Category
Top rated products
-
XIAOMI True Wireless Earphones E17 ANC Bluetooth5.3 Earbuds Active Noise Cancelling In Ear HiFi Stereo Headsets For Android iOS
Rated 5.00 out of 5$10.15 – $10.72Price range: $10.15 through $10.72 -
Metal Anal Plug Stainless Steel Butt Plug With Jewelry Colorful Crystal Anus Plug Anal Bead Adults Sex Toys for Women Adult Game
Rated 5.00 out of 5$8.28 – $22.47Price range: $8.28 through $22.47 -
A4 Digital Graphics Tablet: LED Light Box Pad for Writing, Painting
Rated 5.00 out of 5$11.02 -
Jabra Evolve 20 USB Stereo Ear-Pad Headset
Rated 5.00 out of 5$39.44 -
Men'S Casual Fashion Shirt Striped Texture Fabric Comfortable Senior Soft Skin Suitable for Home Or Commute Wearing All Stylish Shirts Simple Elegant Style Men'S Top Long Sleeve Shirts for Men
Rated 5.00 out of 5$27.43 – $27.73Price range: $27.43 through $27.73 -
Logitech H390 USB Headset with Microphone - Black
Rated 5.00 out of 5$49.00Original price was: $49.00.$26.28Current price is: $26.28. -
2024 Autumn Winter New Arrivals Dress Elegant O-neck Solid Texture Flounce Long Dress Women Winter New Long Sleeve Dress Sales
Rated 5.00 out of 5$6.14 – $7.02Price range: $6.14 through $7.02 -
XPPen Deco 01 V2 10x6 inch 8192 Level Battery-free Pen Support Windows Mac Digital Graphics Tablet for Drawing Animation
Rated 5.00 out of 5$85.35Original price was: $85.35.$53.50Current price is: $53.50. -
1PC Luxurious Rabbit-Shaped Long Plush Sofa Cushion - Ultra-Soft, Thickened, and Delicate for Winter Warmth - Non-Slip Furniture Protective Cover for Living Rooms, Bedrooms, and Offices with Easy Care and Durable Construction
Rated 5.00 out of 5$7.42 – $25.35Price range: $7.42 through $25.35 -
GAOMON S620 6.5 x 4 Inches Digital Tablet Anime, OSU with 8192 Levels Battery-Free Pen
Rated 5.00 out of 5$46.14
World Trading Site
Mini Pocket PC Laptops Yoga 2 IN 1 Notebook 11 Inch Touch Screen Intel N100 32GB DDR4 1TB SSD WiFi5 Netbook Micro PC Computer
$417.76 – $531.76Price range: $417.76 through $531.76
2 1X Charger

















| Product form | 11 Inch YOGA 360° Flip Notebook | ||||
| Material: C-shellll aluminum alloy | |||||
| Color: Dark Gray/Rose Gold | |||||
| Body size: 257*176*20mm | |||||
| Kraft paper airplane box: 316*201*74 mm | |||||
| HL110YP outer box with 5 sets/box: 400*335*220mm. | |||||
| Single machine net weight: 0.9421kg | |||||
| Single package weight: 1.342kg | |||||
| 5 PCs per carton weight: 7.25kg | |||||
| Featured Design | 11-inch touch screen; The screen supports 360 flip (with gravity sensing), and the metal C shell; The screen resolution is 1920*1200(100%RGBs color gamut); 200W30 frame HD camera, oval touch panel, compact and stylish. | ||||
| Screen | 11-inch touch screen, 1080P 60Hz IPS screen 16: 10, resolution 1920*1200(100%RGBs color gamut). | ||||
| keypads | Ultra-thin scissors foot luminous keyboard | ||||
| CPU | Intel processor Intel Celeron 12th generation N100, quad-core and four threads, with a maximum turbo frequency of 3.40 GHz. | ||||
| Memory | DDR4 16G/32G (Optional) | ||||
| hard disk | M2-2280 Specifications: 128GB/256GB/512GB/1TB (Optional) | ||||
| Battery | High density li-polymer 7.7V/3200mAH | ||||
| Camera | 2.0M 30 fps HD camera | ||||
| Bluetooth | Built-in BT4.2 | ||||
| WIFI | Dual-band WIFI, 2.4G/5G; WIFI supports 802.11b/g/n+BT4.0(Option)1*1 or ac/a/b/g/n+BT4.2(Option)1*1 or ac/a/b/g/n+BT4.2(Option) 2*2 3165DW2 2.4G和5G 1T1R Module |
||||
| microphone | 42db,2.2KΩ | ||||
| Trumpet | Built-in 8Ω/1w speaker | ||||
| TF memory card holder | Not have | ||||
| Standard USB interface | USB3.0*2 | ||||
| headphone jack | ∮3.5mm standard headphone jack | ||||
| HDMI interface | HDMI-MINI | ||||
| Interfaces | USB3.0 interface*2, Type-c*1, miniHDMI*1, DC power supply*1, audio interface*1, TF card interface*1 | ||||
