Category
Top rated products
-
XPPen Deco 01 V2 10x6 inch 8192 Level Battery-free Pen Support Windows Mac Digital Graphics Tablet for Drawing Animation
Rated 5.00 out of 5$85.35Original price was: $85.35.$53.50Current price is: $53.50. -
1PC Luxurious Rabbit-Shaped Long Plush Sofa Cushion - Ultra-Soft, Thickened, and Delicate for Winter Warmth - Non-Slip Furniture Protective Cover for Living Rooms, Bedrooms, and Offices with Easy Care and Durable Construction
Rated 5.00 out of 5$7.42 – $25.35Price range: $7.42 through $25.35 -
GAOMON S620 6.5 x 4 Inches Digital Tablet Anime, OSU with 8192 Levels Battery-Free Pen
Rated 5.00 out of 5$46.14 -
TOZO T9 True Wireless Earbuds Bluetooth 5.3 Noise Cancelling 4 Mic Headphones Deep Bass
Rated 5.00 out of 5$16.65 – $19.85Price range: $16.65 through $19.85 -
XIAOMI True Wireless Earphones E17 ANC Bluetooth5.3 Earbuds Active Noise Cancelling In Ear HiFi Stereo Headsets For Android iOS
Rated 5.00 out of 5$10.15 – $10.72Price range: $10.15 through $10.72 -
Metal Anal Plug Stainless Steel Butt Plug With Jewelry Colorful Crystal Anus Plug Anal Bead Adults Sex Toys for Women Adult Game
Rated 5.00 out of 5$8.28 – $22.47Price range: $8.28 through $22.47 -
A4 Digital Graphics Tablet: LED Light Box Pad for Writing, Painting
Rated 5.00 out of 5$11.02 -
Jabra Evolve 20 USB Stereo Ear-Pad Headset
Rated 5.00 out of 5$39.44 -
Men'S Casual Fashion Shirt Striped Texture Fabric Comfortable Senior Soft Skin Suitable for Home Or Commute Wearing All Stylish Shirts Simple Elegant Style Men'S Top Long Sleeve Shirts for Men
Rated 5.00 out of 5$27.43 – $27.73Price range: $27.43 through $27.73 -
Logitech H390 USB Headset with Microphone - Black
Rated 5.00 out of 5$49.00Original price was: $49.00.$26.28Current price is: $26.28.
World Trading Site
Dell G15 15.6″ Gaming Laptop,Intel Core i7-13650H,NVIDIA GeForce RTX 4060,64GB RAM,2TB SSD,Dark Shadow Gray,with Gaming Mouse
$1,302.85 – $1,645.23Price range: $1,302.85 through $1,645.23
Processor:
Intel Core i7-13650HX 14-Core Processor (Up to 5.0 GHz with Intel Turbo Boost Technology,24 MB Intel Smart cache| 14 Cores: 6 Performance Cores + 8 Efficient Cores | 20 Threads)

Graphics and Memory and Storage:
NVIDIA GeForce RTX 4060 8GB GDDR6 | 48GB DDR5 4800MHz | 1TB PCI-E NVMe M.2 SSD

Display:
15.6″ FHD (1920 x 1080) IPS 300 nits Anti-glare | 100% sRGB | 1ms | NVIDIA G-SYNC | ComfortView Plus | DDS | 360Hz | Thin Bezel LCD giving you more viewing area and less clutter, on a crystal-clear HD screen.

Connection and Ports:
1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support DisplayPort / 10Gbps | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A support 5Gbps | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A | 1x RJ-45| 1x HDMI v2.1 | 1x Headphone and microphone combo jack

Feature:
Windows 11 Home; Fullsize Backlit Keyboard with Numpad; 720p HD Camera86 Whr 6-cell lithium-ion battery; 14.07 x 10.80 x 1.06 inches, 6.19 lbs; Dark Shadow Gray; 330 AC Adapter
PC Series: Dell G5 LED-backlit Laptop
Excellent Performance
·Processor: Intel Core i7-13650HX 14-Core (Up to 5.0 GHz with Intel Turbo Boost Technology, 24 MB Intel Smart cache,14 cores,20 threads )
·Graphics: NVIDIA GeForce RTX 4060 8 GB GDDR6
·Memory: 48GB DDR5 SDRAM 4800 MHz
·Storage: 1TB NVMe M.2 SSD
·Operating system: Windows 11 Home

