Category
Top rated products
-
Men'S Casual Fashion Shirt Striped Texture Fabric Comfortable Senior Soft Skin Suitable for Home Or Commute Wearing All Stylish Shirts Simple Elegant Style Men'S Top Long Sleeve Shirts for Men
Rated 5.00 out of 5$27.43 – $27.73Price range: $27.43 through $27.73 -
Logitech H390 USB Headset with Microphone - Black
Rated 5.00 out of 5$49.00Original price was: $49.00.$26.28Current price is: $26.28. -
2024 Autumn Winter New Arrivals Dress Elegant O-neck Solid Texture Flounce Long Dress Women Winter New Long Sleeve Dress Sales
Rated 5.00 out of 5$6.14 – $7.02Price range: $6.14 through $7.02 -
XPPen Deco 01 V2 10x6 inch 8192 Level Battery-free Pen Support Windows Mac Digital Graphics Tablet for Drawing Animation
Rated 5.00 out of 5$85.35Original price was: $85.35.$53.50Current price is: $53.50. -
1PC Luxurious Rabbit-Shaped Long Plush Sofa Cushion - Ultra-Soft, Thickened, and Delicate for Winter Warmth - Non-Slip Furniture Protective Cover for Living Rooms, Bedrooms, and Offices with Easy Care and Durable Construction
Rated 5.00 out of 5$7.42 – $25.35Price range: $7.42 through $25.35 -
GAOMON S620 6.5 x 4 Inches Digital Tablet Anime, OSU with 8192 Levels Battery-Free Pen
Rated 5.00 out of 5$46.14 -
TOZO T9 True Wireless Earbuds Bluetooth 5.3 Noise Cancelling 4 Mic Headphones Deep Bass
Rated 5.00 out of 5$16.65 – $19.85Price range: $16.65 through $19.85 -
XIAOMI True Wireless Earphones E17 ANC Bluetooth5.3 Earbuds Active Noise Cancelling In Ear HiFi Stereo Headsets For Android iOS
Rated 5.00 out of 5$10.15 – $10.72Price range: $10.15 through $10.72 -
Metal Anal Plug Stainless Steel Butt Plug With Jewelry Colorful Crystal Anus Plug Anal Bead Adults Sex Toys for Women Adult Game
Rated 5.00 out of 5$8.28 – $22.47Price range: $8.28 through $22.47 -
A4 Digital Graphics Tablet: LED Light Box Pad for Writing, Painting
Rated 5.00 out of 5$11.02
World Trading Site
N7000 Smartphone 5.0” cheap android phone for sale NFC 3G WCDMA GSM 2023 new WIFI GPS cheap Mobile Phone
$44.36 – $51.71Price range: $44.36 through $51.71
As this phone is very very cheap, please don't install lots of APP and pay game for a long time!!!
Please use it as a feature phone!!!
Google play can NOT work.
Google play can NOT work. please pay more attention, thanks,
but you can install APP without Google play!
HOT SPOT:
Andriod 7.0
5.0″ Screen
3G WCDMA 900/2100Mhz,
2G GSM 850/900/1800/1900Mhz,
RAM 2GB,
ROM 16GB,
Function: NFC, WIFI, Camera(one front and one rear), GPS, MP3, MP4, Recorder,
Language: English, Russian, Spanish, French, German, Itanlian, Portuguese, Arabic, Turkish, etc.

















| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 cm |
| Brand Name | Happyhere |
| Item Condition | New |
| Touch Screen | Yes |
| Fast Charging | Nonsupport |
| 3.5mm Headphone Port | YES |
| Operation System | Android |
| Rear Camera Pixel | 13.1MP |
| Display Resolution | 1280×720 |
| Front Camera Pixel | 2MP |
| Design | BAR |
| Battery Type | Not Detachable |
| Charging Power | 18W |
| Front Camera Quantity | 1 |
| Language | Arabic |
| Rear Camera Quantity | 1 |
| Display Size | 5.0 |
| Screen Type | Normal Screen |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Biometrics Technology | no |
| Battery Capacity(mAh) | 3600 |
| Charging Interface Type | Micro USB |
| Wireless Charging | no |
| SIM Card Quantity | 2 SIM Card |
| NFC | YES |
| Battery Capacity Range | 3000-3500 mAh |
| CPU Model | MTK |
| MTK Model | MT6735M |
| Memory Card Type | Dedicated slot |
| Wi-fi | YES |
| Built-in GPS | YES |
| Cellular | 2G |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
2024 NEW Global Version Original Xioami Pad 6S Pro Tablet 16GB+1T 11inch HD 4K Android 14 20000mAh 5G Dual SIM WiFi GPS Tablet
$90.20 – $130.85Price range: $90.20 through $130.85Sold By: www.AliDady.comNew listing in 2024, MI factory direct sales Specification: Model No.: XIOAMI Pad 6S PRO CPU: Snapdragon 888 Deca Core (Latest 10 Core) SIM/TF: 2 SIM Card Slots (Nano SIM) + 1 TF Card Slots (Maximum support extension 128GB) Screen: 11 Inch 4K Screen Resolution :2560*1600 Camera: Front Camera 16MP+ Rear Camera 32MP …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Global Version Original Xioami Pad 6S Pro Tablet 11inch HD 4K Android 14 16GB+1T 20000mAh 5G Dual SIM Bluetooth WiFi GPS Tablet
$104.30 – $139.57Price range: $104.30 through $139.57Sold By: www.AliDady.comNew listing in 2024, MI factory direct sales Specification: Model No.: XioaMi Pad 6S PRO CPU: Snapdragon 888 Deca Core (Latest 10 Core) SIM/TF: 2 SIM Card Slots (Nano SIM) + 1 TF Card Slots (Maximum support extension 128GB) Screen: 11 Inch 4K Screen Resolution :2560*1600 Camera: Front Camera 16MP+ Rear Camera 32MP Memory: 16GB …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Solid Color Soft Silicone Case for iPhone
$6.25 – $9.85Price range: $6.25 through $9.85Sold By: www.AliDady.comItem Type: Smart Accessories Material: Silicone Phone Models: iPhone 5, 5S, SE, 6, 6S, 6 Plus, 6S Plus, 7, 7 Plus, 8, 8 Plus, X, XS, XS Max, XR, 11, 11 Pro, 11 Pro Max, SE 2020, 12, 12 Mini, 12 Pro, 12 Pro Max Package Includes: 1 x Case
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
2024 NEW Original Xioami Pad 6S Pro Tablet 11inch HD 4K Android 14 16GB+1T 20000mAh 5G Dual SIM Bluetooth WiFi GPS WPS Tablet PC
$93.33 – $142.44Price range: $93.33 through $142.44Sold By: www.AliDady.comNuevo listado en 2024, ventas directas de fábrica MI Especificación: N. ° de Modelo: XIOAMI Pad 6S PRO CPU: Snapdragon 888 Deca Core (último núcleo 10) SIM/TF: 2 ranuras para tarjetas SIM (Nano SIM) + 1 ranuras para tarjetas TF (extensión de soporte máxima de 128GB) Pantalla: pantalla 4K de 11 pulgadas …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page











Reviews
There are no reviews yet.