Category
Top rated products
-
1PC Luxurious Rabbit-Shaped Long Plush Sofa Cushion - Ultra-Soft, Thickened, and Delicate for Winter Warmth - Non-Slip Furniture Protective Cover for Living Rooms, Bedrooms, and Offices with Easy Care and Durable Construction
Rated 5.00 out of 5$7.42 – $25.35Price range: $7.42 through $25.35 -
GAOMON S620 6.5 x 4 Inches Digital Tablet Anime, OSU with 8192 Levels Battery-Free Pen
Rated 5.00 out of 5$46.14 -
TOZO T9 True Wireless Earbuds Bluetooth 5.3 Noise Cancelling 4 Mic Headphones Deep Bass
Rated 5.00 out of 5$16.65 – $19.85Price range: $16.65 through $19.85 -
XIAOMI True Wireless Earphones E17 ANC Bluetooth5.3 Earbuds Active Noise Cancelling In Ear HiFi Stereo Headsets For Android iOS
Rated 5.00 out of 5$10.15 – $10.72Price range: $10.15 through $10.72 -
Metal Anal Plug Stainless Steel Butt Plug With Jewelry Colorful Crystal Anus Plug Anal Bead Adults Sex Toys for Women Adult Game
Rated 5.00 out of 5$8.28 – $22.47Price range: $8.28 through $22.47 -
A4 Digital Graphics Tablet: LED Light Box Pad for Writing, Painting
Rated 5.00 out of 5$11.02 -
Jabra Evolve 20 USB Stereo Ear-Pad Headset
Rated 5.00 out of 5$39.44 -
Men'S Casual Fashion Shirt Striped Texture Fabric Comfortable Senior Soft Skin Suitable for Home Or Commute Wearing All Stylish Shirts Simple Elegant Style Men'S Top Long Sleeve Shirts for Men
Rated 5.00 out of 5$27.43 – $27.73Price range: $27.43 through $27.73 -
Logitech H390 USB Headset with Microphone - Black
Rated 5.00 out of 5$49.00Original price was: $49.00.$26.28Current price is: $26.28. -
2024 Autumn Winter New Arrivals Dress Elegant O-neck Solid Texture Flounce Long Dress Women Winter New Long Sleeve Dress Sales
Rated 5.00 out of 5$6.14 – $7.02Price range: $6.14 through $7.02
World Trading Site
OLEVS Luxury Men’s Watches High Quality Fashion Leather Watch For Men Waterproof Original Classic Quartz Wristwatch Reloj Hombre
$27.68 – $28.04Price range: $27.68 through $28.04











| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 cm |
| Brand Name | OLEVS |
| Band Material Type | leather |
| Display Type | Roman Numeral |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | swim |
| Band Length | 23 |
| Clasp Type | Buckle |
| Origin | Mainland China |
| Movement | Quartz |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Case Thickness | 10 |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Model Number | 5009 |
| Band Width | 20 to 24 mm |
| Dial Diameter | 40 to 44 mm |
| Certification | CE |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Coated Glass |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
| Weight | 42G |
| Man watch | reloj hombre |
| Men's watches | relogios masculino |
| style | Fashion Design |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
SMAEL Brand Men Watches Sports Wristwatches 50M Waterproof Men’s Wristwatch Dual Time Alarm Clock 8106 Sport WatchDigital LED
$39.49Original price was: $39.49.$26.29Current price is: $26.29.Sold By: www.AliDady.comSMAEL Brand Men Watches Sports Wristwatches 50M Waterproof Men's Wristwatch Dual Time Alarm Clock 8106 Sport WatchDigital LED Note: According to customer feedback requirements, the BLACKWHITE color design on the watch back has a circle of red.
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
2024 KOSPET TANK T3 Smart Watch For Men 500mAh Battery Smartwatch Women Digital Fitness Watches AMOLED AI Voice AOD Bluetooth
$108.99 – $153.21Price range: $108.99 through $153.21Sold By: www.AliDady.com2024 NEW KOSPET TANK T3 Smart Watch NOTE: This product is not a medical device and cannot beused to diagnose and monitor any medical conditions.
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Original KOSPET TANK M3 Ultra GPS Smart Watches For Men Smartwatch 480mAh Waterproof Digital Fitness AMOLED AOD Bluetooth Watch
$150.21 – $187.99Price range: $150.21 through $187.99Sold By: www.AliDady.com2024 KOSPET TANK M3 Ultra GPS Smart Watch For Men Women NOTE: This product is not a medical device and cannot beused to diagnose and monitor any medical conditions.
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
2024 New For HUAWEI Outdoor Sports Smart Watch Men AMOLED Screen NFC GPS Compass Heart rate Waterproof Bluetooth Call SmartWatch
$41.82 – $46.75Price range: $41.82 through $46.75Sold By: www.AliDady.comSuitable for Huawei Xiaomi Smart Watch NFC GPSTrack Compass HD Music Playback AMOLED Screen Bluetooth Call IP67 Waterproof Heart Rate Blood Pressure Monitoring Smart Watch AMOLED (Active Matrix/Organic Light Emitting Diode) is an active matrix organic light emitting diode panel. Compared with traditional LCD panels, AMOLED has Features include faster response speed, higher contrast, and …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page






Reviews
There are no reviews yet.