Category
Top rated products
-
Metal Anal Plug Stainless Steel Butt Plug With Jewelry Colorful Crystal Anus Plug Anal Bead Adults Sex Toys for Women Adult Game
Rated 5.00 out of 5$8.28 – $22.47Price range: $8.28 through $22.47 -
A4 Digital Graphics Tablet: LED Light Box Pad for Writing, Painting
Rated 5.00 out of 5$11.02 -
Jabra Evolve 20 USB Stereo Ear-Pad Headset
Rated 5.00 out of 5$39.44 -
Men'S Casual Fashion Shirt Striped Texture Fabric Comfortable Senior Soft Skin Suitable for Home Or Commute Wearing All Stylish Shirts Simple Elegant Style Men'S Top Long Sleeve Shirts for Men
Rated 5.00 out of 5$27.43 – $27.73Price range: $27.43 through $27.73 -
Logitech H390 USB Headset with Microphone - Black
Rated 5.00 out of 5$49.00Original price was: $49.00.$26.28Current price is: $26.28. -
2024 Autumn Winter New Arrivals Dress Elegant O-neck Solid Texture Flounce Long Dress Women Winter New Long Sleeve Dress Sales
Rated 5.00 out of 5$6.14 – $7.02Price range: $6.14 through $7.02 -
XPPen Deco 01 V2 10x6 inch 8192 Level Battery-free Pen Support Windows Mac Digital Graphics Tablet for Drawing Animation
Rated 5.00 out of 5$85.35Original price was: $85.35.$53.50Current price is: $53.50. -
1PC Luxurious Rabbit-Shaped Long Plush Sofa Cushion - Ultra-Soft, Thickened, and Delicate for Winter Warmth - Non-Slip Furniture Protective Cover for Living Rooms, Bedrooms, and Offices with Easy Care and Durable Construction
Rated 5.00 out of 5$7.42 – $25.35Price range: $7.42 through $25.35 -
GAOMON S620 6.5 x 4 Inches Digital Tablet Anime, OSU with 8192 Levels Battery-Free Pen
Rated 5.00 out of 5$46.14 -
TOZO T9 True Wireless Earbuds Bluetooth 5.3 Noise Cancelling 4 Mic Headphones Deep Bass
Rated 5.00 out of 5$16.65 – $19.85Price range: $16.65 through $19.85
World Trading Site
SERVO S26 3G Network Mini Smartphone Dual SIM Standby Face Unlock 3.0″ Screen HD Camera Android System Mini Cellular Phones
$45.57 – $50.28Price range: $45.57 through $50.28
SERVO S26 3G Network Mini Smartphone Dual SIM Standby Face Unlock 3.0″ Screen HD Camera Android System Mini Cellular Phones
Product Parameter
1.CPU : MTK6580
2.OS: Android 9 Version
3.Screen Size : 3.0 inch HD 480*854 Screen
4.SIM Card Quantity : 2 SIM cards (2x Nano SIM 5.card or 1x Nano SIM card + 1x TF Memory Card)
6.Phone Size : 89.2*48.5*10.9mm
7.Phone Weight : 68g
8.Memory Card : 2GB RAM,16GB ROM(Support 32GB TF card expansion)
9.Battery : 900mAh
10.Phone SMS :1000+
11.Phone Book : 1000+
12.Charging Interface Type : Type-C
13.Camera : Rear Camera Pixel 5MP / Front 14.Camera Pixel 0.3MP
15.Languages: Support Muti-languages
16.Network :
WCDMA/B1/B2/B5/B8
GSM 850/900/1800/1900
Product Features
Mini Pocket Smartphone
3.0 Inch Screen
Phone Memory Capacity 2GB RAM+16GB ROM
Android Native System
GPS Positioning Navigation
Dual-Card Dual-Standby
More Usage Features,:
Bluetooth 4.0,vibration, MP3, WIFI, hotspot sharing, USB C audio output, calculator, alarm clock, calendar
Package
1x Phone
1x User manual
1x Card Removal Pin
1x Phone Case
1x HD Protective Film
1x Type-C Cable
1x Box


























| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 cm |
| Brand Name | XUESEVEN |
| Item Condition | New |
| Touch Screen | Yes |
| Fast Charging | Nonsupport |
| 3.5mm Headphone Port | no |
| Operation System | Android |