Better Experience
·Display: 15.6″ LED-backlit (1920 x 1080) IPS 300 nits Anti-glare100% sRGB, 1ms, NVIDIA G-SYNC, ComfortView Plus, DDS, 360 Hz
·Camera: 720p HD Camera
·Keyboard: Fullsize Backlit Keyboard with Numpad
·Communications: Intel Wi-Fi 6EAX201 (2×2) and Bluetooth 5.2; 10/100/1000Mbps LAN
·Optical Drive: No Optical Drive
Ports and Slots
1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C support DisplayPort / 10Gbps
2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A support 5Gbps
1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A
1 x HDMI v2.1
1 x Headphone/Microphone Combo Jack
1 x Coaxial plug Power Jack
Battery: 6 Cell 86 Wh,Up to 6 hours on average usage
Size and Weight: 14.07 x 10.80 x 1.06 inches, 6.19 lbs
Color: Dark Shadow Gray
Power: 86Wh Lithium-Ion, with 330 W AC Adapter
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 cm |
| Brand Name | Dell(ru) |
| Graphics Brand | NVIDIA |
| Video Memory Capacity | 8GB |
| Display Size | 15.6" |
| Max Turbo Frequency | 4.9 GHz |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Base Frequency (GHz)4 | 2.6 GHz |
| Thermal Design Power | 35-115W |
| Type | Gaming Laptop |
| Dimensions (WxHxD) | 14.07 x 10.80 x 1.06 |
| Expandable storage | YES |
| Operating System | Windows 11 |
| Origin | Mainland China |
| Graphic Type | Dedicated |
| Graphics Card Model | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Number of Cores | 14 |
| Memory Type | DDR5 |
| Keyboards | Backlit Keyboard |
| Screen Refresh Rate | 120Hz |
| Weight (Battery Included) | <1.5Kg |
| CPU Brand/Model | intel core i7-13650HX |
| Touch Screen | no |
| Wireless Interfaces | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Display resolution | 1920×1080 |
| Keyboard language | English |
| Color | Dark Shadow Gray |
| Processor | Intel Core i7-13650H |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
HUION 420 electronic drawing board
$35.00Sold By: Great_StoreWork area: 4×2.23 inches Power: DC5V Appearance size: 176*115*7.5mm Input current: <60mA Sensing level: 2048Levels Energy consumption: 0.35W Reading speed: 200RPS Line length: 150cm Resolution: 4000LPI Induction height: 15mm Support interface: USB
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
TOZO A2 Wireless Earbuds Bluetooth 5.3 in Ear Light-Weight Headphones Built-in Microphone IPX5 Waterproof
$47.34Original price was: $47.34.$27.98Current price is: $27.98.Sold By: www.AliDady.comAbout this item [Ultra Lightweight and Compatible for Small Ear] The surface and Angle of A2 earbuds in-ear part have been polished and refined repeatedly to achieve a balance between beauty and comfort and make it comfortable to wear. Likewise, a single earbud weighs only 3.7g, making it as light as a feather and discreet …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Air Conditioner Air Cooler Fan Water Cooling Fan Air Conditioning For Room Office Portable Air Conditioner Cars
$34.18Sold By: Great_StoreOverview: 1. Different cooling atomization technology: The portable air conditioner adopts atomization technology to convert the hydration in the box into ultra-fine water molecules and blow out low-temperature and air-conditioned air. Without making your skin excessively dry. 2. Unique product charm: you can use other products on the market, we use unique products and add …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Logitech 960 Stereo Headset Over-the-Head Black
$65.87Original price was: $65.87.$29.00Current price is: $29.00.











Reviews
There are no reviews yet.