Category
Top rated products
-
Men'S Casual Fashion Shirt Striped Texture Fabric Comfortable Senior Soft Skin Suitable for Home Or Commute Wearing All Stylish Shirts Simple Elegant Style Men'S Top Long Sleeve Shirts for Men
Rated 5.00 out of 5$27.43 – $27.73Price range: $27.43 through $27.73 -
Logitech H390 USB Headset with Microphone - Black
Rated 5.00 out of 5$49.00Original price was: $49.00.$26.28Current price is: $26.28. -
2024 Autumn Winter New Arrivals Dress Elegant O-neck Solid Texture Flounce Long Dress Women Winter New Long Sleeve Dress Sales
Rated 5.00 out of 5$6.14 – $7.02Price range: $6.14 through $7.02 -
XPPen Deco 01 V2 10x6 inch 8192 Level Battery-free Pen Support Windows Mac Digital Graphics Tablet for Drawing Animation
Rated 5.00 out of 5$85.35Original price was: $85.35.$53.50Current price is: $53.50. -
1PC Luxurious Rabbit-Shaped Long Plush Sofa Cushion - Ultra-Soft, Thickened, and Delicate for Winter Warmth - Non-Slip Furniture Protective Cover for Living Rooms, Bedrooms, and Offices with Easy Care and Durable Construction
Rated 5.00 out of 5$7.42 – $25.35Price range: $7.42 through $25.35 -
GAOMON S620 6.5 x 4 Inches Digital Tablet Anime, OSU with 8192 Levels Battery-Free Pen
Rated 5.00 out of 5$46.14 -
TOZO T9 True Wireless Earbuds Bluetooth 5.3 Noise Cancelling 4 Mic Headphones Deep Bass
Rated 5.00 out of 5$16.65 – $19.85Price range: $16.65 through $19.85 -
XIAOMI True Wireless Earphones E17 ANC Bluetooth5.3 Earbuds Active Noise Cancelling In Ear HiFi Stereo Headsets For Android iOS
Rated 5.00 out of 5$10.15 – $10.72Price range: $10.15 through $10.72 -
Metal Anal Plug Stainless Steel Butt Plug With Jewelry Colorful Crystal Anus Plug Anal Bead Adults Sex Toys for Women Adult Game
Rated 5.00 out of 5$8.28 – $22.47Price range: $8.28 through $22.47 -
A4 Digital Graphics Tablet: LED Light Box Pad for Writing, Painting
Rated 5.00 out of 5$11.02
World Trading Site
SOYES XS13 Pro Mini Smartphone 2.5” Display Android 1GB RAM 8GB ROM Quad Core Google Play 3G WCDMA Small Phone
$40.36 – $48.21Price range: $40.36 through $48.21
Bundle Note:
Standard = 1*Phone+1*USB cable+1* Manual+1*Display protector+1* Phone case
Add 4G TF card = 1*Phone+1*USB cable+1* Manual+1*Display protector+1* Phone case+1* 4G Memory card
Add 8G TF card = 1*Phone+1*USB cable+1* Manual+1*Display protector+1* Phone case + 1* 8G Memory card
Add 16G TF card = 1*Phone+1*USB cable+1* Manual+1*Display protector+1* Phone case+1* 16G Memory card
Add 32G TF card = 1*Phone+1*USB cable+1* Manual+1*Display protector+1*Phone case+1* 32G Memory card
Add 64G TF card = 1*Phone+1*USB cable+1* Manual+1*Display protector+1*Phone case+1* 64G Memory card
General Specification:
*CPU Model: MTK6580 Quad Core 1.3GHz
*Network Band:
GSM 850/900/1800/1900
3G WCDMA B1/B2/B5/B8
*Dual sim / GPRS / External TF card support
*Voice decode: ADPCM/AMR
*EDGE: Support download
*Inner memory: Inner 1GB+8GB
*Camera: Dual cameras front 0.3Mpx back 2Mpx
*Antenna:Inner FPC antenna
Hardware Parameters:
*Size : 2.5 inch 16:9 Appler nano screen
*Resolution: 240*432
*Phone colors: Black,white,pink,green
*Connection to motherboard: Connector
*Sensor: CMOS
*No Digital zoom / Micro focus / Webcamera
*Main keys: Single point touch
*With Key back light / Side keys / Touch key sensor
*With Bluetooth4.0 / FM
*Charging: Micro USB 5-PIN charging
*No Analogue TV / Earphones
*With Speaker / Receiver / Motor
*Mic: Silicon paste plate
*Battery: 1000mah innner polymer battery
*NO Strap hole / Torch
*No Audio Jack / RF test interface
*With 2 SIM card slot / Side keys
*External TF card slot: Shared with SIM slot
*With Keypad input / handwriting input
*UI style: Page by page
*With On and off animation
Languages:
*Languages:English(Default),French,Spanish,Portuguese(Brazil),Italian,German,Dutch,Hungarian,Russian, Arabic,Greek,Romanian, Bulgarian,Turkish,Vietnamese,Czech,Persian,Indonesian,Malay,Thai,Portuguese,Philippine,Hebrew,Cambodian,Khmer,Korean,Japanese
Software function:
*Phone book: 2000+SIM card storage
