Category
Top rated products
-
XPPen Deco 01 V2 10x6 inch 8192 Level Battery-free Pen Support Windows Mac Digital Graphics Tablet for Drawing Animation
Rated 5.00 out of 5$85.35Original price was: $85.35.$53.50Current price is: $53.50. -
1PC Luxurious Rabbit-Shaped Long Plush Sofa Cushion - Ultra-Soft, Thickened, and Delicate for Winter Warmth - Non-Slip Furniture Protective Cover for Living Rooms, Bedrooms, and Offices with Easy Care and Durable Construction
Rated 5.00 out of 5$7.42 – $25.35Price range: $7.42 through $25.35 -
GAOMON S620 6.5 x 4 Inches Digital Tablet Anime, OSU with 8192 Levels Battery-Free Pen
Rated 5.00 out of 5$46.14 -
TOZO T9 True Wireless Earbuds Bluetooth 5.3 Noise Cancelling 4 Mic Headphones Deep Bass
Rated 5.00 out of 5$16.65 – $19.85Price range: $16.65 through $19.85 -
XIAOMI True Wireless Earphones E17 ANC Bluetooth5.3 Earbuds Active Noise Cancelling In Ear HiFi Stereo Headsets For Android iOS
Rated 5.00 out of 5$10.15 – $10.72Price range: $10.15 through $10.72 -
Metal Anal Plug Stainless Steel Butt Plug With Jewelry Colorful Crystal Anus Plug Anal Bead Adults Sex Toys for Women Adult Game
Rated 5.00 out of 5$8.28 – $22.47Price range: $8.28 through $22.47 -
A4 Digital Graphics Tablet: LED Light Box Pad for Writing, Painting
Rated 5.00 out of 5$11.02 -
Jabra Evolve 20 USB Stereo Ear-Pad Headset
Rated 5.00 out of 5$39.44 -
Men'S Casual Fashion Shirt Striped Texture Fabric Comfortable Senior Soft Skin Suitable for Home Or Commute Wearing All Stylish Shirts Simple Elegant Style Men'S Top Long Sleeve Shirts for Men
Rated 5.00 out of 5$27.43 – $27.73Price range: $27.43 through $27.73 -
Logitech H390 USB Headset with Microphone - Black
Rated 5.00 out of 5$49.00Original price was: $49.00.$26.28Current price is: $26.28.
World Trading Site
Portable Mini Washing Machine USB Powered Ultrasonic Turbo Washing Machine Rotating Mini Ultrasonic Turbo Washer for Home Travel
$28.02 Original price was: $28.02.$17.58Current price is: $17.58.
|
Portable Mini Turbo Washer Removes Dirt Ultrasonic Turbo Washer for Underwear Socks Mini Ultrasonic Turbo Washer for Home Travel
Feature: 1. Low noise design: Effectively remove dirt and keep your clothes clean. With low noise design, don’t worry about disturbing your rest or sleep 2. Powered: The mini washing machine is powered by a USB cable, allowing you to use it anywhere. Any bucket, washbasin or sink can wash clothes 3. Suction cup: The suction cup at the bottom allows you to install it in buckets, washbasins, sinks, etc. 4. Application: Suitable for light and thin clothes, such as underwear, socks, thin shirts, pet clothes, etc. 5. Convenience: Easy to carry, easy to store, can be used for travel, business trips Specification: Note:
1 X Portable Turbo Washer
. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
|
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 cm |
| Brand Name | Shunmaii |
| Voltage (V) | 220V |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Energy Efficiency Rating | None |
| Loading Type | Front Loading |
| Washing Machine Type | Mini Washing Machine |
| Washing Program | Wash Only |
| Power (W) | 250w |
| Opening Method | Top Open |
| Automatic Type | Automatic |
| Drainage Method | Lower Outlet |
| Max spin speed | <1200 rpm |
| Control type | electronic |
| Certification | none |
| Tub Material | Plastic |
| Power Source | Electric |
| Model Number | Ultrasonic Turbo Washing Machine |
| Tub No. | Single Tub |
| Washing Capacity (kg) | <2kg |
| Type | Compact |
| Housing Material | Plastic |
| Condition | New |
| Depth | <50 cm |
| Motor type | Common Motor |
| Installation | Portable / Mini |
| Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
1PC Luxurious Rabbit-Shaped Long Plush Sofa Cushion – Ultra-Soft, Thickened, and Delicate for Winter Warmth – Non-Slip Furniture Protective Cover for Living Rooms, Bedrooms, and Offices with Easy Care and Durable Construction
$7.42 – $25.35Price range: $7.42 through $25.35Sold By: Great_Store2.About Color Difference:This product is all photographed in physical form, but it may differ slightly from the pictures you see due to factors such as angle, lighting, phone display screen, computer display screen, etc. However, it will not affect the use. Please refer to the actual product received. Thank you for your understanding Wishing you …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Cute LED Night Light Touch Sensor Cartoon Kid’s Nightlights Big Face Rabbit Silicone Night Light Christmas Gift Bedside Lamp Home Decor
$15.22 – $17.22Price range: $15.22 through $17.22Sold By: Great_StoreOverview: 1: [Safety silicone material]The cute night light is made of silicone, which is soft and safe for children. The soft silicone gel can be easily kneaded, and no matter how much you knead, it can quickly recover. The healing appearance design can not only serve as a night light for you and your baby …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Mini washing machine fully automatic household small integrated machine dedicated cleaning machine for underwear and socks
$37.45 – $39.19Price range: $37.45 through $39.19Sold By: www.AliDady.com
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Mini Washing Machine Portable Electric Underwear Laundry Machine Dual-Use Elution ,Decontamination For Travel & Small Household
$110.54Original price was: $110.54.$46.28Current price is: $46.28.Sold By: www.AliDady.comMini Washing Machine 2.38gal Capacity, Portable Electric Underwear Laundry Machine With Dual-Use Elution, Bidirectional Wave Wheel, Deep Decontamination, Blue Light Caring, Silent Operation For Travel & Small Household Items Controls Type: Button Power Supply: Plug Powered Plug Type: US Plug 110 /EU Plug 220V Operating Voltage: 110V/220V Battery Properties: Without Battery
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page


















Reviews
There are no reviews yet.