| Rear Camera Pixel | 5MP |
| Display Resolution | 854×480 |
| Front Camera Pixel | 0.3MP |
| Design | BAR |
| Battery Type | Not Detachable |
| Charging Power | other |
| Front Camera Quantity | 1 |
| Language | Arabic |
| Rear Camera Quantity | 1 |
| Display Size | 3.0 |
| Screen Type | Normal Screen |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Biometrics Technology | Face Recognition |
| Battery Capacity(mAh) | 900 |
| Charging Interface Type | TYPE-C |
| Wireless Charging | no |
| SIM Card Quantity | 2 SIM Card |
| Bluetooth Version | YSE |
| NFC | no |
| Battery Capacity Range | <3000 mAh |
| CPU Model | MTK |
| MTK Model | MT6580 |
| Memory Card Type | Shared with SIM slot |
| Wi-fi | YES |
| Certification | FCC |
| Cellular | 2G |
| Screen Material | IPS |
| Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
Hot Sale Global Version Tablets Xioami Pad 15 Pro 11 Inch HD Original Tablet 5G 16GB 1T Wifi Android PC Mi Google Play Tablets
$88.71 – $102.55Price range: $88.71 through $102.55Sold By: www.AliDady.commodname=ckeditor Pad 15 Pro Pad 15 Pro 1111 modname=ckeditor Globale Versie Tablets Pad 15 Pro 11 Inch Hd Originele Tablet 5G Wifi Android Pc Mi Tablets Google Play Tablets 【Product Specification】 1. Model:Pad 15 Pro Tablet2. Platform: Snapdragon 8703. Standby :1 sim card + sd card / 2 sim cards4. Screen: 11-inch HD full display …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Global Version Original Xioami Pad 6S Pro Tablets PC 11inch HD 4K Android 14 16GB+1T 12000mAh 5G Dual SIM Bluetooth WiFi GPS Tab
$127.22 – $160.59Price range: $127.22 through $160.59Sold By: www.AliDady.comNew listing in 2024, factory direct sales Specification: Model No.: Pad 6S PRO CPU: Snapdragon 888 Deca Core (Latest 10 Core) SIM/TF: 2 SIM Card Slots (Nano SIM) + 1 TF Card Slots (Maximum support extension 128GB) Screen: 11 Inch 4K Screen Resolution :2560*1600 Camera: Front Camera 16MP+ Rear Camera 24MP Memory: 16GB RAM+1T ROM/12GB RAM+512GB ROM …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 inch Global Version Mi Tablet SE 64GB 128GB 90Hz Display 6650mAh MTK Helio G85 Dual Speakers Dolby Atmos
Sold By: www.AliDady.comGlobal Version Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 inch Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 ————- MediaTek Helio G85,Octa-core Screen ———- 8.7 inch 1340*800 (LCD) Display, 90Hz Refresh Rate RAM+ROM —– 4GB+64GB, 4GB+128GB, 6GB+128GB,LPDDR4X + EMMC 5.1 Camera ——– 8MP Rear Camera, 5MP Front Camera Battery ——— 6650mAh (typ),Supports 18W Fast Charging,USB Type-C OS ————– Global Version, …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Xiaomi Redmi Pad SE Tablet, global version, FHD + screen 11 “,8 cores Snapdragon® 680,90Hz, 8000 mAh battery,Dolby Atmos,WIFI
$223.40Original price was: $223.40.$166.51Current price is: $166.51.Sold By: www.AliDady.comRedmi iPad SE CPU ——————- sn-680 Mobile Platform, up to 2.4 GHz ———- FHD + 11 “screen, 1920×1200 resolution, 207 DP, up to 90Hz ———– 8 MP rear camera, 5 MP front camera Battery & Charge ———8000 mAh (Type),Charge 10W,USB Type-C Network and connectivity ———– Wi-Fi,Bluetooth 5.0 Other ———– Four speakers, Dolby Atmos® Support, 3.5mm …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page











Reviews
There are no reviews yet.