Category
Top rated products
-
Metal Anal Plug Stainless Steel Butt Plug With Jewelry Colorful Crystal Anus Plug Anal Bead Adults Sex Toys for Women Adult Game
Rated 5.00 out of 5$8.28 – $22.47Price range: $8.28 through $22.47 -
A4 Digital Graphics Tablet: LED Light Box Pad for Writing, Painting
Rated 5.00 out of 5$11.02 -
Jabra Evolve 20 USB Stereo Ear-Pad Headset
Rated 5.00 out of 5$39.44 -
Men'S Casual Fashion Shirt Striped Texture Fabric Comfortable Senior Soft Skin Suitable for Home Or Commute Wearing All Stylish Shirts Simple Elegant Style Men'S Top Long Sleeve Shirts for Men
Rated 5.00 out of 5$27.43 – $27.73Price range: $27.43 through $27.73 -
Logitech H390 USB Headset with Microphone - Black
Rated 5.00 out of 5$49.00Original price was: $49.00.$26.28Current price is: $26.28. -
2024 Autumn Winter New Arrivals Dress Elegant O-neck Solid Texture Flounce Long Dress Women Winter New Long Sleeve Dress Sales
Rated 5.00 out of 5$6.14 – $7.02Price range: $6.14 through $7.02 -
XPPen Deco 01 V2 10x6 inch 8192 Level Battery-free Pen Support Windows Mac Digital Graphics Tablet for Drawing Animation
Rated 5.00 out of 5$85.35Original price was: $85.35.$53.50Current price is: $53.50. -
1PC Luxurious Rabbit-Shaped Long Plush Sofa Cushion - Ultra-Soft, Thickened, and Delicate for Winter Warmth - Non-Slip Furniture Protective Cover for Living Rooms, Bedrooms, and Offices with Easy Care and Durable Construction
Rated 5.00 out of 5$7.42 – $25.35Price range: $7.42 through $25.35 -
GAOMON S620 6.5 x 4 Inches Digital Tablet Anime, OSU with 8192 Levels Battery-Free Pen
Rated 5.00 out of 5$46.14 -
TOZO T9 True Wireless Earbuds Bluetooth 5.3 Noise Cancelling 4 Mic Headphones Deep Bass
Rated 5.00 out of 5$16.65 – $19.85Price range: $16.65 through $19.85
World Trading Site
Wine red Men Tie Paisley Silk Tie Pocket Square Cufflink Luxury Gift Box Set Wedding Gravat Accessories Neck Tie For Men
$20.61 – $21.23Price range: $20.61 through $21.23
Brand: JEMYGINS
Material: 100% jacquard woven Silk
Size: 59.06''(150cm) in length and 3.15''(8cm) in Width
Condition: Daylight lamp (Take the material object as)
Packing: Gift Box
Origin: China
































| Weight | 33 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 cm |
| Brand Name | JEMYGINS |
| Style | fashion |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Gender | MEN |
| Department Name | ADULT |
| Pattern Type | Paisley |
| Size | One Size |
| Item Type | ties |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Ties Type | Neck Tie Set |
| Color | Red, yellow, navy blue, green, silver gray |
| Tie Size | 59.06''(150cm) in length and 3.15''(8cm) in Width |
| Attachment | Necktie+Tie Clip+Pocket Square+Corsage+Cufflinks |
| Material | 100% Silk Hand Jacuare Woven Mens Ties Set |
| Other Pattern | Striped,Paisley, Solid, Floral, Dots, Geometric, Men's Ties |
| Sale Item | Gift for Men Paisley Gravata/Corvata /Cravat |
| Men Gift | Fashion Men Accessories Gift for Wedding Party Business |
| Occasion | Business,party,wedding |
| Season | Spring,Summer,Autumn,Winter,All seasons |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
Men’s Small Wallet Fashion Card Holder Men’s Short Leather Wallet
$9.47Sold By: Great_StoreProduct Information: Applicable gender:Unisex / both men and women Material:Crocodile skin Wallet folds:3 fold Opening method:Hasp The internal structure of the packet:Passport bit Bag shape:Ingot Shape Length:Mid-length Packing: Wallets *1
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Leather PU suit jacket
$24.29Sold By: Great_StoreProduct information: Leather classification: imitation leather Leather: PU Size information: Size: S, M, L, XL, XXL, XXXL size(cm) Length bust shoulder Sleeve S 54 96 37 60 M 55 102 38 61 L 56 108 39 62 XL 57 114 40 63 2XL 58 120 41 64 3XL 59 126 42 65 1. Asian sizes …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Winter Coat Zipper Closure Solid Color Long Sleeves Drawstring With Hat Keep Warm Casual Thicken Plush Sweater Coat For Daily
$24.00Sold By: Great_StoreOverview: Unique design, stylish and beautiful. Good material, comfortable wear. A variety of colors, any choice. Product Information: Color: wine red dark green, blue gray, light gray, brown Suitable for people: Plus size Size: M,L,XL,2XL,3XL Style: slim fit Style: Cardigan Thickness: wool lining Fabric name: Polyester Fiber Applicable scenarios: Leisure Applicable people: plus sign Main fabric composition: Polyester Fiber (polyester) Applicable Gender: Male Size: Unit: cm …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
New Flowers Print Halterneck Dress Summer Fashion Temperament Lace-up Ruffled Dresses For Women
$15.70Sold By: Great_StoreOverview: Unique design, stylish and beautiful. Good material, comfortable wear. A variety of colors, any choice. Product information: Material:Polyester Size Information: Note: 1. Asian sizes are 1 to 2 sizes smaller than European and American people. Choose the larger size if your size between two sizes. Please allow 2-3cm differences due to manual measurement. 2. Please check the size chart carefully before you buy the item, …
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page












Reviews
There are no reviews yet.