Category
Top rated products
-
XIAOMI True Wireless Earphones E17 ANC Bluetooth5.3 Earbuds Active Noise Cancelling In Ear HiFi Stereo Headsets For Android iOS
Rated 5.00 out of 5$10.15 – $10.72Price range: $10.15 through $10.72 -
Metal Anal Plug Stainless Steel Butt Plug With Jewelry Colorful Crystal Anus Plug Anal Bead Adults Sex Toys for Women Adult Game
Rated 5.00 out of 5$8.28 – $22.47Price range: $8.28 through $22.47 -
A4 Digital Graphics Tablet: LED Light Box Pad for Writing, Painting
Rated 5.00 out of 5$11.02 -
Jabra Evolve 20 USB Stereo Ear-Pad Headset
Rated 5.00 out of 5$39.44 -
Men'S Casual Fashion Shirt Striped Texture Fabric Comfortable Senior Soft Skin Suitable for Home Or Commute Wearing All Stylish Shirts Simple Elegant Style Men'S Top Long Sleeve Shirts for Men
Rated 5.00 out of 5$27.43 – $27.73Price range: $27.43 through $27.73 -
Logitech H390 USB Headset with Microphone - Black
Rated 5.00 out of 5$49.00Original price was: $49.00.$26.28Current price is: $26.28. -
2024 Autumn Winter New Arrivals Dress Elegant O-neck Solid Texture Flounce Long Dress Women Winter New Long Sleeve Dress Sales
Rated 5.00 out of 5$6.14 – $7.02Price range: $6.14 through $7.02 -
XPPen Deco 01 V2 10x6 inch 8192 Level Battery-free Pen Support Windows Mac Digital Graphics Tablet for Drawing Animation
Rated 5.00 out of 5$85.35Original price was: $85.35.$53.50Current price is: $53.50. -
1PC Luxurious Rabbit-Shaped Long Plush Sofa Cushion - Ultra-Soft, Thickened, and Delicate for Winter Warmth - Non-Slip Furniture Protective Cover for Living Rooms, Bedrooms, and Offices with Easy Care and Durable Construction
Rated 5.00 out of 5$7.42 – $25.35Price range: $7.42 through $25.35 -
GAOMON S620 6.5 x 4 Inches Digital Tablet Anime, OSU with 8192 Levels Battery-Free Pen
Rated 5.00 out of 5$46.14
World Trading Site
New Arrivial C10 LTE 4G Touchscreen Mobile Phone Super-long Standby 2.6inches Dual SIM Cards Loud Voice Unlocked Smartphone
$42.04 – $42.25Price range: $42.04 through $42.25
Parameters:

Standard package:

Product details:













| Weight | 16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 cm |
| Brand Name | SOYES |
| Item Condition | New |
| Touch Screen | Yes |
| Fast Charging | Nonsupport |
| 3.5mm Headphone Port | no |
| Operation System | others |
| Rear Camera Pixel | 1.3MP |
| Display Resolution | 800×480 |
| Front Camera Pixel | None Front Camera |
| Design | BAR |
| Battery Type | Detachable |
| Charging Power | other |
| Front Camera Quantity | none |
| Language | Italian |
| Rear Camera Quantity | 1 |
| Display Size | ≤4.0" |
| Screen Type | Normal Screen |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Biometrics Technology | no |
| Battery Capacity(mAh) | 6800 |
| Charging Interface Type | Micro USB |
| Wireless Charging | no |
| SIM Card Quantity | 2 SIM Card |
| Phone model | C10 |
| Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
2024 NEW Original Xioami Pad 6S Pro Tablet 11inch HD 4K Android 14 16GB+1T 20000mAh 5G Dual SIM Bluetooth WiFi GPS WPS Tablet PC
$93.33 – $142.44Price range: $93.33 through $142.44Sold By: www.AliDady.comNuevo listado en 2024, ventas directas de fábrica MI Especificación: N. ° de Modelo: XIOAMI Pad 6S PRO CPU: Snapdragon 888 Deca Core (último núcleo 10) SIM/TF: 2 ranuras para tarjetas SIM (Nano SIM) + 1 ranuras para tarjetas TF (extensión de soporte máxima de 128GB) Pantalla: pantalla 4K de 11 pulgadas …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Global Version Tablet PC Original Xioami Pad 6S Pro HD 4K Android 14 16GB+1024GB 12000mAh GPS 5G Dual SIM Bluetooth WiFi Tablet
$94.08 – $130.11Price range: $94.08 through $130.11Sold By: www.AliDady.commodname=ckeditor 【Product Specification】1. Model:Pad 6S Pro2. Platform: Snapdragon 8883. Standby :1 sim card + sd card / 2 sim cards4. Screen: 11-inch HD full display 2560*16005.Speaker :1511 box speaker frequency :GSM-B2 B3 B5 B8 WCDMA-B1 B5 B8 FDD-B1 B3 B5 B7 B8 B20 TDD-B34 B38 B39 B40 B41 TDSCDMA-B34 B39 5G6. Vibration: Support7. Color: Blue/Black/Green8. Memory :12GB+256GB/16GB+ 512GB/1TB9. Multimedia :MP3/MP4/3GP/FM radio/Bluetooth10. Features: Full screen,GPS, …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 inch Global Version Mi Tablet SE 64GB 128GB 90Hz Display 6650mAh MTK Helio G85 Dual Speakers Dolby Atmos
Sold By: www.AliDady.comGlobal Version Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 inch Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 ————- MediaTek Helio G85,Octa-core Screen ———- 8.7 inch 1340*800 (LCD) Display, 90Hz Refresh Rate RAM+ROM —– 4GB+64GB, 4GB+128GB, 6GB+128GB,LPDDR4X + EMMC 5.1 Camera ——– 8MP Rear Camera, 5MP Front Camera Battery ——— 6650mAh (typ),Supports 18W Fast Charging,USB Type-C OS ————– Global Version, …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Global Version Tablets Xioami Pad 15 Pro 10.1 Inch HD Original Tablet 5G Wifi Android 13 Snapdragon 870 Google Play Mi Tablets
$97.14 – $123.26Price range: $97.14 through $123.26Sold By: www.AliDady.comDetail introduction 【Model Name】Pad 15 Pro 10.1 Tablet 【CPU chip】Snapdragon 870 【Battery】20000mAh 【Others version】Android 13 【Screen resolution】1280 x 800 10.1-inch IPS display screen 【RAM】8+256GB/12+512GB/16+1TB 【Speaking】Support, 8core 【Frequency】1.3GHZ-1.5GHZ 【Vibration】The phone: support, double card 【Colors】Blue/White/Black 【Frequency band】 Active 2G frequency band: GSM850/900/1800/1900 WCDMA: 850/2100full spectrum Network band: 4g/LTE: B1/B2/B5/B17/B38/B39/B40 【Other features】GPS+FM+wifi+Bluetooth 【Camera pixel】5.0MP+8.0MP 【Multi Function】”Full screen, Face …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page











Reviews
There are no reviews yet.