Category
Top rated products
-
TOZO T9 True Wireless Earbuds Bluetooth 5.3 Noise Cancelling 4 Mic Headphones Deep Bass
Rated 5.00 out of 5$16.65 – $19.85Price range: $16.65 through $19.85 -
XIAOMI True Wireless Earphones E17 ANC Bluetooth5.3 Earbuds Active Noise Cancelling In Ear HiFi Stereo Headsets For Android iOS
Rated 5.00 out of 5$10.15 – $10.72Price range: $10.15 through $10.72 -
Metal Anal Plug Stainless Steel Butt Plug With Jewelry Colorful Crystal Anus Plug Anal Bead Adults Sex Toys for Women Adult Game
Rated 5.00 out of 5$8.28 – $22.47Price range: $8.28 through $22.47 -
A4 Digital Graphics Tablet: LED Light Box Pad for Writing, Painting
Rated 5.00 out of 5$11.02 -
Jabra Evolve 20 USB Stereo Ear-Pad Headset
Rated 5.00 out of 5$39.44 -
Men'S Casual Fashion Shirt Striped Texture Fabric Comfortable Senior Soft Skin Suitable for Home Or Commute Wearing All Stylish Shirts Simple Elegant Style Men'S Top Long Sleeve Shirts for Men
Rated 5.00 out of 5$27.43 – $27.73Price range: $27.43 through $27.73 -
Logitech H390 USB Headset with Microphone - Black
Rated 5.00 out of 5$49.00Original price was: $49.00.$26.28Current price is: $26.28. -
2024 Autumn Winter New Arrivals Dress Elegant O-neck Solid Texture Flounce Long Dress Women Winter New Long Sleeve Dress Sales
Rated 5.00 out of 5$6.14 – $7.02Price range: $6.14 through $7.02 -
XPPen Deco 01 V2 10x6 inch 8192 Level Battery-free Pen Support Windows Mac Digital Graphics Tablet for Drawing Animation
Rated 5.00 out of 5$85.35Original price was: $85.35.$53.50Current price is: $53.50. -
1PC Luxurious Rabbit-Shaped Long Plush Sofa Cushion - Ultra-Soft, Thickened, and Delicate for Winter Warmth - Non-Slip Furniture Protective Cover for Living Rooms, Bedrooms, and Offices with Easy Care and Durable Construction
Rated 5.00 out of 5$7.42 – $25.35Price range: $7.42 through $25.35
World Trading Site
Melrose S9 Pro Smartphone Super Mini 3Inch Ultra Slim Quad Core 2GB+16GB Mobile Phone 5MP 1000mAh 3G Compact Android Mini Phones
$108.56 Original price was: $108.56.$45.64Current price is: $45.64.
Melrose S9 Pro Smartphone Super Mini 3Inch Ultra Slim Quad Core 2GB+16GB Mobile Phone 5MP 1000mAh 3G Compact Android Mini Phones
Features & Specification:
1) 3 Inch IPS Touch Screen
2) Small Cute Compact Size
3) 5.0MP Rear Camera
4) 2GB RAM+16GB ROM
Display: 3.0 inches IPS , 480*854px
RAM:2GB RAM
ROM:16GB ROM, not support TF card extension
Camera:Single camera: 5.0MP rear camera with flashlight
Network Bands:
2G: GSM 850/900/1800/1900MHz
3G: WCDMA 900/2100MHz
STANDARD ACCESSORIES:
USB cable*1
TPU case*1
Protective film*1
Eject Pin*1
User manual*1












| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 cm |
| Brand Name | UNIWA |
| Item Condition | New |
| Touch Screen | No |
| Fast Charging | Nonsupport |
| 3.5mm Headphone Port | YES |
| Operation System | Android |
| Rear Camera Pixel | 5MP |
| Display Resolution | 480*854px |
| Front Camera Pixel | other |
| Design | BAR |
| Battery Type | Not Detachable |
| Charging Power | other |
| Front Camera Quantity | none |
| Language | Arabic |
| Rear Camera Quantity | 1 |
| Display Size | 3.0 |
| Screen Type | Normal Screen |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Biometrics Technology | no |
| Battery Capacity(mAh) | 1000 |
| Charging Interface Type | TYPE-C |
| Wireless Charging | no |
| SIM Card Quantity | 1 SIM Card |
| Battery Capacity Range | <3000 mAh |
| Memory Card Type | Not supported |
| Wi-fi | YES |
| Cellular | 2G |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
2024 NEW Global Version Original Xioami Pad 6S Pro Tablet 16GB+1T 11inch Android 14 20000mAh 5G Dual SIM WiFi GPS HD 4K Tablet
$90.00 – $126.89Price range: $90.00 through $126.89Sold By: www.AliDady.commodname=ckeditor Especificación: 1. N. ° de modelo: Pad 6S Pro Especificación: 1. N. ° de modelo: Pad 6S Pro 2. Plataforma: Snapdragon 8 Gen2 (último núcleo 10) 3. Modo de espera: una tarjeta SIM + tarjeta SD/dos tarjetas SIM 4. Pantalla: 10,1 “120Hz HD Full Display 3840*2160 5. Altavoz: Altavoz de caja 1511 6. Frecuencia: …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Solid Color Soft Silicone Case for iPhone
$6.25 – $9.85Price range: $6.25 through $9.85Sold By: www.AliDady.comItem Type: Smart Accessories Material: Silicone Phone Models: iPhone 5, 5S, SE, 6, 6S, 6 Plus, 6S Plus, 7, 7 Plus, 8, 8 Plus, X, XS, XS Max, XR, 11, 11 Pro, 11 Pro Max, SE 2020, 12, 12 Mini, 12 Pro, 12 Pro Max Package Includes: 1 x Case
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Xiaomi Redmi Pad SE Tablet, global version, FHD + screen 11 “,8 cores Snapdragon® 680,90Hz, 8000 mAh battery,Dolby Atmos,WIFI
$223.40Original price was: $223.40.$166.51Current price is: $166.51.Sold By: www.AliDady.comRedmi iPad SE CPU ——————- sn-680 Mobile Platform, up to 2.4 GHz ———- FHD + 11 “screen, 1920×1200 resolution, 207 DP, up to 90Hz ———– 8 MP rear camera, 5 MP front camera Battery & Charge ———8000 mAh (Type),Charge 10W,USB Type-C Network and connectivity ———– Wi-Fi,Bluetooth 5.0 Other ———– Four speakers, Dolby Atmos® Support, 3.5mm …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Global Version Original Xioami Pad 6S Pro Tablet 11inch HD 4K Android 14 16GB+1T 20000mAh 5G Dual SIM Bluetooth WiFi GPS Tablet
$95.10 – $129.09Price range: $95.10 through $129.09Sold By: www.AliDady.commodname=ckeditor modname=ckeditor New listing in 2024, MI factory direct sales Specification: Model No.: XioaMi Pad 6S PRO CPU: Snapdragon 888 Deca Core (Latest 10 Core) SIM/TF: 2 SIM Card Slots (Nano SIM) + 1 TF Card Slots (Maximum support extension 128GB) Screen: 11 Inch 4K Screen Resolution :2560*1600 Camera: Front Camera 16MP+ Rear Camera 32MP …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page






Reviews
There are no reviews yet.