*Support IP Call / Handsfree / Call history / Talk time / Speedy dial
*Support WAP / MMS / SMS
*No NFC Function
*With GPS(But need a very strong network signal)
*With Calculator / Calendar / Memo / Fixed time on and off / Key lock / USB stick / support alarm even when powered off
Real Package Pictures: No power adapter included,Please prepare 5V charging adapter by yourself




















| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 cm |
| Brand Name | SOYES |
| Item Condition | New |
| Touch Screen | Yes |
| Fast Charging | Nonsupport |
| 3.5mm Headphone Port | no |
| Operation System | Android |
| Rear Camera Pixel | 2MP |
| Display Resolution | 480×320 |
| Front Camera Pixel | 0.3MP |
| Design | BAR |
| Battery Type | Not Detachable |
| Charging Power | other |
| Front Camera Quantity | 1 |
| Language | Arabic |
| Rear Camera Quantity | 1 |
| Display Size | 2.5inches |
| Screen Type | Normal Screen |
| Origin | Mainland China |
| Biometrics Technology | no |
| Battery Capacity(mAh) | 1000 |
| Charging Interface Type | TYPE-C |
| Wireless Charging | no |
| SIM Card Quantity | 2 SIM Card |
| Bluetooth Version | YSE |
| NFC | no |
| MIL-STD-810G | no |
| Battery Capacity Range | <3000 mAh |
| CPU Model | MTK |
| MTK Model | MT6580 |
| Wi-Fi Transmission Standard | 802.11b/g |
| Built in radiator | no |
| Screen Refresh Rate | other |
| IP68/IP69K | no |
| Memory Card Type | Shared with SIM slot |
| Wi-fi | YES |
| Other Features | Sports Phone |
| Certification | FCC |
| Built-in GPS | no |
| Cellular | 2G |
| Screen Material | IPS |
| Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
Global Version Original Xioami Pad 6S Pro Tablets PC 11inch HD 4K Android 14 16GB+1T 12000mAh 5G Dual SIM Bluetooth WiFi GPS Tab
$127.22 – $160.59Price range: $127.22 through $160.59Sold By: www.AliDady.comNew listing in 2024, factory direct sales Specification: Model No.: Pad 6S PRO CPU: Snapdragon 888 Deca Core (Latest 10 Core) SIM/TF: 2 SIM Card Slots (Nano SIM) + 1 TF Card Slots (Maximum support extension 128GB) Screen: 11 Inch 4K Screen Resolution :2560*1600 Camera: Front Camera 16MP+ Rear Camera 24MP Memory: 16GB RAM+1T ROM/12GB RAM+512GB ROM …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
2024 NEW Original Xioami Pad 6S Pro Tablet 11inch HD 4K Android 14 16GB+1T 20000mAh 5G Dual SIM Bluetooth WiFi GPS WPS Tablet PC
$93.33 – $142.44Price range: $93.33 through $142.44Sold By: www.AliDady.comNuevo listado en 2024, ventas directas de fábrica MI Especificación: N. ° de Modelo: XIOAMI Pad 6S PRO CPU: Snapdragon 888 Deca Core (último núcleo 10) SIM/TF: 2 ranuras para tarjetas SIM (Nano SIM) + 1 ranuras para tarjetas TF (extensión de soporte máxima de 128GB) Pantalla: pantalla 4K de 11 pulgadas …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Global Version Original Xioami Pad 6S Pro Tablet 11inch HD 4K Android 14 16GB+1T 20000mAh 5G Dual SIM Bluetooth WiFi GPS Tablet
$100.53 – $134.80Price range: $100.53 through $134.80Sold By: www.AliDady.comNew listing in 2024, MI factory direct sales Specification: Model No.: XioaMi Pad 6S PRO CPU: Snapdragon 888 Deca Core (Latest 10 Core) SIM/TF: 2 SIM Card Slots (Nano SIM) + 1 TF Card Slots (Maximum support extension 128GB) Screen: 11 Inch 4K Screen Resolution :2560*1600 Camera: Front Camera 16MP+ Rear Camera 32MP Memory: 16GB …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
2024 Original XioaMi Pad 6S Pro Tablet Android14 Snapdragon888 11Inch HD 16GB+1TB 12000mAh 5G Dual SIM Bluetooth WiFi GPS Tables
$87.12 – $123.06Price range: $87.12 through $123.06Sold By: www.AliDady.commodname=ckeditor The tablet is suitable for many languages, please rest assumed to purchase, the tablet accessories are complete and new, please check the tablet after receiving the tablet, if you have any questions, please feel free to contact us us, thank you for your support! ☑About delivery We can send the goods on the same …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page











Reviews
There are no reviews yet.