mainland China |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Material | Plastic |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Control Button | Yes |
| Communication | WireLess |
| Volume Control | Yes |
| Category | Earphones & Headphones |
| Certification | CE |
| Plug Type | none |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Sound Isolating | no |
| Support Memory Card | No |
| Waterproof | No |
| Frequency Response Range | 20 – 20000 |
| Magnet Type | other |
| Wireless Type | bluetooth |
| Line Length | 0 |
| Package List | Replaceable Pads Set |
| Resistance | 32Ω |
| Is wireless | Yes |
| Weight[g] | 0.25 |
| Connectors | USB |
| Earcups Type | Semi-open |
| Bluetooth Version | 5.1 |
| Charging Method | Charging case |
| Support APP | Yes |
| Function | Sport |
| With Microphone | Yes |
| Features | With Microphone |
| item name | YYK-525 |
| sports earphone | YYK-525 earphones |
| bluetooth vesion | v5.1 |
| wireless earphone | wireless headset |
| bluetooth headset | bluetooth earphones |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
Air Conditioner Air Cooler Fan Water Cooling Fan Air Conditioning For Room Office Portable Air Conditioner Cars
$34.18Sold By: Great_StoreOverview: 1. Different cooling atomization technology: The portable air conditioner adopts atomization technology to convert the hydration in the box into ultra-fine water molecules and blow out low-temperature and air-conditioned air. Without making your skin excessively dry. 2. Unique product charm: you can use other products on the market, we use unique products and add …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
HUION H430P 4096 Level Ultrathin Graphics Drawing Tablet
$34.00Sold By: Great_StoreProduct information: Model: H430 Specifications: retail, distribution price Whether it is a gift: Yes, personal gift Applicable festivals: Christmas, Valentine’s Day, Spring Festival, Father’s Day, Mother’s Day, Teacher’s Day, New Year’s Day, Tanabata, National Day, Children’s Day, Women’s Day Applicable gift-giving occasions: weddings, travel souvenirs, graduations, party gatherings, visits and condolences Packing list: Hand-painted board …
HUION H430P 4096 Level Ultrathin Graphics Drawing TabletRead More
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
HUION 420 electronic drawing board
$35.00Sold By: Great_StoreWork area: 4×2.23 inches Power: DC5V Appearance size: 176*115*7.5mm Input current: <60mA Sensing level: 2048Levels Energy consumption: 0.35W Reading speed: 200RPS Line length: 150cm Resolution: 4000LPI Induction height: 15mm Support interface: USB
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Children’s HD Digital Waterproof Camera
$17.21Sold By: Great_StoreProduct information: Battery capacity: 600 mA Charging time: 2-3 hours Working time: 3-6 hours Product size: 80*60 Current and voltage: 5V/1A Liquid crystal screen: 2.3 inches Weight: 65g PC interface: USB 2.0 The product is 800W pixels
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page











Reviews
There are no reviews yet.