| Power Adapter | 12V-2.5A 100-240V 50/60Hz 0.8A | ||||
| Expansion equipment | Support wired/wireless mouse | ||||
| support | |||||
| Support self-purchase | |||||
| operating system | Windows 11(Support various national languages) | ||||
| Weight | 22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 cm |
| Brand Name | Pipo |
| Graphics Brand | Intel |
| Display Ratio | 16:10 |
| Max Turbo Frequency | 3.4 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Base Frequency (GHz)4 | 1.8 |
| Type | 2 in 1 laptop |
| Dimensions (WxHxD) | 257*176*20mm |
| Operating System | Windows 11 |
| Origin | Mainland China |
| Graphic Type | Integrated |
| Graphics Card Model | Integrated |
| Number of Cores | 4 |
| Hard Drive Type | SSD |
| Memory Type | DDR4 |
| Keyboards | Backlit Keyboard |
| Screen Refresh Rate | 60Hz |
| Weight (Battery Included) | <1.5Kg |
| Port | Mini HDMI-Compatible |
| Video Memory Capacity | Main memory allocated memory |
| Display Size | 11" |
| Panel Type | IPS |
| Touch Screen | YES |
| RAM | 16GB |
| Body Material | Metal |
| Thermal Design Power | 10 |
| Thickness | <15mm |
| Feature | Touchscreen |
| Optical Drive Type | None |
| Expandable storage | YES |
| Average Battery Life(in hours) | 2-3H |
| Certification | CE |
| Wireless Interfaces | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Display resolution | 1920×1200 |
| Keyboard backlit type | no |
| Keyboard language | English |
| Hard Drive Interface | M.2 |
| Battery Capacity(mAh) | 3200 |
| Screen surface | MATT |
| Recommended use | Daily Entertainment |
| Network Communiction | WIFI |
| Hard Drive Capacity | 1TB |
| Battery lifetime | < 3 hour |
| Package | Yes |
| CPU Brand/Model | Intel Processor N100 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
Jabra Evolve 20 USB Stereo Ear-Pad Headset
$39.44Sold By: www.AliDady.comElevate your audio experience with the Jabra Evolve 20 UC Stereo Ear-Pad Headset. This top-of-the-line headset boasts impressive features such as active noise cancellation, HD voice, and adjustable headband. It also comes with a boom microphone, volume control, and a built-in on/off switch for added convenience.Connectivity is made easy with its USB jack option. Whether for work or leisure, this black Jabra Evolve 20 headset is perfect for those who demand excellent audio quality without compromising comfort. Its open back design and microphone mute button are just some of the added features that make it a truly exceptional headset.
Add to cart Buy Now -
RJ45 Network Three-way Tee Network Cable Cable Seperater Network Cable Extension One Divided Into Two Adapter IPTV Network Cable Connector
$7.28Sold By: Great_StoreProduct information: Color: white, yellow, red, blue, black Packing List: Bags Process: Injection Molding/injection Packing list: A set of network cable splitter (2PCS) Product Image:
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Jabra Evolve2 30 SE Wired Stereo Noise-Cancelling Headset USB-A Cable
$198.00Original price was: $198.00.$138.00Current price is: $138.00.Sold By: www.AliDady.comJabra Evolve2 30 SE Wired Stereo Noise-Cancelling Headset USB-A Cable
Add to cart Buy Now -
MINI Projector Portable Home Theater Smart TV Laser Beamer 3D Cinema LED Video
$30.58Sold By: www.AliDady.comimg {max-width: 100%;} MINI Projector Portable Home Theater Smart TV Laser Beamer 3D Cinema LED Video Remote controller included YES Built-in Speaker YES Battery no Bluetooth-compatible no Category Projectors Ansi Lumens 280 System ANDROID Projected Dimension 40-120 inches Projective Mode T4 Light Source LED Projection Technology LED Screen Scale 4:03 Optical Resolution 1280x728dpi Zoom x …
MINI Projector Portable Home Theater Smart TV Laser Beamer 3D Cinema LED VideoRead More
Add to cart Buy Now










Reviews
There are no reviews yet.